#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
A lot of vintage cameras and accessories, Zeiss Ikon Contina, Zeiss Ikon Nettar, Canon A1, Yashica Electro 35, and a Canon 814XL Electronic film camera.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#423Een Afrikaanse terracotta vaas uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
An African terracotta vase from Mali, believed to be from the Djenne tribe.No longer availableDim. h 36 x Ø 16.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#249Fons Meylemans“Stilleven met brood, appel en prei”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fons Meylemans.
"Still life with bread, apple, and leek." Oil on canvas. Signed Fons Meylemans.No longer availableDim. h 80 x b 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592Delfosse“Rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#634Franz Genesen“Bospad in de herfst bij een vijver.” Olieverf op doel. Gesigneerd.
"Forest path in autumn by a pond." Oil painting on canvas. Signed.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#451Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.
#133WiskemannEen bestekkoffertje met een 87-delig verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen.
A cutlery case with an 87-piece silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people.No longer availableDim. 11 x 48 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#58CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.No longer availableDim. h +-11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#180Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire diamant van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 1000 / 1300