Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar paarden van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.

Een paar paarden van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.

Deux chevaux en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.
Dim. L. 22 cm
SKU: 1906180482.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #482
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #669
    G. Pynaert

    “Schipper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Marin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #785

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.

    Une carpette orientale en laine faite main. Usures.
    No longer available
    Dim. 168 x 133 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #431
    Villeroy & Boch

    Een vide-poche van meerkleurig aardewerk in de vorm van een papegaai op een blad.

    Un vide-poche en faïence polychrome en forme de perroquet sur une feuille.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 32 / 38
  • #544

    “Grote markt te Brussel”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Rijlaarsdaam’.

    ”Grande Place, Bruxelles”. Huile sur toile. Porte une signature ‘Rijlaarsdaam.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #41

    Een XIXe eeuwse ceremoniesabel. Slechte staat.

    Un sabre de cérémonie, XIXIème siècle. En mauvais état.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #446

    Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.

    Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 133 x 93 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #739

    Een houten barometer met zwartgelakte rand. Werkende staat.

    Baromètre en bois au rebord peint noir. Etat de marche.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #317

    Een messingen vuurkorf met bronzen haardijzer. Gedateerd 1774.

    Un brasier en laiton et pare-feu en bronze. Datés 1774.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #794

    Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.

    Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.
    No longer available
    Dim. 193 x 132 x 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #11
    Val Saint Lambert

    Kristallen vaas, groen gekleurd in de massa.

    Vase en cristal coloré vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #373

    Een lot van drie porseleinen borden, waarbij twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Meissen.

    Un lot de trois assiettes en porcelaine, dont deux Royal Copenhagen et une Meissen.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 & 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #448

    Een olifant in wit porselein. Chinees werk.

    Un éléphant en porcelaine blanche. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h.25 cm
    Estimate: € 65 / 80
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More