Lots
Showing 107951–108000 of 108241 results
-
#372“Stilleven met tomaten en een koperen ketel”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd. Vochtschade.
“Nature morte aux tomates et au bouilloire en cuivre”. Huile sur carton. Signé. Traces d’humidité.Dim. 52 x 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#682“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘53.Estimate: € 40 / 60 -
#544“Winters landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur carton. Signé.Dim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#532“De oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La moisson”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#383“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#72“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 140 / 180 -
#194Period: 1838 - 1895“Landschap met klaprozen”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1890. Schade, afgeschilferde verf.
“Paysage aux pavots”. Huile sur toile. Signée au verso et daté 1890. Dégâts, peinture se détache par endroits.Dim. 37 x 59 cmEstimate: € 200 / 400 -
#134Period: 1884 - 1963“Hoeve bij het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur carton. Signé.Dim. 40 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Period: 1867 - 1946“Plattelandskerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise de campagne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 45 x 54 cmEstimate: € 100 / 160 -
#152“Portret van een meisje”. Een tondo. Olieverf op paneel. Naar een voorbeeld van Frans Hals.
“Portrait de jeune fille”. Tondo en huile sur panneau. D’après l’oeuvre de Frans Hals.Dim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#569“Landschap”. Olieverf op gemaroefleerd doek.
“Paysage”. Huile sur toile marouflée.Dim. 48 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Twee liggende naakten. Pastel op papier.
Deux nus couchés. Pastel sur papier.Dim. 35 x 60 & 40 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#509“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd.
“Nu assis”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.Dim. 46 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#232Period: Antwerpen, 1859-1927“Rivierlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec ferme”. Huile sur toile. Signée.Dim. 23 x 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#164“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#574Period: Leueven 1869 - 1935“Zittend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nu assis”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 47 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Period: 1828 - 1904“Landschap te Bosvoorde”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage à Boisfort”. Huile sur panneau. Monogrammé.Dim. 33 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#34Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.
Lot de trois eaux fortes comprenant une vue du Petit Sablon par Kurt Peiser, une vue de la Cathédrale d’Anvers par Romain Malfliet et une marine hollandaise du XVIIIe siècle.Estimate: € 30 / 40 -
#59Een oude topografische kaart van Brabant uit de XVIIIe eeuw. We voegen er een oude ets met een afbeelding van het Antwerps stadhuis aan toe. XVIIe eeuw.
Carte topographique ancienne de Brabant du XVIIIe siècle. Nous ajoutons une eau forte du XVIIe siècle représentant l’hôtel de ville d’Anvers.Estimate: € 80 / 120 -
#579“Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.
“Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.Dim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157“Femme fleur”. Buste van een jonge vrouw getooid met drie rozen. Diverse kleuren marmer.
“Femme fleur”. Buste de jeune femme ornée de roses, en différentes couleurs de marbre.Dim. H. 65 cmEstimate: € 500 / 600 -
#293Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. En enkele andere boeken.
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. Et quelques livres dépareillés.Estimate: € 120 / 200 -
#484“Boot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau à la rade”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44Een reeks van vier kleine gouachetekeningen met voorstellingen van soldaten.
Suite de quatre petites gouaches représentant des soldats.Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84“Herfstlandschap met hoeves”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage d’automne aux fermes”. Huile sur toile marouflée. Signée.Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 350 / 500 -
#259“Zeilboten en stoomschip op het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsels.
“Voiliers et paquebot sur l’eau”. Huile sur toile. Signée. Dégâts.Dim. 65 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214“Na de storm”. Olieverf op doek. Vooraan en achteraan gesigneerd.
“Après l’orage”. Huile sur toile. Signée recto et verso.Dim. 70 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#252Period: 1857 - 1936“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.Dim. 55 x 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#169“Sas van Wijnegem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ecluse de Wijnegem”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#62“La cage aux folles”. Twee filmaffiches.
“La cage aux folles”. Deux affiches.Dim. 48 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Period: 1883 - 1967“De wandeling”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La promenade”. Huile sur toile. Signée.Dim. 39 x 31 cmEstimate: € 600 / 800 -
#119“Stilleven met kersen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les cerises”. Huile sur toile. Signée.Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#622“The Gods of iron and thunder”. Gemengde techniek op doek.
“The gods of iron and thunder”. Technique mixte sur toile.Dim. 98 x 79 cmEstimate: € 60 / 100 -
#387“De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.
“Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.Dim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#218Een donkerblauwe lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir bleu foncé avec sac de protection.Estimate: € 50 / 100 -
#131Een bruin lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir brun avec sac de protection.Estimate: € 50 / 100 -
#98Een zwart lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir noir avec sac de protection.Estimate: € 50 / 100 -
#73Een zwart bruine lederen handtas.
Sac à main en cuir brun et noir.Estimate: € 50 / 100 -
#481Een Afrikaanse houten trommel met een gesculpteerd decor van personages en dieren.
Tambour africain en bois avec décor sculpté de personnages et d’animaux.Dim. h: 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#503Een kokervaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase cylindrique en porcelaine de Chine au décor bleu et blanc d’un paysage.Dim. h: 69 cmEstimate: € 50 -
#121Een scheepslantaarn van glas en rood koper. Mechelen, 1947.
Lanterne de bateau en verre et cuivre rouge. Malines, 1947.Estimate: € 40 / 60 -
#71Een paar appliques van gedreven geel koper met druiven in het decor.
Paire d’appliques en cuivre jaune repoussé décorées de raisins.Estimate: € 30 / 50 -
#614Vijf houtsneden met naakten. Op één na allemaal gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Cinq gravures sur bois représentant des nus. Quatre exemplaires signés, numérotés et datés hors planche.Dim. 51,5 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#657Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#701Een ting van groengepatineerd brons. Naar de Shang-dynastie.
Ting en bronze à patine verte. D’après les oeuvres de la dynastie Chang.Dim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#697“Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.
“Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.Dim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 230 -
#671Een Afrikaans hoofd van brons.
Tête africaine en bronze.Estimate: € 80 / 120 -
#661Een wierookbrander en een diepe schaal van cloisonné op geel koper. De laatste op houten sokkel.
Encensoir et coupe en laiton cloisonné. Le dernier sur socle en bois.Estimate: € 40 / 60 -
#687Een bolle vaas van Chinees porselein met een decor van twaalf eksters op bloeiende takken. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en porcelaine de Chine au décor de douze pies sur des branches fleuries. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60
