#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A cutlery case, 12 persons, Solingen West Germany, 23/24 carat gold-plated parts.No longer availableDim. 9 x 45 x 32 cmEstimate: € 60 / 80
#464The Keith Haring Foundation.“Pinocchio”. Litho. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring en genummerd 11 / 150.
"Pinocchio". Lithograph. Signed in ink and dry stamped K. Haring in the plate and numbered 11 / 150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#545Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#10Twee 18 kt geelgouden hangers met haaientanden.
Two 18 kt yellow gold pendants with shark teeth.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#639Simone Lienard“Bloemenstilleven met Chrysanten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life with Chrysanthemums." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#333Een lot van 51 strips waaronder 3 x Kuifje, 5 x de Smurfen, 3 x Piet Pienter en Bert Bibber, 2 x Michel Vaillant, 2 x Guust, 6 x Bernard Prince, 10 x Astérix (Franstalig) hardcover, 13 x Asterix, 11 x gevarieerd en een gebundelde boek van de Rode Ridder.
A lot of 51 comic books including 3 x Tintin, 5 x The Smurfs, 3 x Piet Pienter en Bert Bibber, 2 x Michel Vaillant, 2 x Gaston Lagaffe, 6 x Bernard Prince, 10 x Astérix (French language) hardcover, 13 x Asterix, 11 x assorted, and a bundled book of Red Knight.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
A long dark red scarf made of wool and cotton. Marked.No longer availableDim. 165 x 25 cmEstimate: € 140 / 180 -
#592Delfosse“Rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#280Een 18 kt roze gouden Tennis armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. VS.
An 18kt rose gold Tennis bracelet set with diamonds weighing approximately 3.23 ct, VS clarity.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#237DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
#462Anton Rooskens‘De hond’, gouache op papier, getekend Rooskens, 1958.
#568Eel lot van 2 authentieke Afrikaanse speren in hout en metaal met afgeronde punten.
Lot of 2 authentic African spears in wood and metal with rounded points.No longer availableDim. l 197 cmEstimate: € 80 / 120