Similar lots by type
-
#104CapodimonteEen lot van vijf beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘World limited edition bij IPA’:- “Dame in geel met hoed en poedel”. Genummerd 196/1500.- “Dame in wit en roze met parasol”. Genummerd 583/1500.- “Dame in blauw met waaier”. Genummerd 288/1500.- “Dame in groen met parasol”. Genummerd 377/1500.- “Dame met hondje”. Genummerd 164/1500.
Cinq statuettes en biscuit polychrome de la série “World Limited Edition by IPA”:- Dame en jaune au chapeau et au caniche. Numérotée 196/1500.- Dame en blanc et rose à l’ombrelle. Numérotée 583/1500.- Dame en bleu à l’éventail. Numérotée 288/1500.- Dame en vert à l’ombrelle. Numérotée 377/1500.- Dame au petit chien. Numérotée 164/1500.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#227“Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.
Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#950Een lot meerkleurig en wit biscuit, bestaande uit een romantisch koppel met schaap, twee putti bij een boom en twee verschillende wijwatervaatjes.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant un couple romantique au mouton, deux putti près d’un arbre et deux bénitiers différents.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#683Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.
Boîte en biscuit jaune et porcelaine. L’intérieur au scène érotique. Travail chinois.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#231Een Mariabeeld van monochroom wit biscuit, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie stolpen.
La Sainte Vierge en biscuit monochrome blanc, flanqué de deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Sous trois globes en verre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1103Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Sainte Famille en biscuit polychrome sous globe en verre.No longer availableDim. h: 32 cm (Stolp)Estimate: € 50 / 60 -
#598UnterweissbachTwee grote en een kleine groep van monochroom wit biscuit met voorstellingen van een romantische koppel, musicerende figuren en een dame met schaap en bloemenmand. Eén gemerkt. Geen manco’s.
Deux grands et un petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un couple romantique, des personnages musiciens et une femme au mouton et à la corbeille de fleurs. Une pièce avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1129Een hoge en een lage gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en pauwen en met houten deksels.
Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#360Pelzen PeetersEen mantel van astrakan.
Manteau en fourrure d’Astrakan.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1104Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200 / 240 -
#119Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#922Silk“Landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage au bétail” Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#632Henri De BraekeleerPeriod: 1840 - 1888“Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.
“Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1076Een serie van vier gesculpteerde Directoire armstoelen; versierd met een vaas en sober inlegwerk in de rug.
Suite de quatre chaises de style Directoire. Dossiers décorés de vasques incrustées.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#261“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak, metaal en marmer.
“Femme au chien”. Sculpture art déco en régule, métal et marbre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#653Romantisch koppel met engeltjes. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
Couple romantique aux angelots. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#190Een halssnoer met een dubbele rij parels en een gouden slot.
Collier de perles en deux rangées et au fermoir en or.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#978Een witgepatineerd bureau met twee spiegeldeurtjes in het opzet.
Bonheur du jour peint blanc. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à casiers et deux portes aux miroirs ovales.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#515Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1077Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
Miroir rectangulaire en placage d’acajou.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 40 / 50

