#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
A lot of vintage cameras and accessories, Zeiss Ikon Contina, Zeiss Ikon Nettar, Canon A1, Yashica Electro 35, and a Canon 814XL Electronic film camera.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#114Charles Le Bon“Les meules à Gedinne.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Recent herdoekt.
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#236Een eikenhouten commode met 3 laden.
#612“Dame met parasol”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
"Lady with Parasol". Oil on panel. Unsigned.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#100Een 18 kt geelgouden filigraan ketting met hanger in strikvorm bezet met fijne parels. Bell epoque periode.
An 18kt yellow gold filigree necklace with bow-shaped pendant set with fine pearls. Bell epoch period.No longer availableDim. 7,68 gEstimate: € 400 / 500 -
#53CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century.No longer availableDim. h 14,5 & 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een gerestaureerde houten armstoel met gestoffeerde zitting met floraal decor en armleuning, en met gecanneerde rug.
A restored wooden armchair with upholstered seat featuring floral decoration and armrests, and with a reeded back.No longer availableDim. 99 x 60 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#378Een porseleinen applique met een engeltje en bloemen, de armen zijn afneembaar.
A porcelain applique with an angel and flowers, the arms are removable.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#552Jan HermusEen lot van 6 werken van de Mechelse kunstenaar Jan Hermus. Allen gesigneerd.
A lot of 6 works by the Mechelen artist Jan Hermus. All signed.No longer availableDim. h 22 x b 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#610Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#433Een Afrikaanse terracotta beddenpoot uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
"Landscape with windmill." Gouache on paper. Signed. Dated 1919.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 60 / 80