Similar lots by type
-
#259Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981“Zomerse zondag te St. Anneke”. & “Oud St. Anneke”. Twee etsen. Gesigneerd en de tweede genummerd 22/35 buiten de plaat.
“Zomerse zondag te St. Anneke” et “Oud St. Anneke”. Deux eaux-fortes. Signées et la deuxième numérotée 22/35 hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#637Een grote schotel van Imariporselein met een koperen montuur. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine d’Imari à monture en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Kees Van Bohemen“Figuren”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 77/125 buiten de plaat.
“Personnages”. Lithographie. Signée et numérotée 77/125 hors planche.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#671Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages. Marque sous les bases.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 160 -
#14Twee etsen:- “Zicht op Antwerpen”. Ingekleurde ets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 202/350.- “Kathedraal Antwerpen”. Ets. Gesigneerd Romain Malfliet en genummerd 75/150.
Deux eaux-fortes:- “Vue d’Anvers”. Eau-forte colorée. Signée Roger Hebbelinck et numérotée 202/350.- “Cathédrale d’Anvers”. Eau-forte. Signée Romain Malfliet et numérotée 75/150.No longer availableDim. 24 x 19 & 28 x 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#638Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#732Colette CleerenPeriod: °1953“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#449Een lot van drie houtsneden:- “Kapel”. Dries Van den Broeck. Gesigneerd en genummerd 13/100 buiten de plaat.- “Begijnhof te Lier”. Lode Verhoeven. Gesigneerd en gedateerd ‘74 buiten de plaat.- “Naakt met dieren”. Gesigneerd en genummerd 250/300 buiten de plaat en gedateerd ‘82 binnen de plaat.
Lot de trois gravures sur bois:- Dries Van den Broeck. “Chapelle”. Signée et numérotée 13/100 hors planche.- Lode Verhoeven. “Béguinage de Lierre”. Signée et datée ‘74 hors planche.- “Nu aux animaux”. Signée et numérotée 250/350 hors planche et datée ‘82 dans la planche.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#472Een lot grafiek:- “Dame in treincoupé” - C. Capri. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1882 binnen de plaat.- “Vrouw achter blad”. - Jozef W. Cornelis. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.- “Soldaten in een interieur”. - Piet Verhaert. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.- “De taxateur”. - Linnig. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1881 buiten de plaat.
Lot de gravures:- C. Capri. “Femme dans un coupé de train”. Eau-forte. Signée et datée 1882 dans la planche.- Jozef W. Cornelis. “Femme derrière une feuille”. Eau-forte. Signée hors planche.- Piet Verhaert. “Soldats dans un intérieur. Eau-forte. Signée hors planche.- Linnig. “L’évaluateur”. Eau-forte. Signée et datée 1881 hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#549Een Chinees kastje met twee laden.
Petit meuble chinois à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 120 / 140 -
#698Een gevarieerd lot reproducties met o.a. drie delen uit de reeks “Guide International de l’Art”, een topografisch schilderij van Gent en een schilderij van H. Verbaere.
Lot varié de reproductions dont trois parties de la série “Guide International de l’Art”, un tableau topographique de Gand et un tableau de Herman Verbaere.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#34Een paar met aquarel ingekleurde gravures van vogels. XIXe eeuw.
Paire de gravures aquarellées représentant des oiseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#444Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995Een lot van vijf grafische werken. Allen gesigneerd.
Lot de cinq gravures. Chaque pièce signée.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#339Een lot grafiek, bestaande uit een Franse litho van een jachthond met zijn prooi, een ets van een waterput van Hebbelinck en een ets van een tubaspeler van Looymans.
Lot de gravures comprenant une litho française représentant un chien de chasse avec sa proie, une eau-forte d’un puits à eau par Hebbelinck et une eau-forte d’un jouer de tuba par Looymans.No longer availableEstimate: € 50 / 8à -
#403Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur. Eén met kleine restauratie bovenaan.
Une paire de petits vases en faïence de Chine dite sang-de-boeuf. L’un restauré.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#765Een kleine pembroketable met twee laden in Victoriaanse stijl. Schade aan het fineer.
Petite table Pembroke à deux tiroirs. Placage endommagé. Angleterre, époque Victoria.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#452Een groot en gevarieerd lot oude topografische en religieuze gravures. Oorspronkelijk in boeken vervat en enkele beschadigd. XVIIde, XVIIIde en XIXde eeuw.
Grand lot varié de gravures topographiques et religieuses. Provenant de livres et quelques endommagées. XVIIe, XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#587Een grote balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor met hofscènes. Op houten staander. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre en porcelaine de Canton à décor polychrome et doré de scènes de la cour. Sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.
Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#349Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#602Karel Appel“Figuren”. Lithografie. Gesigneerd, E.A. en gedateerd ‘74.
“Personnages”. Lithographie. Signée, E.A. et datée ‘74.No longer availableDim. 57 x 73 cmEstimate: € 420 / 500 -
#389“Fox hunting scene” & “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Twee ingekleurde Engelse gravures.
“Fox hunting scene” et “Scotland yard with park of the Banquetting house”. Deux gravures anglaises en couleurs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#552Een Chinees kastje met twee laden.
Petit meuble chinois à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 120 / 140 -
#322“Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.
“Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.No longer availableDim. 25 x 30 & 54 x 36 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#223“De geseling van Jezus”. Een groep van gepolychromeerd eikenhout. Manco’s. Omstreeks 1600.
“La Flagellation”. Groupe en chêne sculpté et polychrome. Travail flamand, vers 1600. Quelques petits manquants.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#27Drie verschillende tabakspotten van blauw en wit aardewerk. Recent werk.
Trois pots à tabac différents en faïence bleue et blanche aux couvercles en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#395Een lot varia: een koffertje van gedreven leder versierd met musicerende engelen in reliëf. Diverse doosjes van porselein e.a. Een verzilverd metalen tastevin, een theezeefje, diverse beeldjes etc.
Lot varié: un coffret en cuir repoussé, décoré d’angelots musiciens en relief. Plusieurs boîtes en porcelaine e.a. Un tastevin en métal argenté une passoire à thé, plusieurs statuettes etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#468Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
Masque africain en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 8à -
#423Een bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor op het plat. Achteraan gemerkt. XVIIIde eeuw.
Assiette en faïence polychrome à décor à la chinoise. Marque au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#494“Herenportret naar de vroege XIXde eeuw”. Olieverf op doek.
“Portrait d’homme d’après le début du XIXe siècle”. Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#591H. De Meyer“Doorboord”. Een kunstwerk van met de hand gesculpteerd blauwe hardsteen. Onderaan gemerkt en gedateerd 2004.
“Percé”. Sculpture en pierre bleue. Marque et date 2004 sur la base.No longer availableEstimate: € 500 / 750 -
#102LimogesEen siervaasje van meerkleurig porselein met gelobde hals en versierd met korenbloemen. Gesigneerd ‘Haviland’.
Vase décoratif en porcelaine polychrome au bord lobé et décoré de bleuets. Signé Haviland.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 28 / 34 -
#693Een paar Satsuma vazen met een decor van personages.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages dans un intérieur.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138Een vierdelig koffie- en theestel van 800 ‰ zilver met houten handvatten en op een verzilverd dienblad.
Service à café et thé en argent 800‰ aux anses en bois. Sur un plateau en métal argenté.No longer availableDim. 2482,16 g brutEstimate: € 900 / 1200 -
#49Emiel Van DammePeriod: °1885“Galopperende paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux en galop”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 300 / 400 -
#159Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Begijnhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porte de béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 200 / 240

