#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
A cutlery case, 12 persons, Solingen West Germany, 23/24 carat gold-plated parts.No longer availableDim. 9 x 45 x 32 cmEstimate: € 60 / 80
#358Chevalier, ParisEen toneelkijker uit messing en parelmoer.
#494Adolf Van Neste“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in vergulde kader. Getekend Adolf Van Neste.
"Flower still life." Oil on canvas in a gilded frame. Signed by Adolf Van Neste.No longer availableDim. h 90 x b 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#316Een koffer met bronsbeslag en gesculpteerde panelen met decor van griffoenen. 19de eeuws.
A trunk with bronze fittings and sculpted panels with griffin decorations. 19th century.No longer availableDim. 65 x 108 x 48,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#102Théo IdserdaPeriod: 1915-1922“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#11Een polychrome retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster mission piggy bank with nodding head.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#357StrasbourgEen paar borden van veelkleurig aardewerk, het ene met een gechantourneerde rand en met een decor van rozen, het andere met een decor van tulpen.
A pair of multicolored earthenware plates, one with an ornate edge and a rose decor, and the other with a tulip decor.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#113DelvauxEen zwart lederen centuur met certificaat en stofzak.
#671Stanley, LondonEen 19de eeuws messingen kompas in werkende staat. Op het etui gedateerd 1805.
A 19th century brass compass in working condition. Dated 1805 on the case.No longer availableDim. 8 x 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Een 18 kt witgouden ketting.
An 18 kt white gold necklace.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 180 / 250 -
An antique bedpan with a religious theme in yellow and red copper with a steel handle.No longer availableDim. l 111 x Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60