Lots
Showing 92851–92900 of 96318 results
-
#230
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met zilveren slot.
Collier en différents couleurs de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#150
Submariner. Een automatisch herenpolshorloge van 18 karaats geel goud. Donkerblauwe wijzerplaat en bezel.
Submariner. Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Cadran et lunette bleu foncé.No longer availableDim. 184,60 g brutoEstimate: € 6000 / 8000 -
#250
Een rechthoekige automatisch herenpolshorloge van 18 karaats roze goud. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers en datum. Bruine croco band met gouden sluiting. Genummerd 115120LX - 2927.
Montre à bracelet homme rectangulaire en or rose 18 ct. Cadran blanc aux chiffres romains et avec date. Bracelet en croco brun au fermoir en or. Numérotée 115120LX - 2927.No longer availableDim. 102,92 brutoEstimate: € 3000 / 5000 -
#746
Een ovale wandklok met een églomisé wijzerplaat en houten lijst. XIXe eeuw.
Pendule murale ovale. Cadran en églomisé au cadre en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#736
Een staande klok van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en bois à patine verte de style Louis XV. Complète avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 100 / 150 -
#409
Houten miniatuur wenteltrap.
Escalier en colimaçon miniature en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#403
Een miniatuur wenteltrap mahoniehouten.
Escalier en colimaçon miniature en acajou.No longer availableDim. 38 x 20 cmEstimate: € 160 / 200 -
#792
Een mahoniehouten meesterstuk in de vorm van een trappenhuis in koepel.
Escalier dans un dôme en acajou.No longer availableDim. 41 x 46 cmEstimate: € 250 / 300 -
#391
Een coupe van kleurloos geslepen kristal met voet en montuur van zilver. 800‰. Gemerkt van Delheid voor 1942.
Coupe en cristal taillé incolore. Piédouche et monture en argent 800‰. Poinçon de Delheid pour 1942.No longer availableDim. h: Ø: 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#599
“Hindoe godheid”. Een Tibetaanse tangka in gouache en goudverf op doek. XIXde eeuw.
“Divinité hindou”. Tangka en gouache et peinture or sur toile. Tibet, XIXe siècle.No longer availableDim. 146 x 83 cmEstimate: € 200 / 300 -
#789
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 88 x 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#275
“Jongensportret”. Ovaal. XIXde eeuw naar de XVIIde eeuw.
“Portreet de garçon”. Ovale. XIXe siècle d’après un exemple du XVIIe.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#788
Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in barokstijl.
Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. L 119 cmEstimate: € 40 / 50 -
#787
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in barokke stijl. Begin XXe eeuw.
Fauteuil en noyer sculpté de style baroque. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 60 -
#786
Een gebeeldhouwd houten armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#784
Een kleine fruithouten commode met twee orgelgebogen deurtjes in trompe-l’oeil boven een lade.
Petite commode en bois fruitier ouvrant à deux portes en plis d’orgue imitant des tiroirs et surmontées d’un tiroir.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#783
Drie rechthoekige bijzettafeltjes en een ronde salontafel van geel koper in Lodewijk XV-stijl met onyxen bladen.
Trois tables de gigogne et une table de salon ronde en cuivre jaune de style Louis XV. Tablettes en onyx.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#782
Een ovaal bijzettafeltje van gefineerd hout in twee niveaus.
Table d’appoint ovale en bois de placage à deux niveaux.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#406
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160 / 200 -
#781
Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#779
Een ééndeurskastje van gefineerd hout en versierd met bronsbeslag en marqueterie en een beige marmeren blad.
Meuble à une porte en bois de placage décorée de bronzes et de marqueterie. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. B 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#778
Een kleine commode van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl en met een beige marmeren blad.
Petite commode en bois patiné vert de style Louis XV. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#774
Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#772
‘Siësta chair’. Een relaxstoel van hout. Bekleding versleten. Jaren ‘60.
