#532Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#189Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#320Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#328Een lot van 10 stripalbums, bestaande uit eerste drukken 5 Michel Vaillant en 3 van Alex. Evenals nr 14 van de Lustige Kapoentjes & “De negen peperbollen” van Nero.
A lot of 10 comics, consisting of first editions of 5 Michel Vaillant and 3 of Alex. Added is no. 14 of the lusty Kapoentjes & De negen perperbollen by Nero.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#215Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#88HergéLes Avontures de Tintin. “Tintin au Congo”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. Tintin au Congo. hardcover. Ed. Casterman 1952. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#317Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.
A lot of three terra cotta oil lamps from antiquity.No longer availableDim. Ø +- 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#192Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø79cmEstimate: € 150 / 200 -
A dessert cutlery with silver handles consisting of a cake server and 6 dessert forks in original case.No longer availableDim. l 30 x b 24 cmEstimate: € 60 / 80