#642Een moderne glazen vaas met gesluierd patroon in de massa.
A modern glass vase with a veiled pattern in the mass.No longer availableDim. 23 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Paul Emile BécatEen lot van 4 litho’s op papier met erotisch thema, telkens 3 afbeeldingen, gesigneerd.
#45Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8cmEstimate: € 75 / 150 -
#658Een lot van drie blauw en witte Chinees porseleinen kommetjes, waarvan één gemerkt. Vermoedelijk vroeg XIXde eeuw.
A lot of three blue and white Chinese porcelain bowls, one of which is marked. Presumably early 19th century.No longer availableDim. +- h 6 cm & Ø +- 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#640WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#465Een groene aardewerken kelkvaas.
A green earthenware chalice vase.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#229A. Grimberg“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120