Similar lots by type
-
#162Marcel Vergucht“Winters hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme en hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 30 / 60 -
#152Pilat“Veenzicht met berken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue des fagnes aux bouleaux”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#692H. Schroeder“Pierrots”. Een aquarel en een een sanguinetekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Pierrots”. Une aquarelle et une sanguine sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 21 x 13,5 & 18 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Vijf aquarellen met afbeeldingen van Vlaamse volksfiguren. Met opschrift op verso en gedateerd 1879. Gesigneerd.
Cinq aquarelles représentant des personnages populaires flamands. Texte et date 1879 au verso. Signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 220 / 260 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002“Portret in de haven”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Portrait dans le port”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#464“Landschap”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#254“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25 / 50 -
#679Hulstaert“Plattelandszicht” & “Windmolen te Vlijtingen”. Een aquarel en een inkttekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Vue de campagne”. et “Moulin à vent à Vlijtingen”. Une aquarelle et un dessin à l’encre sur papier. Les deux signés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#232Gustave Carlier“Beekje met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bétail près d’un ruisseau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#159“Steegje”. Olieverf op papier, maar later op doek aangebracht. Restauraties. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ruelle”. Huile sur papier, collé sur toile. Vers 1900. Restaurations.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#539Clara Wulfaert“Het gevonden nestje”. Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Le nid trouvé”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#512Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Jongensportret”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Portrait de garçon”. Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#685Louise-Maria Servaes“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#662“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100 / 120 -
#459De Backer“Hoevezichten”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Vue de fermes”. Encre sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#492Jef Vaes“Survey of the landscape”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Survey of the landscape”. Fusain sur papier. Signée et daté 1963.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#532“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 68 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#501LegrasEen vaas van geel glaspasta. Tijdperk Art Nouveau. Gemerkt.
Vase en pâte de verre jaune. Epoque Art Nouveau. Avec marque.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#728Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#587Carla Kamphuis-Meijer“Wiske”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 43/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Wiske”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 43/100. D’après un modèle de Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#87Een beertje van terracotta.
Ourson en terre cuite.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#638“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford voor de “Antique collector’s club. Engeland.
“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford pour l’ “Antique collector’s club. Angleterre.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#143Een vaasje van amberkleurig glas, versierd met een zilveren decor. XIXe eeuw.
Petit vase en verre ambré décoré d’un décor en argent. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#609J. Bonalini“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
“Portrait d’un homme”. Huile sur toile. Signée. Restaurée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#608WolfersTwee terrines van 800‰ zilver. Gemerkt. +/-1544 g.
Deux terrines en argent au poinçons de 800‰. ± 1544 g.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#306Een eikenhouten koffer.
Coffre en chêne.No longer availableDim. B 133 cmEstimate: € 120 / 200 -
#8Een ovale tafel in classicistische stijl met ruitvormige parketterie.
Table ovale de style classique. Tablette en carreaux parquetés.No longer availableDim. l: 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#362G. Simons“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100 / 150

