Similar lots by type
-
#482Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Epreuve d'artiste, signée et numérotée 13/25 hors planche.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62
“Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.
"Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92John Ingram
“Le berger content”. Een gravure naar een werk van Teniers.
"Le berger content". Une gravure d'après une oeuvre de Teniers.No longer availableDim. 40 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502Bernard CharoyPeriod: °1931
“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
"Nicole". Une lithographie. Epreuve d'artiste sur 25 exemplaires. Signée hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#362
“Colin Maillard”. Een oude lithografie naar een werk van Arturo Rietti. Uitgegeven te Londen in 1897.
"Colin Maillard". Une ancienne lithographie d'après l'oeuvre d’Arturo Rietti. Editée à Londres, 1897.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#342Juliaan Severin
“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
"Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#789
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#284Alfred Van NestePeriod: 1874-1969
‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.
"Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#489Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jongedame”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 128/150 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Signée et numérotée 128/150 hors planche.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby
Twee kaarten in lijst:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.
Deux cartes encadrés:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.No longer availableDim. 35 x 52 cm & 41 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#351
Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.
Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#475
Een notenhouten scheepsroer.
Un gouvernail de bateau en noyer.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#146Gerard Cornelis, Liège
Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 300 / 500 -
#501
Bodhisatva. Polychroom ivoor met houten sokkeltje. Indisch werk, medio XXste eeuw.
Ooeuvre indienne, mi XXième siècle.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#619Märklin
Diesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive Diesel modèle 3067 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#503
“Chinese visser”. Polychroom ivoor op houten sokkeltje. Chinees werk, medio XXe eeuw.
"Pêcheur chinois". En ivoire polychrome sur socle en bois. Oeuvre chinoise, mi XXième siècle.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#617
Vier theekopjes en schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein versierd met vissen. Een schilfer aan een kop en één aan een schoteltje. Met houten staandertjes.
Quatre pochons à thé et soucoupes en porcelaine chinoise blanche et bleue avec une décoration de poissons. Un éclat présent sur une tasse et soucoupe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#519
Tangka met talrijke personages. Op zijde.
Tanka aux nombreux personnages. Sur soie.No longer availableDim. 106 x 77Estimate: € 60 / 100 -
#107Biblica
“Atlas van de Bijbel.” Uitgegeven door Unibook. In oorspronkelijke doos.
"Atlas van de Bijbel". Edition Unibook. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#214Jan Keustermans
“Winterlandschap.” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1970. We voegen twee boeken over de kunstenaar toe.
"Paysage hivernal". Fusain sur papier. Signé et daté 1970. Nous ajoutons deux livres portant sur l'artiste.No longer availableDim. 51 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#721
Een klein bronzen Madonna met kind.
Une Vièrge à l'Enfant en bronze.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#266
Een eikenhouten commode met drie laden in Lodewijk XVI-stijl. Onder het blad een secreet met vier kleine schuifjes. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. En dessous de la tablette se trouve un compartiment secret pour bijoux avec quatre petits tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 400 / 600 -
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.No longer availableDim. 1 x Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60