#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
A pair of 14 kt yellow gold cufflinks set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and rubies totaling approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 6,85 gEstimate: € 850 / 950
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#58Fried Krupp AG EssenEen decoratief tweeloops jachtgeweer, onklaar gemaakt met dichtgelaste loopmonding. Gemerkt met gravering.
A decorative double-barrel hunting rifle, deactivated with a welded barrel muzzle. Marked with engraving.No longer availableDim. 114cmEstimate: € 80 / 120 -
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#3Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#171G. FieravinoEen art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#233Lladro‘Opening Night’, een Lladro beeld, modelnummer 5498 in originele verpakking.
'Opening Night', a Lladro figurine, model number 5498 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#465Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - 1 fles Talisker 18 years old - 1 fles Talisker 10 years old - 1 fles New Zealand Whisky Collection 1987 - 1 fles Glenkinchie 10 years old - 1 fles Fine Old Glenlowyn Pure Malt aged five years - 1 fles MacDonald’s Glencoe 100% Malt 8 years old
Single Malt Collection quantity: 6 bt- 1 bottle Talisker 18 years old- 1 bottle Talisker 10 years old- 1 bottle New Zealand Whisky Collection 1987- 1 bottle Glenkinchie 10 years old- 1 bottle Fine Old Glenlowyn Pure Malt aged five years- 1 bottle MacDonald’s Glencoe 100% Malt 8 years oldNo longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000