Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Evenals drie kaarten uit “Zien en weten” in een envelop gefrankeerd 1957-58 en een plastic Kuifje-pennenzak.
Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Evenals drie kaarten uit “Zien en weten” in een envelop gefrankeerd 1957-58 en een plastic Kuifje-pennenzak.

Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Evenals drie kaarten uit “Zien en weten” in een envelop gefrankeerd 1957-58 en een plastic Kuifje-pennenzak.

Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Ainsi que trois cartes de “Voir et savoir” dans une enveloppe de 1957-58 et une trousse Tintin en plastique.
SKU: 1711200023.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #362
    Goebel, germany

    “The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.

    Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #356

    Een gelakt houten kermispaardje. Klein letsel aan een oor.

    Un cheval forain en bois peint. Blessure mineure à une oreille.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #383

    Een lot varia, overwegend van metaal, hout en glas, beeldjes, kruiken, enz.

    Un grand nombre d'articles divers, principalement en métal, bois et verre, figurines, cruches, etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #97
    Val Saint Lambert
    Period: 1827 - 1875

    Vaas van geslepen kristal van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa (gemerkt en met label). We voegen een kleine blauwe kristallen pique-fleurs toe (zonder merken).

    Vase en cristal taillé de cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse (marqué et avec étiquette). On ajoute un petit pique-fleurs cristal bleu (sans marques).
    No longer available
    Dim. h: 25 en 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #282
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 94/150 buiten de plaat.

    Pinocchio . Une lithographie. Signée, datée 2001 et numérotée 94/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #294

    Een grote schotel van cloisonné op messing, versierd met een bloemendecor. Met staander.

    Grand plat en cloisonné sur laiton, décoré d'un décor floral. Avec support.
    No longer available
    Dim. Ø: 38,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #85

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Columbiaanse smaragd van +- 1 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une émeraude colombienne de + - 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #145

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct. en een centrale briljant van +- 0,72 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct. Et un diamant central de + - 0,72 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #209

    Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.

    Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.
    No longer available
    Dim. 105 x 93 cm (met kader)
    Estimate: € 420 / 480
  • #21
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een kan van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Smirnag’. Onderaan gemerkt.

    Une cruche en poterie multicolore, décorée d'un décor Smirnag . Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #69
    Marie-Thérèse Fayet
    Period: °1934

    “Marée Basse”. Een gekleurde blinddruk. Gesigneerd en genummerd 11/30.

    Marée Basse . Un gaufrage en couleur. Signé et numéroté 11/30.
    No longer available
    Dim. 54 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #382
    Eric Suriyasena

    “Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.

    “Mère avec enfant” . Une œuvre d'art teint à la main.
    No longer available
    Dim. 155 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More