Lots
Showing 94151–94200 of 96318 results
-
#615
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#744
“Geitenhoedstertje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille à la chèvre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#717
“Hoevezicht te Ganshoren. (Het Heike)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op verso gedateerd 1918.
“Vue de ferme à Ganshoren. Het Heike”. Huile sur panneau. Signée et au verso: 1918.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#742
“Paard op hol”. Oost-Indische inkt en potlood op papier. Gesigneerd.
“Cheval emballé”. Encre de Chine et crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#368Period: 1828 - 1904
“Landschap te Bosvoorde”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage à Boisfort”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#645
Een lijst met drie kleine hoevezichtjes op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois vues de fermes sur panneau. Signés.No longer availableDim. Tot. 20 x 58,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#650
“Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.
“Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#550Period: 1862-1942
“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#609
“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
“Portrait d’un homme”. Huile sur toile. Signée. Restaurée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685
“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#739Period: 1922 - 1979
“De spinster”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
“La fileuse”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#713
“Liggend naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd Buchin(?) 1973.
“Nu couché”. Crayon sur papier. Signé Buchin (?) et daté 1973.No longer availableDim. 11 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#364Period: 1874 - 1946
“Leiezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#372Period: 1900-1979
“Zicht te Mortsel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue à Mortsel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#389
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#34Period: 1884-1980
“De Hoef”. Ets. Gesigneerd en genummerd 35/75 buiten de plaat.
“De Hoef”. Eau-forte. Signée et numérotée 35/75 hors planche.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#420
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#676
Een rechthoekige, bovenaan afgeronde spiegel met lijst van spiegelglas.
Miroir rectangulaire aux coins supérieurs arrondis. Cadre miroité.No longer availableDim. 111 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#655Period: 1877-1935
“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928. Tentoonstelling Corthals, Temse 1997.
“Portrait d’une dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1928. Exposition Corthals, Tamise 1997.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 300 / 400 -
#354
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#719
“Stilleven met vis en uien”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nature morte aux poissons et oignons”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180 / 240 -
#709
“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Nature morte aux fruits et aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#429
“Dreef in het Peerdsbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue dans le Peerdsbos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#439
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek.
“Composition abstraite”. Technique mixte.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#349Period: 1918-2005
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#704
“Mexicaans meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite fille mexicaine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#699
“Stadszicht met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville au pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#622Period: 1897 - 1969
“Jonge veedrijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 220 / 280 -
#394
“Madonna en kind.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd: E.T. (Eugène Tilly).
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Monogrammée E.T. (Eugène Tilly).No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#384
“Zeezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 60 cmEstimate: € 50 / 100 -
#392
“Zeiljachten aan de kade”. Gesigneerd.
“Voiliers à la rade”. Signé.No longer availableDim. 40 x 30,5cmEstimate: € 30 / 50 -
#382
“Heuvellandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379
“Schildersatelier “. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Atelier du peintre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#749
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#732
Een lot van drie kalligrafische werken op rijstpapier. China.
Lot de trois oeuvres calligraphiques sur papier de riz. Chine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#374
“Bosvijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
“Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#199
“Bouw van een kathedraal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Construction d’une cathédrale”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 590 / 80 -
#734
“De kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#729
Paar litho’s naar Léonor Fini.
Paire de lithos d’après Léonor Fini.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#418
“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIde eeuw.
“Femelle de l’Oye, du Cap de Bonne-Esperance”, “Femelle du beau Canard Hupé de la Caroline”, “Le Canard à longue queue”, “Oye, du Cap de Bonne-Esperance”. Quatre cadres aux gravures peintes à la main représentant des oiseaux. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 25,5 x 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#417
“Spatule, couleur de rose, de Cayenne”, “La petite Hirondelle de Mer”, “La Caille”, “Râle brun des Philippines”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIe eeuw.
“Spatule, couleur de rose, de Cayenne”, “La petite Hirondelle de Mer”, “La Caille”, “Râle brun des Philippines”. Quatre cadres aux gravures peintes à la main représentant des oiseaux. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 25,5 x 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#404
“Lente en winter”. Gouache op paneel.
“Printemps et hiver”. Gouache sur panneau.No longer availableDim. 41 x 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#425
Twee gravures met romantische voorstellingen. Naar François Boucher.
Deux gravures à représentations romantiques d’après François Boucher.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#430
“Les Pauvres Gens”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
“Les Pauvres Gens”. Litho. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#362
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#359
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#409
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#412
“Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 77 x 50 cmEstimate: € 50 / 100