Lots
Showing 93851–93900 of 96318 results
-
#254
“Kempisch dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 180 / 200 -
#624
“Personages”. Litho op papier. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 38/66.
“Personnages”. Litho sur papier. Signée et numérotée 38/66 hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#574
“Straatzicht te Parijs”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Boulevard à Paris”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#247
Een porseleinen eetservies, versierd met vergulde en groene randen, bestaande uit twintig diepe borden, drieënveertig grote platte borden, twintig kleine platte borden, drie schalen op voet, een grote en twee kleine terrines, twee sauskommen, een slakom, twee ovale schaaltjes, drie groenteschalen en twee grote schotels.
Service à dîner en porcelaine décoré de bandes dorées et vertes, comprenant vingt assiettes creuses, quarante-trois assiettes plates, vingt assiettes à dessert, trois plats sur piédouche, une grande et deux petites terrines, deux saucières, un bol à salade, deux plats ovales, trois légumiers et deux grands plats.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#647
Een theeserviesje van Chinees porselein met een meerkleurig hanendecor, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkannetje, vijf kopjes met onderschoteltjes, zes bordjes en een schotel. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine de Chine au décor polychrome de coqs. Comprenant une théière, un sucrier, un pot à lait, cinq tasses et soucoupes, six assiettes à dessert et un plat. Marque sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#479
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 220 / 250 -
#569
Indische batik met personages. Zijde.
Batik de l’Inde aux personnages. Sur soie.No longer availableDim. 46 x 79 cmEstimate: € 20 / 30 -
#144
“De klokkengieterij”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 100/300 buiten de plaat.
“Les fondeurs de cloches”. Eau-forte. Signée et numérotée 100/300 hors planche.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#262
Een lot van zestien lithografieën met naakten en paarden, waarvan vijf ingekaderd. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Lot de seize lithographies représentant des nus et des chevaux dont cinq encadrées. Chaque pièce signée et numérotée hors planche.No longer availableEstimate: € 160 / 240 -
#319Period: 1918-
“Boslandschap”. Olieverf op board. Sporen van handtekening rechtsonder.
“Paysage boisé”. Huile sur panneau. Traces d’une signature bas droite.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#651
In bloemenvorm samengebrachte plaquettes van jade met een gesculpteerd drakenmotief. Chinees werk. Ingelijst achter glas.
Plaquettes en jade aux motifs sculptés de dragons, rassemblées en forme de fleur. Travail chinois. Encadrées sous verre.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139
“Man met kruik”. Olieverf doek. Omstreeks 1800.
“Homme à la cruche”. Huile sur toile. Vers 1800.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 180 / 220 -
#158
Een lot Brussels porselein, bestaande uit drie bekers, twee kleine cachepots en een kopje met schoteltje. XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Bruxelles comprenant trois gobelets, deux petits cache-pot, une tasse et sa soucoupe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#241
Een paar porseleinen vaasjes in art nouveaustijl, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Naar Colenbrander.
Paire de petits vases en porcelaine de style art nouveau décorés de fleurs polychromes. D’après Colenbrander.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277
Een lot van zes kleine hoornvaasjes van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor. Omstreeks 1900.
Lot de six cornets en porcelaine polychrome à décor de fleurs. Bruxelles, vers 1900.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#517
Een lot bestaande uit twee wierookbanders (waarvan één zonder deksel) en een balustervaas van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er Japanse twee schaaltjes en dienblaadjes van zwartgelakt hout aan toe.
Lot comprenant deux encensoirs (dont un sans couvercle) et un base balustre en faïence de Satsuma polychrome. Nous ajoutons deux petits plats japonais et des petits présentoirs en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#183
Een reeks van vier hoornvaasjes van polychroom en verguld porselein. Brussel, omstreeks 1900.
Suite de quatre cornets en porcelaine polychrome et dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#218
Duits polychroom porseleinen eet-en koffieservies met kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt met gekroonde R.
Service à caé et à dîner en porcelaine polychrome allemand au fond bleu kobalt. Marque avec R Couronné.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#238
Een lot van negen hoornvaasjes van verguld Brussels porselein in verschillende maten en uitvoeringen. Omstreeks 1900.
Lot de neuf cornets en porcelaine dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#88
Een lot aardewerk, bestaande uit vier diepe borden, twee platte borden en een schotel met een blauw ‘OId Willow’ - decor. We voegen er twee borden met historische afbeeldingen aan toe.
Lot de faïences comprenant quatre assiettes creuses, deux assiettes plates et un plat à décor “Old Willow”. Nous ajoutons deux assiettes aux représentations historiques.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#171
Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloesems en krokussen in reliëf. Einde XIXe eeuw.
