Other lots in this auction
-
#578
Een vierkante vaas van meerkleurig porselein met een decor van vrouwenfiguren in reliëf
Un vase carré en porcelaine polychrome, décor de femmes en relief.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#723
Een beeld en een masker van gesculpteerd hout. Centraal Afrika.
Une statue et un masque en bois sculpté. Afrique Centrale.No longer availableDim. h: 38 & 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#61
Een vaasje van meerkleurig glas met een geëtst landschapsdecor. Naar Gallé.
Un petit vase en verre polychrome et décor de paysage gravé. D’après Gallé.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#235
Een zilveren halssnoer en een hanger van zilver en met amber.
Un collier en argent et pendentif en argent et ambre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#771
Een lot van tien verschillende Italiaanse asbakken van gekleurd glas en kristal.
Un lot de dix cendriers italiens différents en verre et cristal polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#103
Een Franse schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat en twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée française en marbre vert et noir. Cadran émaillé. Avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h: 35 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#57
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen. Eén binnenin gebarsten en met manco voet.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec des fleurs polychromes à l’intérieur. Un est brisé et le pied est manquant.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#67
Een deels zwartgelakte en verguld kandelaar in empirestijl. Eén bobeche opnieuw te bevestigen.
Un chandelier partiellement en laque noir et dorure, style Empire. Une bobèche doit être rattachée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#781Heriz
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#11Val Saint Lambert
Kristallen vaas, groen gekleurd in de massa.
Vase en cristal coloré vert dans la masse.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#344
Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#396
Drie eikenhouten gigognetafeltjes in regencestijl.
Trois tables gigognes en chêne, style Régence.No longer availableDim. b: 35, 45 & 55 cmEstimate: € 30 / 50