Other lots in this auction
-
#126Een eikenhouten buffet met drie laden in de gordel, boven twee deuren. Vroeg XIXde eeuw.
Buffet en chêne à trois tiroirs dans la ceinture, au-dessus de deux portes. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 120 x 58 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#315Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 3,71 gEstimate: € 950 / 1200 -
#298Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe op verguld messingen voet.
Un milieu-de-table avec une coupe en cristal taillé sur une base en laiton doré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#132Piet MiddelhoekPeriod: 1898-198“Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#4Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#42André GoezuPeriod: °1939“Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.
Tête de femme . Une eau-forte. Signée et numérotée 10/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#310Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,74 ct.No longer availableDim. 9,84 gEstimate: € 800 / 900 -
#56Een paar Lodewijk XV fauteuils van gebeeldhouwd notenhout bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils Louis XV en noyer sculpté recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#257Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#266Een ladenkast van bewerkt notenhout met zijdelings twee zuiltjes en een uitspringende bovenste lade. Grijs marmeren blad. XIXde eeuw.
Une commode en noyer sculpté à deux colonnes latérales et un tiroir supérieur saillant. Dessus de marbre gris. XIXème siècle.No longer availableDim. 87 x 117 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Een Chinees gesculpteerd houten rokersstelletje met een lampje, gedragen door een draak. Schade aan de kap.
Une garniture de fumeur en bois sculpté chinoise sertie d'une lampe, portée par un dragon. Abat-jour endommagé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#280Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,42 ct.No longer availableDim. 9,77 gEstimate: € 550 / 650

