#299Een set van 3 kristallen vazen waarvan 2 gekleurde.
A set of 3 crystal vases, 2 of which are colored.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 175 / 225 -
#44Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#656Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#262Paul Tuerlinckx“Watermolen te Tielen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#406Stefano GiovannoniEen design barstoel uit ABS kunststof en verchroomd staal, in hoogte verstelbaar. Model “Bombo stool”, gemerkt Magis, ontwerp door Stefano Giovannoni.
A design bar chair made of ABS plastic and chromed steel, adjustable in height. Model “Bombo stool”, marked Magis, design by Stefano Giovannoni.No longer availableDim. 85 x 44cmEstimate: € 150 / 200 -
#197Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#642Een moderne glazen vaas met gesluierd patroon in de massa.
A modern glass vase with a veiled pattern in the mass.No longer availableDim. 23 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Een bronzen tuinornament.
#257RCREen lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
#27Een paar olielampen uit koper en aardewerk. Eén blauw en wit (gemonteerd als lamp), de andere polychroom met decor van bloemen. Met satijnglazen lampenglas, en een andere.
A pair of copper and earthenware oil lamps. One blue and white (mounted as a lamp), the other polychrome with floral decor. With satin-glass shade, and another.No longer availableDim. h 52 & 60 cmEstimate: € 50 / 60