Lots
Showing 37401–37450 of 107933 results
-
#636Een vierkante houten salontafel.
Une table basse carrée en bois.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#654Een metalen hallamp met een meerkleurig glaspasta coupe en versierd met roosjes.
Une lampe d'entrée en métal avec une coupe en pâte de verre multicolore et décorée de roses.No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 80 / 100 -
#557Een verguld bronzen luchter met dertien lichtpunten met gesatineerd glazen kapjes. Enkele kapjes manco.
Lustre en bronze doré à treize points de lumière avec abat-jour en verre satiné. Quelques abat-jour manquantes.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 120 / 180 -
#676Een paar fijn gebeeldhouwde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met groene bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI finement sculptés avec garniture verte.No longer availableDim. H:96cmEstimate: € 35 / 45 -
#266Een houten bureau met twee laden en een houten stoel.
Un bureau en bois avec deux tiroirs et une chaise en bois.No longer availableDim. 105 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#256Commode met vier laden. Messingen handvaten en slotplaatjes, bracket legs. Engeland, tijdperk George III.
Commode à quatre tiroirs. Poignées et plaques de verrouillage en laiton, pattes de type bracket. Angleterre, époque George III.No longer availableDim. 84 x 100 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#286Een eikenhouten linnenkoffer. Vroeg XIXde eeuw.
Un coffre à linge en chêne. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 106x42x60cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een laag eikenhouten buffet of salontafel met drie grote laden in de gordel.
Un buffet bas ou table basse en chêne avec trois grands tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 50x65x170cmEstimate: € 100 / 120 -
#86Een eikenhouten linnenpers met twee deuren in de onderkast en een lade onder de pers. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.
Presse à linge en chêne avec deux portes dans le meuble bas et un tiroir sous la presse. Mécanisme en bois tourné, laiton et fer forgé. XIXème siècle.No longer availableDim. 200x95x55cmEstimate: € 100 / 160 -
#606Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332Een subtiel gebeeldhouwde houten kaarsenstaander met enkele kaarsen. XIXde eeuw.
Un bougeoir en bois subtilement sculpté avec quelques bougies. XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#325Een paar mahoniehouten stoelen met mooi gebeeldhouwde ruggen en met subtiele koperen monturen. Engeland, Georgian stijl.
Une paire de chaises en acajou avec des dossiers joliment sculptés et des montures en laiton subtiles. Angleterre, style géorgien.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#326Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#296Een eikenhouten werktafel in Renaissancestijl. Gedraaide poten met dwarsverbinding in H. XIXde eeuw. Blad vervangen.
Table de travail en chêne de style Renaissance. Pieds tournés avec liaison croisée en H. XIXème siècle. Remplacez la lame.No longer availableDim. 80 x 96 x 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een tweeledige eikenhouten Lodewijk XV hoekkast met vier paneeldeuren, versierd met fijn uitgestoken versieringen.
Encoignure Louis XV en deux parties en chêne à quatre portes à panneaux, ornée de décors finement sculptés.No longer availableDim. 243 x 114 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#306Een eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met fijn gesculpteerde motieven.
Guéridon en chêne de style Louis XV aux motifs finement sculptés.No longer availableDim. 67 x 53 x 74 cmEstimate: € 35 / 45 -
#126Een eikenhouten commode in transitionele stijl met fijn uitgestoken versieringen. Omstreeks 1800.
Une commode en chêne de style transitionnel avec des décorations finement sculptées. Vers 1800.No longer availableDim. 99 x 131 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#76Een eikenhouten wandtafel met drie lades.
Une table murale en chêne avec trois tiroirs.No longer availableDim. 85x50x150cmEstimate: € 100 / 120 -
#96Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XVI-stijl.
Bureau à abattant en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableDim. 98 x 91 x 45 cmEstimate: € 200 / 220 -
#316Een achthoekige gesculpteerde eikenhouten tafel.
Une table octogonale en chêne sculpté.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.
