Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee borden en een gemeberpot van blauw en wit Chinees aardewerk. XIXe en XVIIIe eeuw. Eén met restauratie.

Twee borden en een gemberpot van blauw en wit Chinees aardewerk. XIXe en XVIIIe eeuw. Eén met restauratie.

Deux assiettes et un pot à gingembre en faïence bleue et blanche de Chine. XIXe et XVIIIe siècle. Une restauration.
SKU: 1403170855.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #855
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1016

    Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.

    Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #927

    Twee kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein met verschillende decors. XVIIIe eeuw. Eéntje gerestaureerd.

    Deux tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors divers. XVIIIe siècle. Une pièce restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #935

    Een vaas van Chinees porselein met een decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.

    Vase en parcelaine de Chine à décor d’oiseaux du paradis. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #606

    Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.

    Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 182 x 102 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #583

    Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.

    Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.
    No longer available
    Dim. h: 197 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #924

    Een lot van vijf kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXe eeuw.

    Lot de cinq tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #939

    Een kopje met onderbordje en drie andere bordjes van blauw en wit Chinees porselein, waarbij er twee een paar vormen. Tijdperk Qianlong.

    Tasse et soucoupe et trois petites assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux formant une paire. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #900

    Een kommetje met deksel en een kopje met onderschoteltje van capucineporselein met een decor van bloemen. Tijdperk Qianlong. Gaaf.

    Crémier couvert, tasse et soucoupe en porcelaine de Chine à décor capucine aux fleurs famille rose dans des cartouches. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #636

    Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.

    Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #1130

    Een paar kelkvormige terracotta tuinvazen.

    Paire de vases de jardin en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #942

    Een Chinese kalligrafische set, bestaande uit een waterbakje en een stempel van leisteen, een penseellegger, een verfbakje en een waterkommetje van porselein met een draak in het decor en een stempel van speksteen. In etui.

    Suite à calligraphie chinoise comprenant un bol à eau, un cachet en ardise, un porte-pinceau, une coupe à peinture et un bol à eau en porcelaine décoré d’un dragon et un cachet en pierre de lard. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #930

    Een kopje met onderbordje van porselein met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.

    Tasse et soucoupe en porcelaine polychrome à décor de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #911

    Een miniatuur kaststelletje, bestaande uit drie vaasjes van meerkleurig porselein met een bloemendecor. Eéntje met randschilfer. Tijdperk Qianlong.

    Garniture de cheminée miniature en porcelaine comprenant trois petits vases polychromes à décor de fleurs. Un éclat. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #1040

    Een lot borden en een kom van aardewerk en porselein, bestaande uit zes met een bloemendecor en opengewerkte rand, zes Napoleonbordjes, vijf diepe borden met een Indische decors, enz...

    Lot d’assiettes et un bol en faïence et porcelaine comprenant six assiettes à décor de fleurs et au bord ajouré, six assiettes “Napoléon”, cinq assiettes creuses aux décors indiens etc.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #917

    Zes bordjes en een kopje van meerkleurig porselein van de Compagnie des Indes. Kopje met haarscheur.

    Six soucoupes et une tasse en porcelaine polychrome de la Compagnie des Indes. Cheveu à la tasse.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 180
  • #910

    Twee kleine bordjes van Chinees porselein met famille rosedecors, waarbij één capucine met een haan en het andere met bloemen. XVIIIe eeuw.

    Deux petites assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose, l’une capucine au coq, l’autre aux fleurs. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 11,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #905

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een vaasje met een decor van personages in een tuin, drie miniatuur kalebasvaasjes en een miniatuur jardinière. De eerste en de laatste gemerkt met stempel. XIXe eeuw.

    Lot de porcelaines de Chine bleue et blanche comprenant un vase à décor de personnages dans un jardin, trois vases miniatures et une jardinière miniature. Le premier et la dernière avec marque sigillaire sous la base. Fin XVIIIe ou XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12; 7 & 4 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #616

    Een tweedelige Japanse kast van donkergelakt cederhout met twee keer twee schuifdeuren.

    Meuble japonais à deux corps en bois de cèdre à patine foncée ouvrant à deux fois deux portes glissantes.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #586

    Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.

    Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #589

    Een vaas met famille rose decor van personages in een uitsparing. Onderaan met rood zegelmerk “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in een dubbel vierkant in rood onder glazuur.

    Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans une cartouche. Marque sigillaire “Da Qing Qianlong Nian Zhi” dans un double carré en rouge sous couverte sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #1055

    Een lot van negentien beeldjes van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Lot de 19 statuettes en faïence de Delft bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #938

    Een tabakspot van Doultonware met met drie handvatten en een verzilverd metalen deksel. Het decor met bloemen en sporters. Onderaan gemerkt.

    Pot à tabac en Doultonware à trois anses et couvercle en métal argenté. Décor aux fleurs et aux athlètes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #940

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een Canton decor. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.

    Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor du Canton. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #602

    Een vaas met famille rose decor met personages in een uitsparing. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in rood onder glazuur.

    Vase à décor famille rose aux personnages dans une cartouche. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi” en rouge sous couverte.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180

Other lots in this auction

  • #909

    “Hofscène”. Tekening op zijde. Mogul.

    “Scène de cour”. Dessin sur soie. Mogul.
    No longer available
    Dim. 75 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #227

    “Arts”. Een beeld van donkergepatineerd zamak naar een werk van Arthur Waagen. Restauratie aan het beeldje op de knie van de kunstenaar.

    “Arts”. Sculpture en régule à patine foncée d’après une oeuvre de Arthur Waagen. Restauration à la statuette sur le genou de l’artiste.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #285

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 6,88 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #844

    Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.

    Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #593

    Een dekselschaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een draak en een vogel in een ronde cartouche op een gele achtergrond.

    Un plat en porcelaine de Chine multicolore avec un décor de dragon et d’un oiseau sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #973

    Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.

    Vierge en cire vêtue en dentelle. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1125

    Een reeks van vier eikenhouten stoelen.

    Suite de quatre chaises en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #545
    India

    Drie verschillende halssnoeren van zilver 925 ‰ en zwarte geweven koord.

    Trois colliers en argent 925‰ et corde tressée noire.
    No longer available
    Dim. 249,17 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #48

    Een eikenhouten koffertje, sober gesculpteerd met een bloem onder het smeedijzeren sleutelgat. XIXe eeuw.

    Petit coffre en chêne sobrement sculpté avec une fleur en dessous de la serrure en fer forgé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 x 50 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #745
    Dani Mor Quartz

    Een roestvrij stalen polshorloge.

    Une montre à bracelet en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #340

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 3,32 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #1102
    J. Shalbert

    Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More