“Siesta chair”. Chaise relax en bois. Années ‘60. Usures.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#771
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis Philippestijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis-Philippe.No longer availableDim. H 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#768
Een handgeknoopte Oosterse zadeldoek.
Tapis de selle oriental. Noué main.No longer availableDim. 1434 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#767
Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.No longer availableDim. h: 105Estimate: € 90 / 110 -
#764
Een hexagonale hallantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en bronze et verre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#762
Een kruidenrek van gesculpteerd hout. We voegen er een brievenhouder aan toe.
Etagère murale en chêne. Nous joignons un porte-lettre.No longer availableDim. H 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#763
Een vierhoekige Chinese bijzettafel van gesculpteerd rozenhout.
Table d’appoint carré en bois de rose sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#761
Een vierhoekige Chinese tafel van gesculpteerd rozenhout.
Table chinoise carrée en bois de rose sculpté.No longer availableDim. B 115 cmEstimate: € 80 / 100 -
#758
Een secretaire met opzet in Chippendalestijl.
Secrétaire de style Chippendale. Partie supérieure aux tiroirs.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#776
Een klein buffet met twee deuren van gefineerd hout in art-decostijl.
Petit buffet ouvrant à deux portes en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. B 122 cmEstimate: € 100 / 150 -
#2
Een kleine staande klok.
Petite horloge de vestibule.No longer availableDim. H 183 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6
Een achthoekige metalen hallantaarn.
Lanterne de vestibule octogonale en métal.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 110 / 130 -
#270
“Hoevezicht getiteld Naar den Put”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXde eeuw.
“Naar den put”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#726
Een zuil van monochroom wit gips.
Colonne en plâtre monochrome blanche.No longer availableDim. H 240 cmEstimate: € 120 / 200 -
#759
“Ezels op het strand”. Olieverf op paneel.
“Ane sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#754
“Kattin met kittens”. Olieverf op paneel. In de geest van Ronner.
“Chat et chatons”. Huile sur panneau. Dans l’esprit de Ronner.No longer availableDim. 24 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#749
“Familiescène aan de haard”. Pastel op papier.
“Scène de famille devant l’âtre”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#4
Lot lijsten bestaande uit:- een nieuwjaarsbrief uit 1878 van Jules Vanderelst aan zijn ouders.- “De drinkende violist”. Ets gesigneerd buiten de plaat: Louis Titz.- een gesigneerde ingekleurde foto van een jongedame met grote hoed. Begin XXste eeuw.
Lot de cadres dont:- Lettre du Nouvel An de 1878 par Jules Vanderelst à ses parents.- “Le violoniste buvant”. Eau-forte signée hors planche Louis Titz.- Photographie d’une jeune femme au grand chapeau, signée et colorée à la main. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#752
“Schepping en wijding”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Met opdracht. 1975.
“Création et consécration”. Lithographie, signée dans la planche. Avec dédicace. 1975.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#265
James Heath naar J.S. Copley. “The death of Major Pierson or the defeat of the French Troops in the Market Place of Saint-Heliers in the Island of Jersey. Jan. 6 1781”. Gravure. Published April 25 1796, J. & J. Boydell, Shakespeare Gallery, Pall Mall.
James Heath naar J.S. Copley. “The death of Major Pierson or the defeat of the French Troops in the Market Place of Saint-Heliers in the Island of Jersey. Jan. 6 1781”. Gravure. Published April 25 1796, J. & J. Boydell, Shakespeare Gallery, Pall Mall.No longer availableDim. 58 x 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698
Een racewagen uit de jaren ‘20 van verzilverd brons.
Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en bronze argenté.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 160 / 180 -
#426
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42 / 48 -
#412
“Jongen en meisje bij een waterput”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
“Garçon et fille près d’un puits”. Groupe en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#407
Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.
Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#753
Een vaas van geslepen kristal met mauve motieven. Kleine schilfer aan de voet.
Vase en cristal taillé aux motifs mauves. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65 / 75 -
#751
Een Vietnamese vrouw van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Femme vietnamienne en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 90