Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar balustervaasjes en een kommetje van cloisonné op geel koper, waarbij de eerste met draken in het decor.

Een paar balustervaasjes en een kommetje van cloisonné op geel koper, waarbij de eerste met draken in het decor.

Paire de petits vases balustres et un bol en cloisonné sur cuivre jaune, les premiers décorés de dragons.
Dim. h: 23 & 6 cm
SKU: 2111170087.
Categories: Aziatisch, Koper.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #288

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 170 / 250
  • #347

    Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #243

    Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.

    Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #381

    Een lot van acht kannetjes van rood koper in aflopende hoogtes.

    Lot de huit verseuses en cuivre rouge de différentes tailles.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #287

    Een messingen haardstel in empirestijl.

    Une garniture de cheminée en laiton, style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #137

    “Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.

    “Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.
    No longer available
    Dim. H 37 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #58

    Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.

    Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.
    No longer available
    Dim. b: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #143
    Lohe

    “Naakt”. Een kunstwerk van glas en messing. Gesigneerd.

    "Nu". Une oeuvre en verre et laiton. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #228

    Een zittende Boeddha van verguld metaal.

    Un Bouddha assis en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #177

    Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha en bois polychrome. Travail thaï.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #402

    Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.

    Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    Een kleine kolompendule van grijs marmer en koper in empirestijl, getooid met een adelaar.

    Une petite pendule colonne en marbre gris et cuivre, style Empire, avec un faucon.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #253

    Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de plats en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages et chauve-souris. Portent une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #368

    Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #17

    Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.

    Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247

    Een paar kraagvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à col en porcelaine chinoise avec décor de pivoines. Portent une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #83

    Twee verschillende dekseldoosjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux petites boîtes différentes en porcelaine de Chine polychrome. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. b: 17 & 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #348

    Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #237

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.

    Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.
    No longer available
    Dim. h: 33 Ø: 32 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #138

    Een zalfdoosje van Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.

    Boîte à onguent en porcelaine de Satsuma. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #31

    Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven messing met afbeeldingen van het Lam Gods op de basis. Eén beschadigd bovenaan.

    Une paire de chandeliers en style Baroque en laiton repoussé, images de l'agneau mystique sur la base. Un dégât au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #341

    Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.

    Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #328

    Chinese kom van blauw en wit crackleware, met motieven op de buitenkant.

    Un plat en crackleware chinoise bleu et blanc, avec motifs à l'extérieur.
    No longer available
    Dim. ø 29.5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #12

    Twee stoelen van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug.

    Deux chaises en bois doré de style Louis XVI. Sièges et dossiers cannés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #118

    Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.

    Une paire de défenses sur pied en laiton. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. l: 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #279

    Een lot van vijf originele navigatiekaarten voor kustwateren: - Little Egg inlet to Hereford inlet (1935) - Saint John bay to Orange bay ande te strait of Belle Isle (1942) - Newfoundland and the adjecent coast of Labrador (1942) - Gulf of St. Lawrence and the tiver to Quebeq (1941) - Cape May to Fenwick island light (1942) Enkele met wrakaanduidingen.

    Un lot de cartes navales originales: - Gulfs of Pohai & Liaotung (1950) - Markhab to Sour (1952) - Gulf of Iskanderun to Markhab (1952) - Liao river and entrance (1949) - Kiaochow bay to Lai Chau bay (1952). Certaines ont des indications de navires coulés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #16

    Een bijzetkastje van mahoniehoutfineer met twee laden.

    Meuble d’appoint en placage d’acajou ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 65 x 23 x 33,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #218

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Wilhelm Lehmbruck.

    Un buste de femme en bronze d'après l'oeuvre de Wilhelm Lembruck.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 650 / 800
  • #134

    “Landschap”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: G.C. Ariot.

    "Paysage". techniques mixtes. Porte la signature: G.C. Ariot.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #140

    Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 6,29 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #4

    Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.

    Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #234

    Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.

    Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.
    No longer available
    Dim. 160 x 111 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #39

    Ovale art nouveau spiegeltje van koper.

    Un petit miroir en cuivre ovale, style art nouveau.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #366

    Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout met vijf balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit.

    Quatre chaises en chêne sculpté, dossiers à cinq balustres, sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #343

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. l: 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More