#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120
#647Een Chinees aardewerken blauw-witte vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese earthenware blue and white vase with floral decoration. Marks at the bottom.No longer availableDim. 19,5 x 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#386Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#99Franklin Mint‘Roman De La Rose’ een gobelin wandkleed door Anne Aknin voor Franklin Mint.
"Roman De La Rose" a tapestry wall hanging by Anne Aknin for Franklin Mint.No longer availableDim. h 117 x b 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#240Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 7,5 gEstimate: € 900 / 1000 -
#89Peter ColfsPeriod: 1906-1983“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met een brijanten met een gezamenlijk gewicht can +- van +- 0,50 ct. en een saffier van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with approximately 0.50 ct of diamonds and a 1 ct sapphire.No longer availableDim. 5,24 gEstimate: € 700 / 800 -
#34Een lot van architecturale gravures, ‘Monographies De Batiments Modernes’.
A set of architectural engravings, 'Monographs of Modern Buildings'.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#677Een paar polychroom biscuit beeldjes van twee romantische dames met lichtgroene kleding met bloemen.
A pair of polychrome biscuit figurines of two romantic ladies wearing light green clothing with flowers.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 40