Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Sacre-coeur”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Louis Souher.

“Sacré-Coeur”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Louis Souher.

“Sacré-Coeur”. Huile sur carton. Attribué à Louis Souher (au verso).
Dim. 34 x 33 cm
SKU: 1505180659.
Category: Schilderij.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #659
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #649
    Wim Flanders
    Period: °1943

    “Landschap te Dudzele”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1978.

    “Paysage à Dudzele”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1978.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #554

    “Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.

    “Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #669

    “Bloemenstillevens”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Dragen een handtekening ‘Slebe’.

    “Nature morte aux fleurs”. Deux peintures, huile sur panneau. Portent la signature ‘Slebe’.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #189
    Edward Moerenhout
    Period: 1801 - 1893

    “De veehoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.

    “Le berger”. Huile sur toile. Signée et datée 1864.
    No longer available
    Dim. 53 x 65 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #169
    Adrianus Cornelis Van Noort
    Period: 1914 - 2003

    “Zandvoort” & “Urk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    “Zandvoort” & “Urk”. Deux peintures, huile sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #539

    “Compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘GVV’.

    “Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme ‘GVV’.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #529

    “Abstracte voorstelling”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    “Représentation abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 61 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #184
    F. Vanderdonck

    “Kippen”. Een pendant, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gesigneerd 1890.

    “Poules”. Un pendant, huile sur panneau. Tout deux signés et datés 1980.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #174
    E. Pirin

    “Moeder met kind aan een kippenhok”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Mère et enfant auprès du poulailler” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #662
    Harry Elliot

    “Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #664
    Vic Verleyen

    “Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ballerines”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #592
    Dordevic Miodrag
    Period: °1936

    “Compositie”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Composition”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 98 x 70 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #234
    Frans Van Kerckhove

    “Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 81 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #788
    Henri Rottiers
    Period: 1880 - 1958

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #164
    F. A. Philippe (?)

    “Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.

    “Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #792

    “Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #534

    “Compositie”. Acryl op doek. Klein deukje in de rechter bovenhoek.

    “Composition”. Acrylique sur toile. Petite bosse au coin droit supérieur.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #670
    Hanzenbergh (?)

    “Naaktstudie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Etude d’un nu”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #572

    “Compositie”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening ‘Vostel’.

    “Composition”. Techniques mixtes sur panneau. Porte une signature ‘Vostel’.
    No longer available
    Dim. 24 x 59 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #680

    “Naakt op stoel met wit doek”. Olieverf op doek. Geen signatuur.

    “Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #652
    L. Schellekens

    “Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1907.

    “Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1907.
    No longer available
    Dim. 23 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    J. Coomans

    “Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Danseuse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 133 x 88 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #209
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #218

    Een XVIIIe eeuwse beeldenconsole van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout, versierd met een rondboog. Het binnenwerk roterend met drie verschillende nissen.

    Console à statues en bois sculpté et polychromé décorée d’un arc. Trois niches à intérieur tournant. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #491

    Een kudugewei.

    Une paire de cornes de kudu.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #238
    Sonja Rykiel

    Een handtas van bruin leder.

    Un sac à main en cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #454
    Julien Celos
    Period: 1884- 1953

    “Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)

    “Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.
    No longer available
    Dim. 32 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67

    Een houten schildersmodel in de vorm van een paard.

    Modèle de dessinateur en bois représentant un cheval.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269

    “Landbewerkers aan een rivier”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘94.

    “Agriculteurs au bord de la rivière”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘94.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #773

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal, bestaande uit serveerschaaltjes, asbakken, een vleesmes, een belletje, enz. Enkele in originele dozen. Engels en Iers werk. We voegen er een geribd vaasje van Val St Lambert aan toe.

    Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant des coupelles de présentation, cendriers, un couteau à viande, une sonnette, etc. Quelques pièces dans leur boîte d’origine. Travail anglais et irlandais. Nous ajoutons un petit vase à côtes torses de Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #196

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #72
    Serge Creuz

    “Bloesems”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 136/170 buiten de plaat.

    ”Floraisons”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 136/170 hors planche.
    No longer available
    Dim. 56 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132
    Walter Sauer

    “Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd ‘12’ en gedateerd 1920 buiten de plaat.

    ”Mère et enfant”. Une lithographie. Signée et numérotée ‘12’ et daté 1920 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #320

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,41 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #348

    Twee catalogi van de wapenafdeling van Wallace Collection en een catalogus “Dean Swords”.

    Deux catalogues du département d'armurerie de la collection Wallace et un autre catalogue ‘Dean Swords’.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More