#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with diamonds, sapphires, rubies, and emeralds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200 / 250
#258His Master’s VoiceEen His Master’s Voice grammofoonspeler met enkele bijbehorende platen. Sporen van herstelling, klem niet origineel.
A His Master's Voice gramophone player with some accompanying records. Signs of repair, clamp not original.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17Een art-deco gefumeerde persglazen vaas met het decor van tulpen. Fait en Belgique.
An art-deco smoked glass vase decorated with tulips. Made in Belgium.No longer availableDim. h 22 x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#242L. GresséEen paar religieuze aquarellen op papier. Met o.a. St. Petrus.
A pair of religious water colors on paper. Representing among others St. Peter.No longer availableDim. 23 x 17,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#209Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Staand naakt, ten voeten uit’, olieverf op doek, gesigneerd in de linkerbovenhoek Fr. Luyckx.
#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933“De laatste poort van de stad Lier”. Olieverf op doek, gecraqueleerd. Gesigneerd en gedateerd Bernard Janssens, 1927.
"The last gate of the city of Lier". Oil on canvas, craquelure. Signed and dated Bernard Janssens, 1927.No longer availableDim. h 54 x b 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
#117EdisonEen lot van 33 phonograph cilinders in originele kokers. Diverse titels, hoofdzakelijk gemerkt Edison.
A lot of 33 phonograph cylinders in original cases. Various titles, mainly marked Edison.No longer availableDim. 11 x Ø7cmEstimate: € 150 / 200 -
#175Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Danse De Flor. Gesigneerd en genummerd 46/50.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Danse De Flor. Signed and numbered 46/50.No longer availableDim. h 34 x Ø 15 cm 3,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#415TaschenEen lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#674Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
#23Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.