#128Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met bloemendecors.
#280Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,42 ct.No longer availableDim. 9,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#144J. Molenaer“Groot havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Superbe vue sur le port . Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#397LegrasGlaspasta vaas met een koud decor van een landschap. Gemerkt.
#245Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#316Drie metalen figuren: een ringmeester, een clown en een drinkebroer.
#257Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#29Van Beeck“Antwerpen, de rede +/- 1870”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#180Een 14 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale saffier van +- 1,60 ct.
Une bague en or jaune 14 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et d'un saphir central de + - 1,60 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#44“Personage”. Een ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’. (1873 - 1949)
Personnage . Une étude colorée sur papier. Porte une signature: Willy Sluiter . (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80 / 120