Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 104/200 buiten de plaat.
Felix De Boeck
Period: 1898 - 1995

“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 104/200 buiten de plaat.

“Maternité”. Lithographie. Signée et numérotée 104:200 hors planche.
Dim. 50 x 39 cm
SKU: 1403170594.
Category: Grafiek.
Auction day: 15 March 2017 19:00
Catalogue #594
Estimate: € 260 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #394
    Baron

    “Atlantahotel te Parijs”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Hôtel Atlanta à Paris”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #872
    Johann Nepomuk Gibele

    “Vue perspective de la Place Royale” & “Vue du Théâtre Royal.” Twee gravures naar ontwerpen van Jansens en Madou. Omstreeks 1830.

    Deux gravures d’après des oeuvres de Jansens et Madou, 1830. -” Vue perspective de la Place Royale” -” Vue du théâtre Royal”
    No longer available
    Dim. 52 x 75 & 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #534
    Tino Lintelo

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 615/1000 en gedateerd ‘91.

    “Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 615/1000. Datée ‘91.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #972

    “Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.

    “Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #267
    Julien Célos
    Period: 1884-1953

    “Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.

    “Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 53,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #392

    “Praetorium de Berchem” & “Castellum de Loenhout”. Een paar oude gravures. XIXe eeuw.

    “Praetorium de Berchem” et “Castellum de Loenhout”. Paire d’anciennes gravures. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #644
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Meisje”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.

    “ Fillette”. Lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #529
    Pol Mara
    Period: 1920 - 1998

    “Vrouwenfiguur”. Zeefdruk, artiestenproef. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Figure de femme”. Sérigraphie signée dans la planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 72 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #359
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Naaister in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 231/300 buiten de plaat.

    “La couturière dans un intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 231/300 hors planche.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #29

    “The Lightning Express trains” & “A Midnight race on the Mississippi”. Twee litho’s door Currier & Ives.

    “The Lightning Express trains” et “A Midnight race on the Mississippi”. Deux lithographies par Currier & Ives.
    No longer available
    Dim. 27 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379

    “Antwerpen”. Een reproductie van een XVIIe eeuwse gravure.

    “Anvers”. Reproduction d’une gravure du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 126 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #369

    Een lot oude gravures, bestaande uit twee ingekleurde zichten op Antwerpen, een zicht op de Abdij van Malmedy.

    Lot de gravures anciennes comprenant deux vues colorées d’Anvers et un vue de l’abbaye de Malmédy.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #439

    “Hartendame”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd, gedateerd 1997 en genummerd 30/30 buiten de plaat.

    “Dame de coeurs”. Eau forte en couleurs. Signée, datée 1997 et numérotée 30/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #682
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.

    “Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #679

    Een lot van drie etsen, een litho en een inkttekening.

    Un lot comprenant trois gravures, une lithographie et un dessin à l’encre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #414
    Ferdinand De Braeckeleer
    Period: 1792 - 1883

    “Schilder in een herberg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1826 binnen de plaat.

    “Peintre dans une auberge”. Gravure. Signé et daté 1826 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 18 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #874

    Een lot van vijf ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs, waarvan vier van Guiget en één van Demartrais.

    Un lot de cinq gravures coloré du XIXième, vues sur Paris dont quatre de Guiget et une de Demartrais.
    No longer available
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #14

    Een lot grafiek, bestaande uit een kleurenets van Hebbelinck, een ets van Wauters en van Albert de Vree.

    Un lot de trois gravures par Hebbelinck, Wauters et Albert de Vree.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #399

    Drie oude prenten: - “Castle Howard, Ireland” - “Antwerp from the tête de Flandre” - “ Blaise castle, Gloucestershire”.

    Trois estampes anciennes: - “Castle Howard, Ireland” - “Antwerp from the tête de Flandre” - “Blaise castle, Gloucestershire”.
    No longer available
    Dim. 9 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #22

    Een lot van vijf oude grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij de beurs, de rede, het Hanzehuis, de Carolus Borromeuskerk en de vismarkt.

    Un lot de cinq gravures en relation avec la ville d’ Anvers - La Bourse, la Rade, la Maison Hanséatique, l’église Carolus Borromeus et le marché aux Poissons.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #592

    “De sigarenrooksters.” Een triptiek van plexiglas van drie Cubaanse dames.

    “Les fumeuses de cigares”. Triptyque en plexiglas représentant trois Cubaines.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #879
    Johannes Kip
    Period: 1653 - 1722

    “Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Twee XVIIIe eeuwse gravures.

    “Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Deux gravures du XVIIIième.
    No longer available
    Dim. 35 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #719
    Albert Saverys

    “Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.

    “La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #419

    Zes grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij een gravure met de rede van Antwerpen, twee litho’s met de Gildenhuizen en het Stadhuis en drie Engelse prenten met twee maal de Eiermarkt en een keer de Kathedraal.

    Six oeuvres graphiques en relation avec la ville d’Anvers. Une gravure représentant la rade, deux lithographies des maisons de Gildes et l’Hôtel de Ville, et trois estampes anglaises de la Cathédrale .
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60

Other lots in this auction

  • #1068

    Twee verschillende elegante damesbeelden van meerkleurig porselein. Eén onderaan gemerkt.

    Deux statuettes de jeunes élégantes en porcelaine polychrome. L’une avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #898

    Een lampje met een bolvormig glazen kapje, versierd met drie bronzen engeltjes rondom.

    Petite lampadaire à abat-jour sphérique en verre porté par trois angelots en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #627

    Een paar kopjes van oranjegeglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Tasses en porcelaine chinoise orange. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #966

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #183

    “De steenhouwer”. Een beeld van gepatineerd zamak op een voetstuk van meersoortig marmer en albast. Gesigneerd. Tijdperk art deco.

    “Le tailleur de pierres”. Sculpture en régule à patine foncée sur base en marbre de différentes couleurs et d’albâtre. Signée. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #550
    China

    Twee verschillende geluksamuletten van zilver bezet met half edelstenen. Gekocht aan de voet van de Chinese muur in 1980.

    Deux amulettes de bonheur en argent serties de pierres sémi-précieuses. Achetées au pied du Grand Mur en 1980.
    No longer available
    Dim. Bruto: 190,96 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #803

    “Cléopatre” & “Salambo”. Twee bustes van zamak. Tijdperk art nouveau. Onduidelijk gesigneerd.

    “Cléopatre” et “Salambo”. Deux bustes en régule d’époque Art Nouveau. Illisiblement signés.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #150

    Een paar vazen van Chinees porselein met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.

    Paire de vases en porcelaine à décor famille noire de personnages dans un intérieur. Marque dynastique de Kangxi dans deux cercles concentriques en noir sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 1000
  • #845

    Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.

    Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.
    No longer available
    Dim. h: 43 - 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #506

    Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout met olijfgroene bekleding.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté recouverts de velours vert olive.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #808

    Juwelenkoffertje met gedreven koperbeslag.

    Coffret à bijoux en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. L. 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1124

    Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.

    Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More