#367Matchbox Superfast
SF-5 Double track Race Set. In oorspronkelijke doos.
#322Roemer
Een lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 50/75 -
#169Rik Slabbinck
“Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.
#358
Een crucifix van wit porselein en houten kruis. 19de eeuws.
A white porcelain crucifix and wooden cross. 19th century.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30/40 -
#506
Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#29L.G.W.
“Farmhouse - Petersfield.” Een paar landschappen met beek, huis en eenden. Gesigneerd, en gedateerd 1897. Olieverf op doek.
“Farmhouse - Petersfield.” A pair of landscapes with stream, house and ducks. Signed and dated 1897. Oil on canvas.No longer availableDim. 25 x 16,5 cmEstimate: € 200/240 -
#372
Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.
#517
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Miroir à cadre en bois sculpté de style rococo. Dégâts.No longer availableDim. 196 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#610
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
#618
Een Polynesisch gesculpteerd houten vijzel/pot met vrouwelijke figuren.
A polynesian wood sculpted mortar/pot with female figures.No longer availableDim. 82 cmEstimate: € 60/70 -
#38
Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
#131Val Saint Lambert.
Een Art Deco Val Saint Lambert schaal, met blauw in de massa.
An Art Deco Val Saint Lambert bowl, with blue in the mass.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 250/350