#571Boch Frères KeramisEen vaas van steengoed, gemerkt Charles Catteau.
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#3CapodimonteEen lot van 4 Capodimonte beeldjes van cherubijnen met instrumenten. Onderaan gemerkt.
#300Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#411Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.
A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#689Een handgeknoopt wollen tapijt.
#125Yves Saint LaurentEen Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525 / 575 -
#24Roger Hebbelinck“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
“Street view.” Color lithograph. Numbered 255/350.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 25 / 35 -
#86Een paar gebeeldhouwde en gebeitste houten zetels met bijhorende poef in Louis XVI stijl.
A pair of carved and stained wooden seats with matching ottoman in Louis XVI style.No longer availableDim. 94 x 80 x 90cmEstimate: € 100 / 120 -
#373Een paar Chinese blauwe en witte porseleinen gemberpotjes.
A pair of Chinese blue and white porcelain ginger jars.No longer availableDim. h: 32 en 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100 / 150