Other lots by Malfliet
-
#184Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.Vrouwenbeeldje, St. Andries” & “Werf, Lier”. Twee etsen. Gesigneerd en de eerste genummerd 38/150 buiten de plaat.
"Statue de Notre-Dame, St Andries" et "Chantier, Lier". Deux eaux fortes. Signées et la première numérotée 38/150 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 10 & 13,5 x 17 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#379
Een lot grafiek, bestaande uit een voorstelling van de pacificatie van Gent en het kasteel van Burcht en een portret.
Un lot graphique, dont une représentation de la pacification de Gand, le château de Burcht et un portrait.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#369
“Le départ pour la Chasse”. Een oude Franse jachtprent. We voegen er vier kleine Engelse jachtprenten aan toe.
"Le départ pour la chasse". Une ancienne image française. Nous ajoutons quatre petites images de chasse anglaises.No longer availableDim. 57 x 83 & 16 x 21 cmEstimate: € 50/60 -
#182Henri De SmethPeriod: 1865 - 1940
Drie etsen van herenportretten in een kader. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois eau-fortes de portraits d'hommes encadrés. Tous signés hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#359
“Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.
"Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.No longer availableDim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#310Period: 1896-1968
Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#420
“Antverpia. Mercatorum Emporium”. Een reproductie van een kaart uit 1521 uit de collectie van het Plantin-Moretusmuseum.
“Antverpia. Mercatorum Emporium”. Reproduction d’une carte de 1521 de la collection du Musée Plantin-Moretus.No longer availableDim. 59 x 224 cmEstimate: € 50/80 -
#149
Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.
Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120/200 -
#189Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997
Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat. Jongen met katten.
Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche. Garçon et chat.No longer availableDim. 60 x 50Estimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#258
Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 75/90 -
#323
Een Afrikaans kerststalletje van gesculpteerd ebbenhout. We voegen er een bijltje aan toe.
Etable de Noël africaine en ébène sculpté. Nous ajoutons une petite hache.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#115
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 800/900 -
#357
Een plaatijzeren lantaarn.
Une lanterne en fer.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#414Mitterteich
Een koffieservies van Beiers porselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, twaalf kopjes met ondertasjes en vijftien borden. We voegen er een extra melkkannetje en een driedelig theestel van blauw en wit porselein aan toe.
Service à café de Bavière à décor doré comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, douze tasses et soucoupes et quinze assiettes. Nous ajoutons un pot à lait supplémentaire et une garniture à thé 3 pièces en porcelaine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#58
Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.
Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 30/40 -
#328
Chinese kom van blauw en wit crackleware, met motieven op de buitenkant.
Un plat en crackleware chinoise bleu et blanc, avec motifs à l'extérieur.No longer availableDim. ø 29.5 cmEstimate: € 60/80 -
#249Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Hibou". Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 49,5 x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#59
Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#36
Een krantenrekje, een klein tafeltje en een bankje.
Porte-journaux, petite table et banquette.No longer availableDim. h: 20 - 31 cmEstimate: € 30/40 -
#81
Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.
Corne en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Pied argenté.No longer availableDim. h: 18cmEstimate: € 40/60