Lots
Showing 36151–36200 of 107701 results
-
#528Een lot van een grote en twee kleinere patévormen, waarbij één met een haas als dekselknop.
Lot d'un grand moule à pâté et de deux plus petits, dont un avec un lièvre comme bouton de couvercle.No longer availableDim. h 10 - 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Period: 1840 - 1912“Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 300 / 400 -
#135Period: 1867 - 1948“Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.
"Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Drie borden met afbeeldingen van Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter en Ernest Claes als boogschutter tijdens de Expo 1958.
Trois assiettes représentant Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter et Ernest Claes en tant qu'archer lors de l'Expo 1958.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#165“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Poinçons allemands, 835‰. Charnières du couvercle desserrées.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#505Een paar zilveren kandelaars met gegraveerde decors. Mogelijk Noorse keuren (Trondheim?) (zeer onduidelijk).
Une paire de bougeoirs en argent à décors gravés. Peut-être poinçons de Norvège (Trondheim?) (pas clair).No longer availableDim. h: 33,5 cm - 600 gEstimate: € 300 / 400 -
#487Een vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb
Garniture de table de quatre pièces en grès émaillé multicolore avec cadres argentés. Marqué et daté en bas 1882. Dans un étui en métal argenté par Mapin & Webb.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 50 / 80 -
#533Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#696Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50 / 80 -
#544Een reeks van vier mahoniehouten Engelse stoelen in Regency-stijl.
Suite de quatre chaises anglaises en acajou de style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#546Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met gedreven messingen opzetstukken.
Une horloge à queue frisonne dans une gaine en chêne et avec des attaches en laiton martelé.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#699Een notenhouten wandvitrine.
Une vitrine murale en noyer.No longer availableDim. 85 x 42,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698Een eikenhouten eendeurs hangvitrine.
Vitrine à suspendre à une porte en chêne.No longer availableDim. H:91cmEstimate: € 40 / 60 -
#549Een radio in meubel. Jaren ‘60.
Une radio dans un meuble. Années 60.No longer availableDim. 79 x 93 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#550Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit 18 grote messen, 18 kleine messen, 18 grote lepels, 12+6 kleine lepels, 18 koffielepels, 6 ijsvorkjes, 18 grote vorken, 12+6 kleine vorken, 12+6 aperitiefvorkjes, 12 gebakvorkjes, 12+6 visbestekken, 1! kreeftenvorkjes, vier serveerlepels, twee taartenscheppen, een vleesvorkje en een sauslepel. Bijgevoegd een slabestek met aardewerken handgrepen en enkele enkele stuks met ander motief.
Un couvert en métal argenté, composé de 18 grands couteaux, 18 petits couteaux, 18 grandes cuillères, 12+6 petites cuillères, 18 cuillères à café, 6 fourchettes à glace, 18 grandes fourchettes, 12+6 petites fourchettes, 12+6 apéritif fourchettes, 12 fourchettes à pâtisserie, 12 +6 couverts à poisson, 1 ! fourchettes à homard, quatre cuillères de service, deux pelles à tarte, une fourchette à viande et une cuillère à sauce. Ajout d'un couvert à salade avec manches en faïence et quelques pièces a(..)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#556Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 495x106cmEstimate: € 60 / 100 -
#503“Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.
"Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.No longer availableDim. 24 x 62 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#493“Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h:Estimate: € 60 / 80 -
#483“Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Faire la cour". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#340Vijf verschillende dameshorloge van roestvrij staal en verguld.
Cinq montres différentes pour femme en acier inoxydable et plaqué or.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#616Een paar ronde albasten bijzettafeltjes.
Paire de tables d'appoint rondes en albâtre.No longer availableDim. H:60cmØ:35cmEstimate: € 40 / 60 -
#674Een gefineerd bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in de vorm van een rij boeken in trompe-l’oeil.
Meuble d'appoint en placage à un tiroir et deux portes en forme d'enfilade de livres en trompe-l'oeil.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Een kleine gefineerde commode met drie laden.
Petite commode en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. H:65cmEstimate: € 50 / 70 -
#256Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableDim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45 -
#690Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.
Deux chaises d'angle avec pieds tournés et assise en osier.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#266Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 89x83x45cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Een mooi gesculpteerde eikenhouten halmeubel met marmeren blad en drie laden.
Un meuble d'entrée en chêne magnifiquement sculpté avec dessus en marbre et trois tiroirs.No longer availableDim. 148 x 65 x 96 cmEstimate: € 250 / 400 -
#116Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.
Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. 70x105x200cmEstimate: € 150 / 250 -
#345Een zeshoekig gebeeldhouwd theetafeltje.
Une table à thé hexagonale sculptée.No longer availableDim. 18 x 18 x 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#689Een eikenhouten brievenkoffertje met messingen handvaten.
Porte-lettres en chêne avec poignées en laiton.No longer availableDim. 21 x 46 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#684Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216Een Lodewijk XVI-stoel. Opnieuw bekleed.
Une chaise Louis XVI. Recouverte.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#682Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#606Een recente staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père récente dans une gaine en chêne.No longer availableDim. H:240cmEstimate: € 60 / 80 -
#166Een gefineerde Hollandse tweedeurskast, versierd met marquetterie van bloemen en siervazen.
Une armoire hollandaise à deux portes en placage, décorée de marqueterie de fleurs et de vases décoratifs.No longer availableDim. 140 x 160 x 60 cmEstimate: € 500 / 600 -
#586Een verlengbare eettafel in Lodewijk XVI-stijl.
Une table à dîner à allonges de style Louis XVI.No longer availableDim. 170 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156Een grote notenhouten tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes en noyer.No longer availableDim. 231x165x66cmEstimate: € 120 / 200 -
#246Een reeks van 8 eikenhouten stoelen en twee armstoelen met groen fluwelen bekleding.
Ensemble de 8 chaises en chêne et deux fauteuils recouverts de velours vert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#226Een eikenhouten kloostertafel.
Une table de réfectoire en chêne.No longer availableDim. 220 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#236Een eikenhouten eendeurskast met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture. XIXème siècle.No longer availableDim. 117 x 62 x 84 cmEstimate: € 50 / 100 -
#176Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#694Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 30 / 40 -
#196Een gefineerd mahoniehouten kofferbank in Louis-Philippestijl.
Bac-coffre en placage d'acajou de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 124 x 119 cmEstimate: € 80 / 100 -
#478Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.No longer availableDim. Ø: 80 cm h:68 cmEstimate: € 120 / 180 -
#560Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
Un tapis en laine de style chinois avec des fleurs dans le décor.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 80 / 120 -
#692Een ronde ijzeren tuintafel met marmeren blad. Het tafelblad is lichtjes verweerd.
Une table de jardin ronde en fer avec tablette en marbre. La tablette de la table est légèrement patiné.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 55 cmEstimate: € 100 / 120
