Other lots by Middelhoek
-
#332Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Op het terras”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Sur la terrasse . Aquarelle. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#314Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#129Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Drie ruiters aan zee, naar Mauve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Trois cavaliers au bord de la mer, d’après Mauve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#388
Een tandartsboor met pedaalaandrijving.
Une perceuse dentaire avec entraînement par pédale.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#261Ronzan, Italy
“Après le bain”. Een beeld van wit biscuit. Gemerkt onderaan.
Après le bain . Une image en biscuit blanc. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 140 -
#356
Een gelakt houten kermispaardje. Klein letsel aan een oor.
Un cheval forain en bois peint. Blessure mineure à une oreille.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104
Collage met Mona Lisa.
Collage avec Mona Lisa.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#198Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Escholier 14me siècle”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Escholier 14me siècle . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#123
Een groot gevarieerd lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften.
Grand lot très varié d’albums de bandes dessinées et d’hebdomadaires en Français.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#125
Een 18 karaats geel en wit gouden omkeerbare halssnoer.
Un collier réversible en or jaune et blanc 18 carats.No longer availableDim. 22,24 gEstimate: € 600 / 800 -
#56
Een paar Lodewijk XV fauteuils van gebeeldhouwd notenhout bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils Louis XV en noyer sculpté recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#21Royal Zuid-Holland, Gouda
Een kan van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Smirnag’. Onderaan gemerkt.
Une cruche en poterie multicolore, décorée d'un décor Smirnag . Marquée en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier diamand princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de quatre princesses en diamant d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#351
Een platte ronde siervaas van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase décoratif rond plat en faïence émaillée. Années 1970. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 28 cmEstimate: € 45 / 55 -
#259Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd L/2 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée L / 2 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220 / 260