Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilte”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 4/5.

“Stilte”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 4/5.

Silence . Une gravure. Signée illisiblement à l'extérieur de la planche. Numérotée 4/5.
Dim. 22 x 32 cm
SKU: 1711200352.
Category: Grafiek.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #352
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #249
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/50 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.

    Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 148/50 et datée 98 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #282
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 94/150 buiten de plaat.

    Pinocchio . Une lithographie. Signée, datée 2001 et numérotée 94/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #34

    “Divertissements de Paysans Hollandois”. Een gravure naar een werk van David Teniers.

    Divertissements de Paysans Hollandois . Une gravure d'après une œuvre de David Teniers.
    No longer available
    Dim. 35 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #239
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Niet ingelijst.

    Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 103/150 et datée 98 à l'extérieur de la planche. Sans cadre.
    No longer available
    Dim. 76 x 57 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #69
    Marie-Thérèse Fayet
    Period: °1934

    “Marée Basse”. Een gekleurde blinddruk. Gesigneerd en genummerd 11/30.

    Marée Basse . Un gaufrage en couleur. Signé et numéroté 11/30.
    No longer available
    Dim. 54 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #22
    Claude Zographos

    “Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.

    Cailles . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 780
  • #32
    Julien Celos
    Period: 1884-1953

    “Vieille Flandre”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.

    Vieille Flandre . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd L/2 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.

    Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée L / 2 et datée 98 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #42
    André Goezu
    Period: °1939

    “Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.

    Tête de femme . Une eau-forte. Signée et numérotée 10/200 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #97
    Val Saint Lambert
    Period: 1827 - 1875

    Vaas van geslepen kristal van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa (gemerkt en met label). We voegen een kleine blauwe kristallen pique-fleurs toe (zonder merken).

    Vase en cristal taillé de cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse (marqué et avec étiquette). On ajoute un petit pique-fleurs cristal bleu (sans marques).
    No longer available
    Dim. h: 25 en 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189
    Hendrick Vader

    “Binnenhalen van de visvangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    L’entrée de la pêche . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #285

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een vervangbare lapis lazuli.

    Un bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants noirs d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et d'un lapis-lazuli remplaçable.
    No longer available
    Dim. 11,73 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #357
    Lladro

    “De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93

    Een lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften. Tintin Spécial, Albums van Spirou e.a.

    Lot très varié d’albums de bandes dessinées et d’hébdomadaires en Français. Tintin Spécial, Albums de Spirou e.a.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #321

    Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk.

    Un guerrier en faïence émaillée multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #111

    Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.

    Nu assis avec un chapeau et un miroir. Statue en bronze.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #101
    Period: 1827 - 1875

    Een lederen missaal in etui. Goud op snee. Met enkele communieprentjes e.d. Ed. Doornik 1930.

    Un missel en cuir dans un étui. Taille en or. Avec quelques cartes de communion, etc. Ed. Doornik 1930.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #369
    Goebel, Germany

    “The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.

    Le botaniste . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle no. 351.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #323

    Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.

    Un vase en faïence, décoré de motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #96

    Een staande klok, zijdelings versierd met zuiltjes.

    Une horloge grand-père, décorée sur le côté avec des colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #8
    Goebel, Germany

    “Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.

    Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More