Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
Goebel, Germany

“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.

The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.
Dim. h: 12 cm
SKU: 1711200364.
Category: Biscuit.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #364
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel, Germany

  • #359
    Goebel, Germany

    “Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.

    Playmates . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 85 / 0.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #362
    Goebel, germany

    “The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.

    Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • Goebel, Germany

    “The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.

    No longer available
    Dim. h: 12 cm
  • #372
    Goebel, Germany

    “Sweet music”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.186.

    Sweet music . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 186.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #369
    Goebel, Germany

    “The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.

    Le botaniste . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle no. 351.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #258
    Goebel, Germany

    “Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.

    Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #354
    Goebel, Germany

    “Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.

    Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #334
    Goebel, Germany

    “Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.

    Heavenly angel . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 21 / II.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #312
    Goebel, Germany

    “Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.

    Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #3
    Goebel, Germany

    “Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.

    Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #8
    Goebel, Germany

    “Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.

    Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80

Similar lots by type

  • #353

    “Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.

    Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #261
    Ronzan, Italy

    “Après le bain”. Een beeld van wit biscuit. Gemerkt onderaan.

    Après le bain . Une image en biscuit blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #308
    Capodimonte

    “Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.

    Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #21
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een kan van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Smirnag’. Onderaan gemerkt.

    Une cruche en poterie multicolore, décorée d'un décor Smirnag . Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #237
    Hermes, Paris

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 160
  • #247
    Versace

    Een zijden foulard.

    Foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #267

    “Volksfiguur met pet”. Beeld op travertijnen sokkel.

    Figurine folklorique avec bonnet . Statue sur un socle en travertin.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #164
    Theo Praet
    Period: 1889 - 1967

    “Stilleven met geraniums”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.

    Nature morte aux géraniums . Huile sur toile. Signée. Petite réparation.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #38
    Val St. Lambert

    Een designschaal van rood en kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un bol design en cristal rouge et incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #57
    Doremi

    Een compacte grammofoon.

    Un phonographe compact.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #97
    Val Saint Lambert
    Period: 1827 - 1875

    Vaas van geslepen kristal van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa (gemerkt en met label). We voegen een kleine blauwe kristallen pique-fleurs toe (zonder merken).

    Vase en cristal taillé de cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse (marqué et avec étiquette). On ajoute un petit pique-fleurs cristal bleu (sans marques).
    No longer available
    Dim. h: 25 en 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382
    Eric Suriyasena

    “Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.

    “Mère avec enfant” . Une œuvre d'art teint à la main.
    No longer available
    Dim. 155 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    “Scène met Krishna”. Een Indische gouache op zijde.

    Scène avec Krishna . Une gouache indienne sur soie.
    No longer available
    Dim. 23 x 31,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #216

    Vitrine van gefineerd hout met één beglaase deur en bronsbeslag. Empire-stijl.

    Vitrine en bois de placage avec une porte vitrée et garnitures en bronze. Style Empire.
    No longer available
    Dim. 175 x 75 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #236

    Klapsecretaire van gefineerd hout met bronsbeslag. Empire-stijl. Marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en bois de placage avec garnitures en bronze. Style Empire. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More