Une paire de sièges crapaud avec couverture beige.No longer availableDim. H:87cmEstimate: € 80 / 120 -
#16Een notenhouten muziekstaander op driepoot. XIXde eeuw.
Un pupitre en noyer sur trépied. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil capitonné de cuir rouge de style Louis XV.No longer availableDim. H:115cmEstimate: € 35 / 45 -
#106Een grote tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes.No longer availableDim. 200 x 120 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652Een lot kunstboeken e.d.:- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds”.- “Rubens en zijn tijd” Ed. Arcade”.- “Hans Memling”. Ed. Mercatorfonds.- “Van Eyck”. - “Victor Horta”. Ed. Vokar- “De verzameling Gemeentekrediet”. - “Gentse floraliën”. Ed. Stichting Mens en Kultuur, Gent- “The Royal Greenhouses of Laeken”.- “Parken en tuinen van Brussel”- “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In één deel, hardcover.- “Luister van Spanje en de Belgische steden”. In twee delen, softcover.(..)
Beaucoup de livres d'art, etc. : - « Art flamand ». Éd. Fonds Mercator ». - « Rubens et son temps » Ed. arcade". - "Hans Memling". Éd. Fonds Mercator. - "Van Eyck". - "Victor Horta". Éd. Vokar - "La collecte de crédit municipale". - "Fleurs de Gand". Éd. Fondation Peuple et Culture, Gand - « Les Serres Royales de Laeken ». - "Parcs et jardins de Bruxelles" - "Ecoute l'Espagne et les villes belges". En un volume, couverture rigide. - "Ecoute l'Espagne et les villes belges". En deux parties, couve(..)No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#547‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Gemeentekrediet 1985 - 1996. Delen I tot en met XXV Franstalig, drie Nederlandstalige volumes met betrekking tot de eigendommen De Croÿ in Vlaanderen. Hardcovers met stofomslag in zeer goede staat. Bijgevoegd drie uitgaven: “Monastères Bénédictins et Cisterciens dans les Albums de Croÿ”; “Een stad en een geslacht, Leuven & Croÿ” & “Abbayes et Collegiales entre Sambre et Meuse”.
'Albums de Croÿ'. J.M. Duvosquel. Éd. Crédit communal 1985 - 1996. Volumes I à XXV en français, trois volumes en néerlandais relatifs aux propriétés De Croÿ en Flandre. Couvertures rigides avec jaquette en très bon état. Ci-joint trois éditions : « Monastères Bénédictins et Cisterciens dans les Albums de Croÿ » ; « Une ville et une génération, Louvain & Croÿ » & « Abbayes et Collégiales entre Sambre et Meuse ».No longer availableEstimate: € 750 / 1000 -
#88Les trois tomates A.O.P. Languedoc Dom. de Saint-Eugène M.D.
aantal: 1 5L
No longer available -
#67Lot rode Bourgogne
aantal: 5 Bt.
Vosne-Romanée A.C. Paul Bouchard & Cie.
1961 aantal: 1 Bt. 6 cm
Corton A.C. Lucien Benaros
1961 aantal: 1 Bt.
Pommard A.C. 1er Cru Lucien Benaros
1947 aantal: 1 Bt.
Chassagne-Montrachet 1er Cru “La Romanée” A.C. J & M Gauthey M.P. 1977 aantal: 1 Bt.
Santenay-Maladière A.C. 1e Cru Dom. Prieur-Brunet M.P. 1987 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#39Lot witte Bordeaux
aantal: 13 Bt.
Ch. Nouchet A.C. Graves Supérieures Marcel Rossin M.F. 1971 aantal: 9 Bt. LS - TS; Vuile etiketten
Haut-Langoiran A.C. P. Bouillon - M. Rossin M.F. 1969 aantal: 4 Bt. MS - Vidange; Vuile etiketten
No longer available -
#206Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. O.K. 2009 aantal: 6 Bt.
No longer availableEstimate: € 65 / 100 -
#189Ch. Brannaire-Ducru A.C. Saint-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2005 aantal: 6 Bt.
