Similar lots by type
-
#156Crystal MaastrichtEen paar kleine vaasjes in gegoten kristal, blauw en mauve in de massa.
A few small vases in molded crystal, blue and mauve in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#115Val Saint LambertEen paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyDim. h 9,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#125“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
“Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 48 cmEstimate: € 15 / 20 -
#271Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline only -
#77Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
A mouth-blown blue glass vase with traces of color at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Lladro“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Three pieces of crystal and glassware, consisting of a colorless vase on piedouche (edge damage), a colorless Italian glass vase and an ashtray of cut blue Bohemian crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24 / 28 -
#274Een lot van 5 kunstboeken, met onderwerp: De vlaamse primitieven, Willink, Ensor, Breitner en Rembrandt.
A lot of 5 art books, with subject: The Flemish Primitives, Willink, Ensor, Breitner and Rembrandt.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#93Studio ArtisEen tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
A pewter holy water font with decoration of mother and child.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#22Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
A bronze vide-poche/ashtray with relief decoration of a deer in the woods and a shotgun and horn around it.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 36 / 40 -
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#203Jacques“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline only -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
A colorless glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15
Other lots in this auction
-
#242Een uit kunststof gescultpuurd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 25 / 30 -
#285Hector St-Sauveur“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#272Een lot van 7 diverse mineralen, waaronder gele kwarts, geoden enz. We voegen er een zak met oude glazen knikkers aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-28 cm -
#288Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#276Een lot van 5 boeken met onderwerp kartografie en 3 inzake algemene kennis.
A lot of 5 books on the subject of cartography and 3 on general knowledge.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#90Van Gestel“Koning Boudewijn”. Offsetdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
"King Baudouin". offset printing. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 15 / 20 -
#76Een zwart-groen glaspasta vaasje versierd met Griekse figuren met goudopleg.
A black-green glass vase, decorated with gilt, Greek figures and decor.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 170 / 200 -
#248Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#45Een lot van 6 houtgesculptuurde maskers, “Garuda” en bijgevoegd beeldje gevleugd wezen. Coromandel hout, Bali.
A lot of 6 wood-sculpted masks, "Garuda" and attached figurine of winged beings. Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 70 / 80 -
#7“Christus de verlosser.” Houten sculptuur. Gebarsten aan de voet en naar de torso, 3 vingers manco. We voegen er een steen met schildering van een icoon aan toe.
"Christ the redeemer." Wooden sculpture. Cracked at the foot and towards the torso, 3 fingers missing. We add a stone with an icon painting.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#29Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with multi-coloured and gilded canton decor. On wooden base. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 + 5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#185Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100

