Similar lots by type
-
#237
Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.
Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.No longer availableDim. h: 33 Ø: 32 cmEstimate: € 320/380 -
#138
Een zalfdoosje van Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
Boîte à onguent en porcelaine de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 160/180 -
#287
Een messingen haardstel in empirestijl.
Une garniture de cheminée en laiton, style Empire.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#328
Chinese kom van blauw en wit crackleware, met motieven op de buitenkant.
Un plat en crackleware chinoise bleu et blanc, avec motifs à l'extérieur.No longer availableDim. ø 29.5 cmEstimate: € 60/80 -
#143Lohe
“Naakt”. Een kunstwerk van glas en messing. Gesigneerd.
"Nu". Une oeuvre en verre et laiton. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200/240 -
#368
Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#348
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/75 -
#347
Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50/80 -
#83
Twee verschillende dekseldoosjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Deux petites boîtes différentes en porcelaine de Chine polychrome. Marque sous les bases.No longer availableDim. b: 17 & 12 cmEstimate: € 30/50 -
#402
Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.
Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#288
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 170/250 -
#253
Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Une paire de plats en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages et chauve-souris. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 180/200 -
#243
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220/280 -
#341
Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.
Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#58
Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.
Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 30/40 -
#17
Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.
Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#273
Een kleine kolompendule van grijs marmer en koper in empirestijl, getooid met een adelaar.
Une petite pendule colonne en marbre gris et cuivre, style Empire, avec un faucon.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#228
Een zittende Boeddha van verguld metaal.
Un Bouddha assis en métal argenté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220/240 -
#247
Een paar kraagvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à col en porcelaine chinoise avec décor de pivoines. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 440/480 -
#381
Een lot van acht kannetjes van rood koper in aflopende hoogtes.
Lot de huit verseuses en cuivre rouge de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#31
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven messing met afbeeldingen van het Lam Gods op de basis. Eén beschadigd bovenaan.
Une paire de chandeliers en style Baroque en laiton repoussé, images de l'agneau mystique sur la base. Un dégât au dessus.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/70 -
#137
“Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 160/180 -
#278
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#177
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Travail thaï.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 650/700
Other lots in this auction
-
#149
Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.
Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120/200 -
#146
Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#181
Een bronzen beeld van een jonge fluitspeler naar en met handtekening Auguste Moreau.
Sculpture en bronze représentant un jeune flûtiste. D’après et avec signature Auguste Moreau.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 400/500 -
#321
Driedelig klokstel van zamak. Klok versierd met kruikdragend meisje. Eén arm beschadigd.
Garniture de cheminée en régule. Pendule décorée d’une fille portant une cruche. Dégât à un bras.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 100/120 -
#35
Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#197
Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.
Un gobelet de baptême en argent. Probablement français. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30/50 -
#357
Een plaatijzeren lantaarn.
Une lanterne en fer.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#279
Een lot van vijf originele navigatiekaarten voor kustwateren:- Little Egg inlet to Hereford inlet (1935)- Saint John bay to Orange bay ande te strait of Belle Isle (1942)- Newfoundland and the adjecent coast of Labrador (1942)- Gulf of St. Lawrence and the tiver to Quebeq (1941)- Cape May to Fenwick island light (1942)Enkele met wrakaanduidingen.
Un lot de cartes navales originales: - Gulfs of Pohai & Liaotung (1950) - Markhab to Sour (1952) - Gulf of Iskanderun to Markhab (1952) - Liao river and entrance (1949) - Kiaochow bay to Lai Chau bay (1952).Certaines ont des indications de navires coulés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#293
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. En enkele andere boeken.
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. Et quelques livres dépareillés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#374Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#193
Een famille verte schotel met een drakendecor. Achteraan met een apocrief Kangxi-merk.
Un plat famille verte avec décor de dragons. Marque Kangxi à l'arrière.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 100/120