#388
Un pot à gingembre convexe avec un couvercle en porcelaine bleue et blanche à décor de danseuses sur une terrasse.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Miroir à cadre en bois sculpté de style rococo. Dégâts.No longer availableDim. 196 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#132
Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#93
“Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#509
Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.
#559
Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
#223Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard. Gemerkt
#95
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#227
“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#649
Een eikenhouten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met een rood marmeren blad.
Une console murale de style Louis XVI en chêne avec un dessus en marbre rouge.No longer availableDim. 95 x 68 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#640
Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.
Un groupe en bronze en forme de rat sur un livre sur un socle en marbre.No longer availableDim. 9 x 11 cmEstimate: € 35 / 45