Lots
Showing 88251–88300 of 96318 results
-
#728
Een Duits officierssabel met schede. 1897.
Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#727
Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.
Paire de sabres de cérémonie anciens dont un avec fourreau.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 180 / 220 -
#723
Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.
Paire de sabres d’officier dont un par Debonnaire à Bruxelles.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#721
Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#678
Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.
Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#387
Drie vazen in diverse uitvoeringen van geslepen Boheems kristal en rood gekleurd in de massa.
Trois vases divers en cristal de Bohème taillé et coloré rouge dans la masse.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#688
Een lot van drie stolpen met o.a de heilige familie. Eén stolp met een sterbarstje.
Lot de trois globes en verre contenant e.a. une Sainte Famille. Une globe avec une étoile.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#713
Een Madonna met kind van wit en verguld Brussels porselein onder stolp.
Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687
Een Madonna met kind van was onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#418
Een schotel en een bord van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Plat et assiette en faïence allemande polychrome. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 34 & 24 cmEstimate: € 40 / @60 -
#383
Een vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.
Garniture de toilette en faïence verte et dorée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#561
Een balustervaas van Chinees porselein met een floraal decor. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan de basis.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral. XIXe siècle. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#421
Een kruitdoosje van gedreven geel koper. XIXe eeuw.
Boîte à poudre en cuivre jaune repoussé. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#411
Een lot van drie poederdoosjes, waarvan twee koperen met beschilderde dekseltjes en één van cloisonné.
Lot de trois boîtes à poudre dont deux en cuivre aux couvercles peints et un en cloisonné.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#287
Een paar sierkruikjes van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van jonge dames met bloemen. Begin XXe eeuw.
Paire de cruches décoratives en biscuit monochrome blanc à décor de jeune femmes et de fleurs en relief. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#381
Twee juwelendoosjes van messing en kristal, waarbij één vijfhoekig en één in de vorm van een stoeltje.
Deux boîtes à bijoux en laiton et cristal dont une pentagonale et une en forme d’une petite chaise.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#403
Een oud porseleinen popje met slaapoogjes. Duits werk.
Petite poupée en porcelaine aux yeux dormeurs. Travail allemand.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#423
Een paar kleine vaasjes van Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Eén beschadigd en beide onderaan doorboord. XIXe eeuw.
Paire de petits vases en porcelaine de Chine à décor de personnages en cartouches. Un au dégâts, les deux à bases trouées.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#427
“The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.
“The Poacher”. Verseuse en faïence polychrome. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271
Een koffiekan van verzilverd metaal. Empirestijl. Drie gebogen pootjes, tuit in de vorm van een dierenkop. Houten handvat. Omstreeks 1900. Scharnier van het deksel te herstellen.
Cafetière en métal argenté de style Empire. Trois pieds volutes, bec en forme de tête d’animal. Manche en bois noirci. Vers 1900. Charnière du couvercle à réparer.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 303 x 198 cmEstimate: € 40 / 60 -
#569
Een lot van tien kleine Chinese wijzen van gesculpteerd hardhout.
Lot de dix statuettes de sages chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#264
“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#762
Een gevarieerd lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje in de vorm van een hond, een groep met personages, schaaltjes, twee katjes op een kussen, een Japanse vaas en dekselvaas enz.
Lot de porcelaines et de faïences comprenant une cruche en forme de chine, groupe de personnages, petits plats, deux petits chats sur un coussin, un vase japonais et une potiche etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#296
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#692
Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en drie kandelaars. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III comprenant une pendule et trois candélabres. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#420
Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Petite table d’appoint en chêne sculpté à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#370
Alube Tinta de Toro D.O. Toro Bodegas Monte La Reina, Zamora M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#369
Alube Tinta de Toro D.O. Toro Bodegas Monte La Reina, Zamora M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#368
Chablis 1e Cru Fourchaume A.C. Hervé Laffay, Chablis M.P. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#367
Chablis 1e Cru Fourchaume A.C. Hervé Laffay, Chablis M.P. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#366
Fleurie A.C. Lucien Lardy, Fleurie M.O. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#365
Fleurie A.C. Lucien Lardy, Fleurie M.O. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#364
Beaujolais-Villages A.C. Lucien Lardy, Fleurie M.O. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#363
Beaujolais-Villages A.C. Lucien Lardy, Fleurie M.O. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#362
Alube Tinta de Toro Roble D.O. Toro Bodegas Monte La Reina, Zamora M.O. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#361
Alube Tinta de Toro Roble D.O. Toro Bodegas Monte La Reina, Zamora M.O. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#360
Le Haut Païs Sauvignon Vin de Pays du Périgord U.C.V.D. M.O. 2011 aantal: 6 bt
No longer available -
#359
Ch. Labatut-Bouchard A.C. Cadillac
M.C. O.D. 2010 aantal: 12 hbt
No longer available -
#358
Ch. Labatut-Bouchard A.C. Cadillac
M.C. O.D. 2010 aantal: 12 hbt
No longer available -
#357
Pinot Gris A.C. Alsace - Réserve des Remparts Marcel Hugg, Bergheim M.O. O.D. 2010 aantal: 12 hbt
No longer available -
#356
Pinot Gris A.C. Alsace - Réserve des Remparts Marcel Hugg, Bergheim M.O. O.D. 2010 aantal: 12 hbt
No longer available -
#355
Ch. La Croix Bonneau A.C. Montagne Saint-Emilion
M.C. O.D. 2009 aantal: 12 bt
No longer available -
#354
Ch. La Croix Bonneau A.C. Montagne Saint-Emilion
M.C. O.D. 2009 aantal: 12 bt
No longer available -
#353
Ch. Ramage La Batisse A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.D. 2008 aantal: 24 hbt
No longer available -
#352
Ch. Ramage La Batisse A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.D. 2008 aantal: 24 hbt
No longer available -
#351
Ch. Ramage La Batisse A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#350
Ch. Ramage La Batisse A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#349
Clos de la Cure A.C. St-Emilion grand cru
M.C. D. 2008 aantal: 4 bt
No longer available -
#348
Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. O.D. 2007 aantal: 12 bt
No longer available