Similar lots by type
-
#328Fontenelle
“Fazanten”. Een groep van crackleware. Achteraan gemerkt.
”Faisans”. Un groupe en ‘crackleware’. Signature au dos ‘Fontinele’.No longer availableDim. 55 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#281Margrit Van NuffelPeriod: °1943
“Torso”. Een bronzen kunstwerk op arduinen sokkel. Gesigneerd.
”Torse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#158
“Gesluierde vrouw”. Een geglazuurd aardewerken beeld in de stijl van Craco.
”Femme voilée”. Une statue en faïence glaçure d’après le style de Craco.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 120/200 -
#475
“Vrouwelijk naakt met engel”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina.
”Nu féminin et ange”. Une statue en bronze à patine de deux couleurs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 300/500 -
#730
“Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.
”Couple musical”. Deux statues en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#207Jules Edmond MassonPeriod: 1871 - 1932
“Honden”. Een groep van brons op een stenen voetstuk. Gesigneerd
”Chiens”. Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 550/650 -
#584
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#133
“Danseres met hoge hoed”. Een beeldje van brons op een onyxen voetstuk. Voetstuk gebarsten.
”Danseuse avec un haut chapeau”. Une statue en bronze sur pied en onyx. Le pied est brisé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#178
“Indische olifant”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Eléphant indien”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1500/2000 -
#587
Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 320/400 -
#642
Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.
Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80/100 -
#248
Een kruisbeeld van gebeeldhouwd hout.
Un crucifix en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60/80 -
#433Fontenelle
Een hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.
Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/80 -
#743
Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
Un grand masque en bois africain partiellement en bois polychrome.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120/180 -
#763
Een kruisbeeld van zwartgepatineerd hout met een witgepatineerde metalen corpus. Op los voetstuk.
Un crucifix en bois noir patiné et corpus en métal patiné blanc. Sur pied détaché.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50/60 -
#197Emile PinedoPeriod: 1840 - 1916
“Arabe en marche”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met stempel “Medaille d’argent 1889 Exposition Universelle”.
”Arabe en marche”. Une statue en bronze. Signée et tampon “Médaille d’argent 1889 Exposition Universelle”.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 2000/2200 -
#387
Adelaar met prooi (konijntje). Aardewerken beeld.
”Aigle et sa proie ( petit lapin)”. Une statue en faïence.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 80/100 -
#198
“Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.
”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1500/1800 -
#777
Een kruisbeeld van notenhout met een fijn gesculpteerde corpus. Omstreeks 1800.
Un crucifix en noyer à corpus finement sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/100 -
#213
Een lamp van donkergepatineerd brons in de vorm van een baviaan met een vaas in art decostijl.
Une lampe en bronze en forme de babouin et vase en style art déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500/1800 -
Ennoby
Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120/180 -
#649
Een panter van gesculpteerd steen.
Une panthère en pierre taillée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#143Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910
“Pater”. Twee plaasteren beelden met beige patina. Achteraan gesigneerd.
”Père”. Deux statues en plâtre , patiné beige. Signature au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#598
Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.
Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 650/700
Other lots in this auction
-
#188
Twee rechthoekige theeflessen van meerkleurig en verguld Frans porselein, versierd met een decor van landschappen, bloemen en personages. In een gefineerd palissanderhouten doosje met sleuteltje. Eind XIXe eeuw.
Deux boîtes à thé rectangulaires en porcelaine française polychrome et dorée à décor de paysages, de fleurs et de personnages. Dans une boîte en placage de palissandre avec clé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 300/400 -
#522
Een Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 255 x 338 cmEstimate: € 200/240 -
#15
Drie halssnoeren en een armband van bewerkt ivoor. Afrikaans en oosters werk, eerste helft XXste eeuw.
Trois colliers et un bracelet en ivoire sculptée. Travail africain et oriental, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#489
“Compositie”. Zeefdruk op papier. Draagt een handtekening “Delaunay”.
“Composition”. Sérigraphie sur papier. Porte une signature “Delaunay”.No longer availableDim. 52 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#668
Een ronde dekselpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bladermotieven. Het deksel getooid met een Fo-hond. Met houten sokkel.
Un pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de feuilles. Le couvercle est décoré d’un chien Fo. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/180 -
#546
Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.
Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.No longer availableDim. 153 x 103 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#615Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#445
Een paar Chinese handgeknoopte tapijten.
Paire de carpettes chinoises en laine. Nouées main.No longer availableDim. 138 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#718
Een siervaas van gesculpteerd albast.
Un vase de décoration en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#228
Een paar bronzen kandelaars in empirestijl. Eén arm los.
Une paire de chandeliers en bronze, style Empire. Un bras est détaché.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 160/180 -
#132Gustaaf Imberechts
“Stilleven met marmeren beeld en bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Nature morte à la sculpture en marbre et au vase de fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 150/200 -
#534
Een driedelig klokstel van verguld messing in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee grote kandelaars. De pendule versierd met barokke dolfijnen en bovenaan met een putto. Wijzers ontbreken.
Une garniture de cheminée en laiton doré, style Louis XV, comprenant une pendule et deux grands chandeliers. La pendule est décorée de dauphins et un putto au dessus. Les aiguilles sont manquantes.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 320/400