#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
A cutlery case, 12 persons, Solingen West Germany, 23/24 carat gold-plated parts.No longer availableDim. 9 x 45 x 32 cmEstimate: € 60 / 80
#285Villeroy & Boch, MettlachEen paar sierborden met decor van eenden en bloemen. Gemerkt achteraan.
A pair of decorative plates with duck and flower motif. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60 / 70 -
#454Hokusai Mangwa“Hokusai Mangwa”. Een lot van 3 Japanse houtsnedes op papier. Uit serie Hokusai Mangwa volume 11, gedateerd 1834.
A long dark red scarf made of wool and cotton. Marked.No longer availableDim. 165 x 25 cmEstimate: € 140 / 180 -
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#115Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, signed and numbered 9/75.No longer availableDim. h 23 x Ø 23 cm 6,7 kgEstimate: € 400 / 600 -
#473Een opgezette krab met onderaan een zeester op houten standaard.
A taxidermy crab with a starfish at the bottom on a wooden stand.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 125 / 175 -
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300 -
#114Charles Le Bon“Les meules à Gedinne.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Recent herdoekt.
#135Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, groen en kleurloos kristal, Joseph Simon, 1925, gesigneerd en genummerd 194.
A Val Saint Lambert vase, green and colorless crystal, Joseph Simon, 1925, signed and numbered 194.No longer availableDim. h 33 x Ø 19.5 cm 7,5 kgEstimate: € 500 / 700 -
#202Luc Goossens“Stilleven met vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Still life of colander and wooden head”. Oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 38cmEstimate: € 200 / 250