#317Een kruisbeeld van zwartgelakt en gepolychromeerd hout in schildpadimitatie met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
#447Een Boeddhistische gebedsmolen van ivoor en been en een Krishna beeldje van gesculpteerd ivoor.
Moulin de prière bouddhiste en ivoire et os, ainsi qu’une statuette de Krishna en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 21 & 18 cmEstimate: € 4à / 60
#441Een paar penseelkokers van Chinees porselein, versierd met een personage en kalligrafische tekens. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Gerestaureerd.
Paire de cylindres à pinceaux en porcelaine de Chine décorés d’un personnage et de caractères. Marque sous la base. XIXe siècle. Restaurés.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#150Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en een smaragd van ± 3 ct. Art deco.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif art déco serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une émeraude de ± 3 ct.No longer availableDim. 24,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#323Een lot van drie glaspasta coupes met verzilverde voet.
Lot de trois coupes en pâte de verre aux piédouches en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#534Een Napoléon III violontafel van zwart gebeitst en verguld hout. Kruisverbinding in X versierd met een gesculpteerde dekselvaas.
Table violon Napoléon III en bois noirci et doré. Entretoise en X surmontée d’une vasque sculptée.No longer availableEstimate: € 200 / 280 -
#612HamadanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#413Een lot van eenentwintig souvenirlepeltjes, waarvan twaalf zilveren.
#773Een salontafel van gesculpteerd eiken hout in renaissancestijl op centrale voet, eindigend in vier gevleugelde leeuwen.
Table de salon en chêne sculpté de style Renaissance sur pied central terminant en quatre lions ailés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#480Lot postzegels: United Nations, Souvenir Folders e.a. tussen 1968 en 2001 (39 booklets in een album). Een album met postfrisse en gestempelde zegels van de Verenigde Naties, jaren ‘50 en ‘60. Verder albums met losse zegels uit: Nederland (vanaf 1867 tot ± 1976), Frankrijk (einde XIXde eeuw - einde jaren 1970) en oudere zegels uit Belgisch Congo, Ruanda, Duitsland (vanaf 1872), Zwitserland, Luxemburg, Monaco, Groot-Brittanië (1840-1986), Italië, U.S.A., Fillipijnen, Brasilië. Bovendien een aant(..)
Lot de timbres postes: United Nations, Souvenir Folders e.a. entre 1968 et 2001 (39 livrets dans un album). Un album aux timbres fraîches et oblitérés des Nations Unies, années ‘50 et ‘60. Des albums aux timbres dépareillés de: Pays-Bas (de 1867 à ± 1976), France (fin XIXe siècle - fin années 1970) et timbres plus anciens de: Congo Belge, Ruanda, Allemagne (dès 1872), Suisse, Luxembourg, Monaco, Grande-Bretagne (1840-1986), Italie, U.S.A., Philippines, Brésil. Et des sachets aux timbres exotiq(..)No longer availableEstimate: € 200 / 240