Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude verrekijker van messing en hout. Werkende staat.

Een oude verrekijker van messing en hout. Werkende staat.

Longue vue ancienne en laiton et bois. En bon état de marche.
Dim. l: 21 cm
SKU: 2808180048.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #383

    Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.

    Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.
    No longer available
    Dim. h 13 cm; b 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #329
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Landschap te Schilde”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.

    “Paysage à Schilde”. Fusain sur papier. Signé et daté 1966.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #845

    Een gecanneleerde piëdestal van zwartgelakt hout.

    Un piédestal en bois laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #482
    Rooj

    “Compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘58.

    “Composition”. Huile sur carton. Signé et daté ‘58.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #817

    Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.

    Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #290

    Een 18 karaats geel gouden art deco hanger in de vorm van een klavertje vier en een speld bezet met diamantjes en robijntjes.

    Un pendentif Art Déco en or jaune 18 ct en forme de trèfle et une pince sertie de diamants et rubis.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #420

    Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels

    Une petite table de couture avec incrustations. ± 1900. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #153

    Een baardmankruik van steengoed.

    Une cruche dite baardman en grès.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #552
    George Gregory
    Period: 1849 - 1938

    ‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900

    “Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 19 x 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131

    Een art deco lampje van brons met een centrale glazen kap, omringd door drie engeltjes. Gemerkt en Made in Belgium.

    Lampe art déco en bronze à abat-jour central en verre, entouré de trois angelots. Avec marque et Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #427

    Een lot van vier verschillende houten doosjes.

    Un lot de quatre petites boîtes en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #250

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.

    Un bracelet d’esclaves en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct.
    No longer available
    Dim. 8,10 g
    Estimate: € 1500 / 1700
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More