No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#197Ch. Latour à Pomerol A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2008 aantal: 6 Bt.
No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#178Ch. Lascombes A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. O.K. 2000 aantal: 12 Bt.
No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#217Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. O.K. 2012 aantal: 6 Bt.
No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#213Ch. Batailley A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. O.K. 2011 aantal: 6 Bt.
No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#222Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2016 aantal: 12 Bt.
No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#29Lot rode wijn
aantal: 9 Bt.
Rabaja D.O.C. Barbaresco Cascina Luisin M.O. 1995 aantal: 2 Bt.
Terrilogio D.O.C.G. Vino Nobile di Montepulciano
M.O. 2002 aantal: 2 Bt.
Rosso di Montepilciano D.O.C. Bairrada
M.O. 1998 aantal: 2 Bt. Beschadigde etiketten
Lenotti D.O.C. Valpolicella
M.O. 1998 aantal: 3 Bt. Vuile etiketten
No longer available -
#146Dom. de la Présidente A.C. Côtes du Rhône Max Aubert M.P. 1977 aantal: 24 Bt. Meerdere etiketten manco
No longer available -
#136Aloxe Corton A.C. Sauters Wijnkelders, Maastricht M.H. 1972 aantal: 10 Bt. Vuile etiketten, enkele lage niveaus
No longer available -
#61Lot rode Bordeaux
aantal: 12 Bt.
Ch. Bel Air A.C. Bordeaux Thierry Denat M.O. 1981 aantal: 1 Bt.
Ch. Langrane A.C. Saint-Emilion Grand Cru L. et J.P. Musset M.C. 1979 aantal: 1 Bt.
Ch. Haut-Cadet A.C. Saint-Emilion Grand Cru
M.C. 1983 aantal: 1 Bt.
Cour du Roy A.C. Bordeaux
M.O. 2001 aantal: 1 Bt.
Ch. La Tour de Pez A.C. St-Estèphe
M.P. 1975 aantal: 1 Bt.
Ch. Haut-Chaigneau A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1976 aantal: 1 Bt.
Ch. Malanée A.C. B(..)
No longer available -
#55Lot rode Bordeaux
aantal: 7 Bt.
Ch. Montroc A.C. St-Emilion
1969 aantal: 1 Bt. MS
Ch. Montroc A.C. St-Emilion
1970 aantal: 1 Bt. LS
Clos René A.C. Pomerol
M.C. 1972 aantal: 1 Bt.
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux
M.C. 1972 aantal: 1 Bt.
Ch. Chatain A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1973 aantal: 1 Bt.
Ch. de Marbuzet A.C. St-Estèphe Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1973 aantal: 1 Bt.
Ch. Tour Musset A.C. Montagne-St-Emilion Cru grand bourgeois ex(..)
No longer available -
#49Lot rode Bordeaux
aantal: 3 Bt.
Ch. Belgrave A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé
1983 aantal: 1 Bt. TS; vuil etiket
Ch. Soutard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1988 (?) aantal: 1 Bt. Base neck; vuil etiket
“Les Ormes” A.C. Lalande-de-Pomerol
M.P. 1990 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#93Ch. Petit-Faurie-de-Soutard A.C. Saint-Emilion Grand Cru
1943 aantal: 3 Bt. Goede niveaus, éen capsule opengesneden.
No longer available -
#116Ch. Pichon Lalande A.C. Pauillac
M.C. 1967 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#135La Bergerie A.C. Sauternes
M.C. 1972 aantal: 1 Bt. Vuil etiket
No longer available -
#149Ch. Sigalas Rabaud A.C. Sauternes 1er Cru Classé M.C. 1978 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#119Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1969 aantal: 1 Bt. MS
No longer available -
#94Ch. Rayne-Vigneau A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1948 aantal: 1 Bt. LS
No longer available -
#112Ch. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1966 aantal: 1 Bt. TS
No longer available -
#102Ch. Pichon-Longueville A.C. Saint-Julien 2e grand cru classé M.C. 1955 aantal: 3 Bt. Losse etiketten
No longer available
