Similar lots by type
-
#90Een lot meerkleurig biscuit, bestaande uit twee meisjes met een bal, een dame met hoed en een boerinnetje met mand.
Lot de biscuits polychromes comprenant deux petites filles et un ballon, une dame au chapeau et une paysanne au panier.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#25Gerold PorzellanEen lamp van monochroom wit porselein, versierd met putti en engelenhoofdjes. Onderaan gemerkt.
Lampe en porcelaine monochrome blanche décorée d’un putti et des têtes d’angelots. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 25 / 30 -
#26Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een engeltje met een bloemenkrans bij een kruis.
Groupe en biscuit monochrome blanc en forme d’un angelot tenant une guirlande de fleurs près d’un crucifix.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 15 / 20 -
#28Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een moeder met haar dochter bij een hekje. Beschadiging aan de hoed en het hekje.
Groupe en biscuit monochrome blanc représentant une mère et sa fille devant une grille. Chapeau et grille accidentés.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15 / 25 -
#146Een lot van zeven verschillende wijwatervaatjes van biscuit en porselein. We voegen er een engel van monochroom wit biscuit aan toe. (Schade aan de voet).
Lot de sept différents bénitiers en biscuit et en porcelaine. Nous ajoutons un angelot en biscuit monochrome (accident au pied).No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#49Een paar designkruiken van meerkleurig geglazuurd aardewerk, waarbij de kleinste met gestileerde gezichten en de andere met een schild en heraldische leeuwen.
Paire de cruches design en faïence à glaçure polychrome dont la plus petite aux visages stylisés et l’autre aux bouclier et lions héraldiques.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#84“Kinderen op een waterbuffel”. Twee beeldjes van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
“Enfant et buffle”. Deux statuettes en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableOnline onlyDim. l: 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#43“Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#29Een lot van dertien moezelglazen in verschillende uitvoeringen en twee lange glaasjes.
Lot de treize verres à moselle ainsi que deux verres flûtés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#166Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee mandjes, een coupe op voet, een mooie gedecoreerde presenteerstaander en een groentenschaal met deksel.
Lot de métal argenté comprenant deux paniers, une coupe sur piédouche, un présentoir joliment décoré et un légumier couvert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#190“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27“Snap het dan!”. Een beeld van composiet.
“Snap het dan!”. Groupe en composite.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een gevarieerd lot fotokaders van hout en messing. Enkele beschadigingen.
Lot de cadres à photographies en bois et en laiton. Quelques accidents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#96Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje. Tijdperk art deco.
Statuette de la Vierge en ivoire sculpté sur base en bois. Epoque art déco.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#165Een handspiegel en een borstel van verzilverd metaal.
Miroir à main et brosse en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 & 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#167Twee deurkloppers in de vorm van leeeuwenkoppen en een zittende putto met een bloemenguirlande van verguld brons.
Deux heurtoirs en forme de têtes de lion et un putto assis à la guirlande de fleurs en bronze doré.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#37Een lot van drie kaasbordjes met verpakkingsdecors van kaasmerken in het plat.
Lot de trois assiettes à fromage à décor de marques de fromage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 20

