Lots
Showing 35651–35700 of 107701 results
#472Period: 1863 - 1925.“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
#322Een verguld houten spiegel in Régencestijl.
#232Period: 1896-1976“Hoeves in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan d.d. 1950.
"Fermes en hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et dédicacé au dos et daté 1950.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#334Period: 1912-1987“Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.
#424Een Japanse houtsnede. Tweede helft XIXe eeuw.
#302“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
#392“Wijngaertstraat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#239Period: 1828 - 1912“Vissers bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#312Period: 1891-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1939.
#234“Het kaartspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#242Period: 1884-1948“Impressionistisch hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
#209“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onder.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#212“Op het erf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1870 (?)
#193Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
#158Een gietijzeren tuinvaas.
#129Period: 1860 - 1922“Stilleven met fruit”. Oieverf op doek. Gesigneerd.
#274Period: 1870-1945“Cathédrale d’Amiens”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “1e état”.
#252Period: 1882 - 1986“Herenhoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Ferme de seigneurie". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29,5 x 39,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#289Period: 1882 - 1986“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#264“Antwerps interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#589Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
#292Period: 1910 - 1993“Heidezicht”. Een pasteltekening. Gesigneerd.
"Vue de bruyère". Un dessin au pastel. Signé.No longer availableDim. 26x36cmEstimate: € 40 / 60 -
#379“Bloemenstilleven met koffiepot.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
#369“Studie op golfkarton.” Gemengde techniek.
"Etude sur carton ondulé." Technique mixte.No longer availableDim. 27 x 38 (x2) cmEstimate: € 300 / 350 -
#364“De bevruchting.” Gemengde techniek.
#362“Chinees tafereel.” Acryl op board.
#359“De kus III. Voor Shelly.” Snijwerk.
#354“Abstract blauw.” Gemengde techniek.
#352“Poppentafereel.” Een paar olieverfschilderijen op board. Gemonogrammeerd L.A.
#454Period: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 3/12 buiten de plaat.
#459Period: 1922 - 2010“l’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
#124“Zeegezicht met zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Paysage marin avec des voiliers ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 260 / 300 -
#214“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
« La lecture interdite ». Huile sur toile. Après l'exemple de Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#119Period: °1944“Meisje met muts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#650Een vergulde bronzen kerkkandelaar.
#640Een lot karaffen in gegoten en geslepen glas. We voegen er een glazen vaasje - blauw in de massa - aan toe.
#620Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.
#538Met de tang gebogen Italiaanse glazen schaal.
#558Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.
#148Twee vintage designkandelaars van zilver versierd met rode bolletjes.
#561Een kleurloos geslepen kristallen vaas. Boheems.
#229Een terrine met schaal van donkerblauw porselein. ‘Copie d’ancien’.
#249Een schaal en grote asbak. A.C.F. & Mignon resp. Decor de Sèvres & Decor de Limoges. (asbak 1 pootje manco).
Un plat et un grand cendrier. ACF & Mignon resp. Décor de Sèvres & Décor de Limoges. (cendrier 1 pied manquant).No longer availableDim. Ø 30 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#219Een siervaas van porselein. ‘Decor de Sèvres, fait à la main.’ Gemerkt op de voet en op de vaas.
Un vase décoratif en porcelaine. « Décor de Sèvres, fait à la main. Marqué sur le pied et sur le vase.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#198Een paar siervazen. Dècorè Limoges. Eén deksel beschadigd.
Une paire de vases décoratifs. Décoré Limoges. Un couvercle abîmé.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#167Een porseleinen klokstel ‘Dècorè Limoges’. Kandelaars met 5 lichtpunten.
Une pendule en porcelaine 'Dècorè Limoges'. Bougeoirs à 5 points lumineux.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 200 / 240