#782Een grote messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#339Lot koper: weegschaal, processielamp, kruisbeeld, offerschaal, twee kolenscheppen.
Un lot d'objets en cuivre, comprenant une balance, une lampe de procession, un crucifix, un plat d'offrande et deux pelles à charbon.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#445Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.
#321Een koetslamp van koper en plaatijzer.
#392Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.
#383Een lot koper bestaande uit twee olielampen, een pepermolen, een bewerkt kistje een brievenopener, een wijwatervatje en enkele kleine figuurtjes.
Un lot d'objets en cuivre comprenant deux lampes à huile, un poivrier, un coffret, un coupe-papier, un bénitier et quelques figurines.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#665Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.
Un lot d'objets en cuivre dont deux lampes à huile, deux pots, une verseuse, un chandelier.No longer availableEstimate: € 25 / 40
#191Een zilveren bestek, bestaande uit 26 vorken en 26 lepels en 10 koffielepels. Belgische keuren A2 800 ‰. 1869-1942. In originele doos.
Un couvert en argent, comprenant 26 fourchettes, 26 cuillères et 10 cuillères à café. Poinçons belges A2 800 ‰ . 1869-1942. Dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. 2706,35 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#813Jan Van LooyPeriod: 1882-1971“Brabants interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Intérieur brabançon”. Huile sur panneau. Signé et daté 1933.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#450Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.
#485Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
#669A. Beelenkamp“Interieur met wieg.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee restauraties.
"Intérieur au berceau". Huile sur toile. Signée. Deux restaurations.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 100 / 160 -
#88Een zilveren pollepel. Belgische keuren. XIXde eeuws.
Une louche en argent. Poinçons belges. XIXième siècle.No longer availableDim. 166,88 gEstimate: € 80 / 120 -
#89William Matthews“Stone mill” & “Farm”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Stone mill" & "Farm". Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#441Val St. LambertEen vaas van blauw kristal. Klein letsel aan de rand. Onderaan gemerkt.
#616KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150 / 180