Paire de cornets en porcelaine polychrome et doré décorés de fleurs et de crocus en relief. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221
Een groep van drie dansende saters van donkergepatineerd brons. Naar XIXe eeuws voorbeeld.
Groupe de trois satyres dansant en bronze à patine foncée. D’après un exemple du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#257
Een reeks van zesentwintig borden van meerkleurig Chinees porselein met een vlinderdecor.
Suite de 26 assiettes en porcelaine de Chine polychrome au décor de papillons.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127
Een reeks van vier hoornvaasjes van polychroom en verguld porselein. Brussel, omstreeks 1900.
Suite de quatre cornets en porcelaine polychrome et dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#117
Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#113
Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein. Brussel, Omstreeks 1900.
Paire de cornets en porcelaine polychrome et dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178
Een paar siervazen van Brussels porselein, met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900.
Paire de vases en porcelaine dite Vieux Bruxelles. Décor de fleurs peintes à la main. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#167
Een paar hoornvazen van Brussels porselein, met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900.
Paire de cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles décorés de fleurs peintes à la main. Vers 1900.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 180 -
#111
Twee vogels op een tak van gesculpteerd jade. Eén gebroken. Chinees werk.
Deux oiseaux sur une branche. Jade taillé. Un exemplaire cassé. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173
Een lot van vijf beeldjes met personages van meerkleurig porselein in diverse uitvoeringen.
Lot de cinq figurines diverses en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#231
“Sint Joris en de draak”. Een beeldje van beige biscuit. Onderaan gemerkt.
“Saint-Georges et le dragon”. Statuette en biscuit beige. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#187
Een aardewerken cilindrische pot met een metalen deksel. Engeland, einde XIXe eeuw.
Pot cylindrique en faïence à couvercle en métal. Angleterre, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#151
“Christus op de koude steen”. Een beeldje van polychroom hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Letsels en slijtage.
“Le Christ sur la pierre froide”. Statuette en bois polychrome. Début du XVIIIe siècle. Dégâts et usures.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 140 / 200 -
#521
Een bord van blauw en wit porselein. China, XIXe eeuw. Randschade.
Assiette en porcelaine bleue et blanche. Chine XIXe siècle. Eclats.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#588
Een kom van meerkleurig Japans porselein. Arita, XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine polychrome du Japon. Arita, XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598
Een achtkantig bord van Imariporselein. Begin XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Assiette octogonale en porcelaine d’Imari. Début du XIXe siècle. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161
Een grote hoornvaas van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Brussel, omstreeks 1900. Kleine haarscheurtjes
Grand vase cornet en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles à décor de fleurs peintes à la main. Vers 1900. Petits cheveux.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#193
Grote dekselvaas van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Grand vase couvert en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153
Een sierkruik van meerkleurig majolica in barokke stijl.
Cruche décorative en majolique polychrome de style baroque.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 20 / 40 -
#191
Paar aardewerken Staffordshire hondjes.
Paire de chiens de Staffordshire en faïence.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#253
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een schaal, een vaasje met purperen fries, een drageoir en een langgerekte vaas.
Lot de cristal taillé comprenant un plat, un petit vase à la frise pourpre, un drageoir et un vase au long col.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#227
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee melkboerenhondenkarren, een balustervaasje en een groepje met drie personages.
Lot de faïences de Delft dont deux chars de laitiers, un vase balustre et un groupe de trois personnages.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#181
Een man en een vrouw van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt J.P. Parijs, XIXde eeuw. (toegeschreven aan).
Un homme et une femme en porcelaine polychrome. Marque sous la base: J.P. Paris, XIXe siècle (attribuées à).No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 180 / 220 -
#177
“Jongen met kever” & “Meisje met vlinder”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Vermoedelijk Engels, XIXe eeuw. Kleine randschilfer onderaan.
“Garçon au scarabée” et “fille au papillon”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Probablement anglais, XIXe siècle. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501
Een jardinière van meerkleurig aardewerk. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan het oor.
Jardinière en faïence polychrome. Vers 1900. Petite restauration à une anse.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#507
Een vaas van Japans porselein met decor van personages. Deksel en sokkel van gedraaid hout. Arita, XIXe eeuw.
Vase en porcelaine du Japon à décor de personnages. Couvercle et socle en bois tourné. Arita, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 150 / 220 -
#527
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kleine vaasjes en twee verschillende borden.
Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases et deux assiettes différentes.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#622
“St. Joris en de draak”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op een houten sokkel.
“St-Georges et le dragon”. Sculpture en ivoire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 300 / 360 -
#617
Een voorstelling van de Keizer en de Keizerin van gesculpteerd ivoor. Op houten sokkels. China, begin XXe eeuw.
Empereur et Impératrice en ivoire sculpté. Sur socles en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 10à / 120 -
#607
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Défense sculpté en forme de crocodile. Travail africain.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 150 / 180