Other lots in this auction
-
#367Goebel - M.I. Hümmel“On our way.” Aardewerken beeldje. Gemerkt. Century collection 1992. Model 1987. Eau 794.
“On our way.” Earthenware figurine. Marked. Century collection 1992. Model 1987. Eau 794.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 180 / 220 -
#582LallemandPeriod: 1809-1892Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.
A painting , oil on panel signed Lallemand 1960 , entitled “Le Soulard” .No longer availableDim. h 54 x l 45cmEstimate: € 120 / 200 -
#210Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,57 ct.
An 18 carat white gold ring occupies a solitaire of +- 0.57 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#189Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#155Delvaux BruxellesEen vintage lederen Delvaux handtas met stofhoes. Vermoedelijk model Louise.
A vintage leather Delvaux handbag with dust cover. Presumably model Louise.No longer availableDim. 30 x 35cmEstimate: € 300 / 400 -
#440Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en 10 kleine witte en 2 grote grijze parels.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.60 ct and 10 small white and 2 large gray pearls.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 850 / 950 -
#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
An Art Nouveau bronze garden table.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 45 / 60 -
#659Een lot van 17 geslepen en gekleurde kristallen glazen, 4 verschillende formaten.
A lot of 17 cut and colored crystal glasses, 4 different sizes.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#327Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
Colorless glass art deco vase marked Lalique France.No longer availableDim. H.13 cmEstimate: € 350 / 400 -
#91‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
"Musicians." Two bronze figurines on pink marble. Bear signature.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#277Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
A pair of Louis XV brass candlesticks, beautifully etched throughout. 18th century.No longer availableDim. 24cmEstimate: € 100 / 125 -
#525Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
A carved wooden sofa with red velvet upholstery.No longer availableDim. 80 x 165 x 69cmEstimate: € 100 / 120



