Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk empire.

Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.

Un samovar en cuivre rouge et jaune. Epoque Empire.
SKU: 0602180773.
Category: Koper.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #773
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #987

    Twee grote en een kleine koperen kandelaar.

    Deux grands et un petit chandelier en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #839

    Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.

    Un pare-feu en laiton avec un décor de fleurs et noeuds, et un putto.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #888

    Twee verschillende oude koperen lantaarns.

    Deux anciennes lanternes en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1054

    Een halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule en verre et cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #792

    Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.

    Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.

    Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #817

    Een paar messingen lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampes en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #771

    Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.

    Un samovar ancien en cuivre rouge. Le pied est endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #784

    Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.

    Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #824

    Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.

    Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 74 - 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1069

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #778

    Drie messingen kandelaars, waarbij een koppel in renaissancestijl en een grote in barokke stijl.

    Trois chandeliers en laiton, dont un avec un couple dans le style Renaissance et un autre dans le style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #927

    Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.

    Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #763

    Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.

    Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #843

    Een vol koperen lepel met een afbeelding van een schip en een vis.

    Une cuillère en cuivre avec représentation de poisson et bateau.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #918

    Een Art Nouveau milieu de table en vloeiblok. We voegen er een kandelaar aan toe. Allen uit koper.

    Un milieu de table Art Nouveau et un protège bureau à buvards. Nous ajoutons un chandelier d’église en cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #782

    Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #794

    Koperen bloempotstaander.

    Piédestal en cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #391

    Een roodkoperen ketel met messingen kraan.

    Une bouilloire en cuivre rouge au robinet en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #809
    Giles De Beefe

    Een staande klok in gesculpteerde houten kast met koperen uurwerk met tinnen versieringen.

    Horloge de vestibule en bois sculpté. Mouvement en laiton, cadran aux motifs en étain.
    No longer available
    Dim. 265 x 50 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #483

    Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio met huls, nieuwstaat.

    Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio avec étui de protection, état neuf.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #741

    Drie kleine vaasjes van Chinees porselein met een blauw en goud decor van pauwen. We voegen er een buikvaasje met een bloemendecor aan toe.

    Trois petits vases en porcelaine chinoise blanche et bleue avec décor en doré de paons. Nous ajoutons un petit vase à pense avec un décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #171

    Een gestileerde bronzen olifant op een zwart marmeren sokkel.

    Eléphant stylisé en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #170

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 23,25 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #655
    Sakuraba

    “Nachtegaal en pruimbloesem”. Een scherm hout met zijde beschilderd.

    “Rossignol et fleurs de prunier”. Bois et soie peints.
    No longer available
    Dim. 95 x 180 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #978

    Een paar vazen van polychroom porselein. Brussel XIXde eeuw.

    Deux vases en porcelaine polychrome. Bruxelles, XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #616

    Een bijzettafeltje van wortelnootfineer in art decostijl.

    Table de milieu en placage de ronce de style Art Déco.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø 60 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #613
    Geert Kunen

    “Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.

    “Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #906
    Bidjar

    Een wollen Oosters tapijt met geometrisch medaillon. Handgeknoopt.

    Un tapis d'Orient en laine, noué main, avec un médaillon géométrique.
    No longer available
    Dim. 322 x 209 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #728

    Een banjobarometer van mahoniehout in Georgian stijl. Thermometer beschadigd.

    Un baromètre en forme de banjo de style Georgian. Le thermomètre est endommagé.
    No longer available
    Dim. H. 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #406

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.

    Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 39 x Ø: 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More