Other lots by Charoy
#502Bernard CharoyPeriod: °1931“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Signée et numérotée 128/150 hors planche.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 120
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“La tatouée”. Een lithografie op zijde. Gesigneerd en gedateerd ‘86 binnen de plaat.
"La tatouée". Une lithographie sur soie. Signée et datée 86 dans la planche.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#92John Ingram“Le berger content”. Een gravure naar een werk van Teniers.
#62“Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.
#342Juliaan Severin“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
#799Sidy. Hall Bury Strt. BloomsbyTwee kaarten in lijst:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.
Deux cartes encadrés:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.No longer availableDim. 35 x 52 cm & 41 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#362“Colin Maillard”. Een oude lithografie naar een werk van Arturo Rietti. Uitgegeven te Londen in 1897.
"Colin Maillard". Une ancienne lithographie d'après l'oeuvre d’Arturo Rietti. Editée à Londres, 1897.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 100 / 120
#656BidjarEen wollen Oosters tapijt met geometrisch medaillon. Handgeknoopt.
Un tapis d'Orient en laine, noué main, avec un médaillon géométrique.No longer availableDim. 322 x 209 cmEstimate: € 200 / 240 -
#720Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#314Een paar lampvoeten van groengeglazuurd aardewerk.
#292Jan Claessens“Kanaal en brug te Willebroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Canal et pont à Willebroek". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#110Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#484Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte de chasse". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 57 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
#355Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#378Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#539“Zuid-Frans landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Maclet (?).
"Paysage du Midi". Aquarelle. Porte la signature: Maclet (?).No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 80 / 120