Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sierstuk van monochroom wit biscuit in de vorm van een jongen, een meisje en een zwaan bij een fontein. Met bijgevoegd marmeren voetstuk.

Een sierstuk van monochroom wit biscuit in de vorm van een jongen, een meisje en een zwaan bij een fontein. Met bijgevoegd marmeren voetstuk.

Pièce décorative en biscuit monochrome blanc représentant un garçon, une fille et un cygne près d’une fontaine. Base en marbre rapportée.
Online only
Dim. h: 25 cm
SKU: 1006170023.
Category: Biscuit.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #90

    Een lot meerkleurig biscuit, bestaande uit twee meisjes met een bal, een dame met hoed en een boerinnetje met mand.

    Lot de biscuits polychromes comprenant deux petites filles et un ballon, une dame au chapeau et une paysanne au panier.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #25
    Gerold Porzellan

    Een lamp van monochroom wit porselein, versierd met putti en engelenhoofdjes. Onderaan gemerkt.

    Lampe en porcelaine monochrome blanche décorée d’un putti et des têtes d’angelots. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #26

    Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een engeltje met een bloemenkrans bij een kruis.

    Groupe en biscuit monochrome blanc en forme d’un angelot tenant une guirlande de fleurs près d’un crucifix.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #28

    Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een moeder met haar dochter bij een hekje. Beschadiging aan de hoed en het hekje.

    Groupe en biscuit monochrome blanc représentant une mère et sa fille devant une grille. Chapeau et grille accidentés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #146

    Een lot van zeven verschillende wijwatervaatjes van biscuit en porselein. We voegen er een engel van monochroom wit biscuit aan toe. (Schade aan de voet).

    Lot de sept différents bénitiers en biscuit et en porcelaine. Nous ajoutons un angelot en biscuit monochrome (accident au pied).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 - 20 cm
    Estimate: € 35 / 50

Other lots in this auction

  • #49

    Een paar designkruiken van meerkleurig geglazuurd aardewerk, waarbij de kleinste met gestileerde gezichten en de andere met een schild en heraldische leeuwen.

    Paire de cruches design en faïence à glaçure polychrome dont la plus petite aux visages stylisés et l’autre aux bouclier et lions héraldiques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 & 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #84

    “Kinderen op een waterbuffel”. Twee beeldjes van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    “Enfant et buffle”. Deux statuettes en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #43

    “Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #29

    Een lot van dertien moezelglazen in verschillende uitvoeringen en twee lange glaasjes.

    Lot de treize verres à moselle ainsi que deux verres flûtés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #166

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee mandjes, een coupe op voet, een mooie gedecoreerde presenteerstaander en een groentenschaal met deksel.

    Lot de métal argenté comprenant deux paniers, une coupe sur piédouche, un présentoir joliment décoré et un légumier couvert.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #190

    “Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.

    “Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    “Snap het dan!”. Een beeld van composiet.

    “Snap het dan!”. Groupe en composite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #170

    Een gevarieerd lot fotokaders van hout en messing. Enkele beschadigingen.

    Lot de cadres à photographies en bois et en laiton. Quelques accidents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
  • #96

    Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje. Tijdperk art deco.

    Statuette de la Vierge en ivoire sculpté sur base en bois. Epoque art déco.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #165

    Een handspiegel en een borstel van verzilverd metaal.

    Miroir à main et brosse en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 28 & 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #167

    Twee deurkloppers in de vorm van leeeuwenkoppen en een zittende putto met een bloemenguirlande van verguld brons.

    Deux heurtoirs en forme de têtes de lion et un putto assis à la guirlande de fleurs en bronze doré.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #37

    Een lot van drie kaasbordjes met verpakkingsdecors van kaasmerken in het plat.

    Lot de trois assiettes à fromage à décor de marques de fromage.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 28 juni. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More