Other lots in this auction
-
#635Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 180/240 -
#595Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 275 x 365 cmEstimate: € 200/300 -
#748
Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.
Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.No longer availableDim. b: 39 - 61 cmEstimate: € 40/60 -
#845
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 600/700 -
#524
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: ‘Wigand’.
”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘Wigand’.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#795
Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 25/35 -
#281
“Madonna met kind”. Een beeld van monochroom wit biscuit.
”Vierge et l’Enfant”. Une statue en biscuit blanche monochrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#79J. Astérion
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 12-2-96. Onderste gedeelte zwaar beschadigd.
”Bateaux de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée 12-2-96. De graves dégâts sur la partie inférieure.No longer availableDim. 26 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#198Peter van den VeldePeriod: 1634 - 1723
“Hollandse en Engelse schepen bij een kuststad”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Navires hollandais et anglais près d’une ville côtière”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 50 x 57 cmEstimate: € 1500/2000 -
#316
Een paar kuipfauteuils in Lodewijk XV-stijl met cannage en met groen fluwelen bekleding.
Deux fauteuils à sièges baquets style Louis XV , cannage et revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#119
“Het schip Johannes Russ”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Dit schip werd onder Duitse vlag getorpedeerd door de Britse onderzeeboot E-9, onder bevel van Max Horton en tot zinken gebracht. Het schip vervoerde een lading steenkool op de Duits-Zweedse handelsroute.
”Le navire de Johannes Russ”. Huile sur toile. Signée. Ce navire sous le drapeau allemand à été torpillé par le sous-marin E-9 anglais, sous les ordres de Max Horton. Le navire transportait une cargaison de charbon sur la route commerçante Allemande Suédoise.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 100/120