Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.

“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.

Napoléon Bonaparte . Une statuette en bronze sur un socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Henri Guillemin.
Dim. h: 30,5 cm
SKU: 1711200227.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 130 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #198
    Emile Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Escholier 14me siècle”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Escholier 14me siècle . Une statue en bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #186

    “Diana met honden”. Een bronzen groepje op marmeren sokkel naar een werk van Josef Lorenzl.

    Diane aux chiens . Une croissance en bronze sur un socle en marbre d'après une œuvre de Josef Lorenzl.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #213
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    Le travail . Une sculpture de bronze patiné brun. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #203

    “Marianne”. Een bronzen beeld op zwart arduinen sokkel naar een werk van Lafon-Mollo. Met bronsgarantiestempel.

    Marianne . Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue noire d'après une œuvre de Lafon-Mollo. Avec cachet de garantie.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #357
    Lladro

    “De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #221

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Écolier au nid d'oiseau . Une statue en bronze d'après une œuvre d'Emile Bruchon. Sur un socle en pierre bleue noire. Avec cachet de garantie.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #308
    Capodimonte

    “Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.

    Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #263

    “Dame met hoed”. Een gesculpteerd albasten buste op zwart marmeren sokkel. Begin XXe eeuw.

    Dame au chapeau . Un buste en albâtre sculpté sur un socle en marbre noir. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #208

    “jonge vrouw met bloemen op een bankje”. Een gesculpteerd albasten beeldengroep.

    Jeune femme avec des fleurs sur un banc . Un groupe en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #268

    Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.

    Une statue en bois polychromé du dieu Ganesh.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #232

    Een bronzen hand in V-teken.

    Une bronze main faisant le signe V.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #328

    Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.

    Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #177

    “Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op granieten sokkel naar een werk van Alois Mayer.

    La Justice. Une statue en bronze sur un socle en granit d'après une œuvre d'Alois Mayer.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #171

    “Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, naar een werk van Dimitri Chiparus.

    Danseur . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir, d'après une œuvre de Dimitri Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #302

    Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.

    Une tête d'homme en bronze africain.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #163

    “Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.

    Dame à la poitrine nue et bâton de cavalier une statue en bronze d'après une œuvre de Bruno Zach. Sur un socle en marbre et avec un cachet de garantie de broche.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #238

    “Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.

    Homme avec traîneau . Un groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #234

    Een paar girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de girandoles à six points lumineux, décorées de gouttes de cristal et de pendeloques. Montées à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #158

    “De bakkersvrouw”. een houten beeldhouwwerk.

    La boulangère . Une sculpture en bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #212

    “Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.

    Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #228

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylisé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #193

    “Jonge edelman met hond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Charles Anfrie.

    Jeune noble au chien . Une statue en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre de Charles Anfrie.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #222

    Een bronzen kreeft.

    Un homard en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #211

    “Vrouwelijk naakt met hanger, knielend op een kussen”. Een bronzen beeld naar een werk van Paul Ponsard. Op zwart arduinen sokkel.

    Nu féminin avec pendentif agenouillé sur un coussin. Statue en bronze d’après Paul Ponsard. Sur socle en pierre noire.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #358

    Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.

    Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #147

    “handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.

    marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #383

    Een lot varia, overwegend van metaal, hout en glas, beeldjes, kruiken, enz.

    Un grand nombre d'articles divers, principalement en métal, bois et verre, figurines, cruches, etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #304
    Martinus Leonardus Middelhoek
    Period: 1898-1986

    “Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Bateaux de pêche . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #214
    Marinus Van Eys

    “Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. Signée
    No longer available
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #377

    Een kleine messingen Thaise tempelwachter

    Un petit gardien de temple thaï en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #355

    Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.

    Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #367
    Alice Heath

    Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.

    Mère et enfant dansant. Image. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 45,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299

    Een paar damesportretten. Doek. Naar werk van Karl Schellbach.

    Une paire de portraits de dames. Toile. D’après l'oeuvre de Karl Schellbach.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #322
    J. Belarti

    Een wandversiering, opgebouwd uit drie geglazuurde tegels in houten kader. Gesigneerd.

    Une décoration murale, composée de trois carreaux émaillés dans un cadre en bois. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 16 cm (tegels)
    Estimate: € 25 / 35
  • #29
    Van Beeck

    “Antwerpen, de rede +/- 1870”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    " Anvers, rade +/- 1870 ". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1989.
    No longer available
    Dim. 18 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #81

    Vis van Murano-glas.

    Poisson en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More