Other lots in this auction
-
#281
Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.
Trois assiettes en porcelaine Imari, dont deux sont une paire.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#71
Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
Une paire de vases en faïence. Période Sung (960 - 1279).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/300 -
#157Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#94
“Berglandschap”. Toegeschreven aan Liner.
Paysage de montagne . Attribué à Liner.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#50
Een 18 karaats geel gouden fotohouder bezet met pareltjes.
Un porte-photo en or jaune 18 carats serti de perles.No longer availableDim. 14,45 gEstimate: € 400/500 -
#168Delvaux, Bruxelles
Een handtas van taupekleurig leder. Model ‘Dimanche’.
Un sac à main en cuir taupe. Modèle Dimanche .No longer availableEstimate: € 260/280 -
#364Goebel, Germany
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 55/65 -
#328
Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#146
Een Georgian lavabobuffet van gefineerd mahoniehout. Twee laden in de gordel boven twee paneeldeuren, twee schuifbladen in de zijkanten. Een gemarquetteerd klapblad geeft toegang tot de wastafel. Kleine letsels.
Un buffet-lavabo géorgien en placage d'acajou. Deux tiroirs dans la ceinture au-dessus de deux portes à panneaux, deux vantaux coulissants sur les côtés. Un abattant donne accès à la partie lavabo. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 93 x 113 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#368
Een tijger en een visser. Twee Oosterse sculpturen van exotisch hout.
Un tigre et un pêcheur. Deux sculptures orientales en bois exotique.No longer availableDim. H. 26 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#192Alexis De LeeuwPeriod: act. 1848 - 1896
“La promenade sur la glace”. Olieverf op paneel. gesigneerd en gedateerd 1869.
La promenade sur la glace . Huile sur panneau. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 550/600 -
#257Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140