#353La LouvièreEen crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#384Een paar werken, gemengde techniek. “Abstracte koffiepotten.” Draagt monogram.
A few works, mixed media. “Abstract coffee pots.” Wears monogram.No longer availableDim. 29 x 29 cm & 52 x 56 cmEstimate: € 400 / 600 -
#306Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
Two side tables with faux marbre tops.No longer availableDim. 46 x 65 x 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#276Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.
#97F. Foucher“Grootvader met kleinzoon”. Een beeld van gepolychromeerde terracotta, gesigneerd “F. Foucher”.
"Grandfather with grandson". A sculpture in polychrome terracotta, signed “F. Foucher”.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 175 / 225 -
#622Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#221‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
#391Een schaal en kommetje van Chinees polychroom porselein. Met bloemdecor.
A dish and bowl of Chinese polychrome porcelain. With floral decor.No longer availableDim. Ø 13 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#388Een Chinees cloisonné vaasje op houten sokkel.
#52Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Meisjesportret.” Olieverf op paneel. Gedateerd ‘46. Gesigneerd.
“Girl portrait.” Oil paint on panel. Dated '46. Signed.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#560Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en lapis lazulli.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct and lapis lazulli.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 700 / 800