Similar lots by type
-
#804
Een staande klok in rijkelijk gesculpteerd eikenhouten kast. Het messingen werk met Westminster slagwerk en met maanstanden. Omstreeks 1900.
Horloge de vestibule en chêne richement sculpté. Important mouvement en laiton à sonnette Westminster et avec positions de la lune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 249 cmEstimate: € 400/500 -
#676
Een paar Afrikaanse stoelen van gesculpteerd tropisch hardhout.
Deux chaises africaines en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 80/120 -
#98
Houten console ondersteund door een barokke engel.
Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#921
Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.
Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#927
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#249
Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.
Deux angelots de style baroque en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#730
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 50/80 -
#127
Een poluchrome houten Heilige met vissen.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#882Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
“Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100 -
#613Geert Kunen
“Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.
“Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#645
Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80/100 -
#988
Gietijzeren deurbel getooid met een koe.
Une sonnette en fonte, décoration de vache.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#648Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#406
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100/160 -
#913Capodimonte
“Jongen met watermeloen”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
”Garçon et pastèque.” Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/45 -
#426
Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60/80 -
#608
Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.
Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#650
Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300/400 -
#660Indo-Bachtiar
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décoré d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 346 x 245 cmEstimate: € 120/200 -
#163
“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400/600 -
#1014
Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.
Petite chapelle contenant un saint en plâtre.No longer availableDim. H: 102 cmEstimate: € 25/50 -
#760Bachtiar
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décor d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 140 x 130 cmEstimate: € 100/120 -
#203Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 2000/2400
Other lots in this auction
-
#937
Twee oude maatbekers van blauw en wit Brussels aardewerk. Eén van een liter met opschrift ‘Kan’. Tinnen deksel manco. De andere een halve liter en XIXe eeuw.
Deux mesures en faïence de Bruxelles bleue et blanche. Le couvercle est manquant. Une de 1 litre avec inscription ‘Kan’. L’autre d’un demi litre et du XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#536Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 215 x 298 cmEstimate: € 220/280 -
#709Ferrari & Co
Mandoline. Binnenin gemerkt.
Une mandoline. Porte une marque à l’intérieur.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#366
Een paar gefineerd houten nachtkastjes met telkens drie laden en een marmeren blad.
Deux tables de nuit en bois de placage, trois tiroirs et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/100 -
#799
Een ronde piëdestal van gefineerd hout met tussenblad en versierd met sober inlegwerk.
Un piédestal rond en bois de placage avec entretoise et décor incrusté sobre.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#511
Lot Afrikaans ivoren snijwerk bestaande uit vier plaquettes en drie antilopen.
Lot de sculptures in ivoire comprenant quatre plaquettes et trois antilopes. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#1007
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd 442/1000. Goede staat, met huls en stofwikkel.
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustrations par Alfred Ost, texte de L. Uten S.J., Musique Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, numéroté 442/1000. En bon état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#756
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Un socle en bois exotique chinois avec une tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 120/200 -
#691
Een snuffbottle van Chinese rode lak met een reliëfdecor van Boeddha’s. Onderaan gemerkt.
Un flacon dite “snuff bottle” en laque de Chine rouge, décor en relief de Bouddhas. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100/120 -
#165
Een halssnoer met diverse halfedelstenen, zoetwaterparels en met slot en details van 18 karaat geel goud.
Collier aux différentes pierres semi-précieuses et de perles d’eau douce. Fermoir et détails en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#964Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau-forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 60/100 -
#287Boch
‘Haven met vissersboten”. Muurplaquette in blauw/wit porselein.
“Port aux bateaux de pêche”. Plaquette murale en porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. L: 32 cm H: 26cmEstimate: € 40/45