#431Een Boeddhahoofd van massief gebeeldhouwd steen. Chinees werk.
#489Elmago“Picson Ductales Money-Poly.” Gemengde techiek op doek. Gesigneerd voor en achteraan. Gedateerd 2021.
“Picson Ductales Money-Poly.” Mixed technique on canvas. Signed front and back. Dated 2021.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#120Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#271Een Tiffany tafellamp met een rozendecor op de kap en bronzen voetje .
A Tiffany table lamp with a rose decor on the shade and bronze base.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.
#64De Block“Een paar stillevens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"A couple of still lifes". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmFEstimate: € 80 / 100 -
#444Vic Gentils“Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .
“Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.No longer availableDim. 43 x 31 cm x 2Estimate: € 100 / 120 -
#595Een koppel vazen van gevlamd meerkleurig glas , vermoedelijk Verreries de Scialmont. 1 heeft een kleine randschilfer.
A pair of flamed multicolored glass vases, presumably Verreries de Scialmont. 1 has a small edge flake.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#21Een lot diverse XIXde eeuwse prent- en postkaartjes.
A lot with various 19th century picture cards and postcards.No longer availableEstimate: € 40 / 50