Other lots by Val St. Lambert
-
#367Val St. Lambert
Vier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#108Val St. Lambert
Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60/100 -
#111Val St. Lambert
Een vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#141Val St. Lambert
Een art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/90
Similar lots by type
-
#377
Een lot kleurloos geslepen kristal en glas, bestaande uit een Boheemse vaas, een asbak, een kom, een vaas met messingen voet en een vaasje. Het laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant un vase de Bohème, un cendrier, un bol, un vase à la base en laiton et un petit vase. Ce dernier avec la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#81
Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.
Corne en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Pied argenté.No longer availableDim. h: 18cmEstimate: € 40/60 -
#403
Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.
Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#393
Vijf champagnecoupes van kleurloos kristal met een gegraveerd decor.
Cinq coupes à champagne en cristal incolore et décor gravé.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#405Ichendorf
Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnapsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnaps.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#258
Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 75/90 -
#408
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#404
Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#240
Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 180/240 -
#91
Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.
Petite bouteille peinte soufflée à la bouche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#353
Een Garuda van gesculpteerd hout. We voegen er twee Chinese schoteltjes van zwartgelakt hout met handgeschilderde decors aan toe.
Un homme-oiseau en bois sculpté. Nous ajoutons deux petits plats en bois noir laqué, décor peint à la main.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 80/100 -
#283
Een geisha van porselein met zijden kimono. In presenteervitrine.
Une Geisha en porcelaine avec un kimono en soie. Dans sa vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#380
“Marine”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Marine". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 50/60 -
#341
Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.
Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#373
Vijf schelpen en een koraal.
Cinq coquilles et un corail.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#194Henri Pieter Edward RulPeriod: 1862 - 1942
“Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd
"Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100/180 -
#114
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 80/100 -
#147
“Paard van de steengroeve.” Bronzen beeld met steen op marmeren voet.
"Cheval de carrière". Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale gele topaas van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 1 ct. et une topaze jaune de +- 10 ct.No longer availableDim. 9,14 gEstimate: € 1600/1800 -
#381
Een lot van acht kannetjes van rood koper in aflopende hoogtes.
Lot de huit verseuses en cuivre rouge de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 20/40