Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 39501–39550 of 107931 results

  • #656

    Een zeshoekige Chinese lantaarn van hout en glas met vogels op bloeiende takken in het decor en versierd met kwispels.

    Une lanterne chinoise hexagonale en bois et verre à décor d'oiseaux sur branches fleuries et à décor de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #693

    Een uitgebreid lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, sauskommen, een cocktailshaker, een pepermolen, enz.

    Lot en métal argenté, composé de plats, de saucières, d'un shaker, d'un moulin à poivre, etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #691

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote Spaanse schenkkan, een ijsemmertje met grijper, een vleesbestek, een suikertangetje, twee strooiers, twee schepjes, twee schoteltjes, enz.

    Lot en métal argenté, composé d'un grand pichet espagnol, d'un seau à glace avec pince, d'un couvert à viande, d'une pince à sucre, de deux saupoudroirs, de deux pelles, de deux soucoupes, etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #687

    Een lot van zeven metalen chocoladevormen, waarbij drie vissen, een kreeft, een kerstman, Sinterklaas en een jongetje. De laatste drie compleet (voor- en achterkant)

    Lot de sept moules à chocolat en métal, dont trois poissons, un homard, un père noël, Saint-Nicolas et un garçon. Les trois derniers complets (recto et verso)
    No longer available
    Dim. h: 17 - 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #309

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen (visbestek 6 personen) Met serveerbestekken en twee ronde boterpotjes.

    Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes (couverts à poisson pour 6 personnes) Avec couverts de service et deux beurriers ronds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #147
    Val Saint Lambert

    Een grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.

    Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #347

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit negen (zware) dienbladen, twee pollepels, servethouders, theekannen, suikerpotjes en melkkannetjes, een ijsemmertje, enz.

    Un lot important en métal argenté, composé de neuf plateaux (lourds), deux louches, des porte-serviettes, des théières, des sucriers et des pots à lait, un seau à glace, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #44
    Ponsin

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘37.

    "Vue sur la forêt". Huile sur toile. Signée et datée '37.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #644
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Rozengoed - Zaffelare”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/30 buiten de plaat.

    “Roseware - Zaffelare”. Une gravure. Signée et numéroté 31/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289

    Een paar verguld bronzen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.

    Une paire de bougeoirs en bronze doré, servant de pieds de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #16

    Een reisscribaan met wortelnotfineer en messingen beslag. Binnenwerk mooi in orde.

    Un scribe de voyage avec placage de racine de noyer et garnitures en laiton. Intérieur en bon état.
    No longer available
    Dim. 27 x 49 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #678

    Een lot cloisonné op messing, bestaande uit twee kleine gemberpotjes en een schaaltje.

    Lot de cloisonné sur laiton, composé de deux petits pots à gingembre et d'un bol.
    No longer available
    Dim. H: 6-12cm Ø: 20cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654

    Een paar kandelaars van verzilverd metaal, als schemerlamp gemonteerd. Lampenvoet: H. 35 cm.

    Paire de bougeoirs en métal argenté, montés en lampe de table. Pied de lampe : H. 35 cm.
    No longer available
    Dim. H: 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #253

    “Melkmeisje”. Een beeld van gepolychromeerd gips op een metalen staander.

    "La laitière". Sculpture en plâtre polychrome sur socle en métal.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #137
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en deels gesatineerd blauw kristal met verguld motief. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan met opschrift ‘design P. Dirs’.

    Vase en cristal bleu taillé et en partie satiné à motif doré. Marqué d'une étiquette et gravé en bas avec l'inscription 'design P. Dirs'.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #268

    Een paar mannequins, bestaande uit een vrouwenbuste en een kindertorso.

    Une paire de mannequins, composée d'un buste de femme et d'un torse d'enfant.
    No longer available
    Dim. H: 70cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #127
    M. Leducq
    Period: 1879 - 1955

    “Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    "Mouette volante". Sculpture en régule patiné sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. 87 x 30 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #273
    Wiskemann, Bruxelles

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met o.a. dessert- en visbestek.

    Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes, comprenant des couverts à dessert et à poisson.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #93

    “Bacchus”. Een buste van gepolychromeerd plaaster.

    "Bacchus". Buste en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #637

    Een paar knobbelvazen van Chinees porselein met blauw op wit gedrukt decor van personages in een landschap. Randschade boven- en onderaan.

    Paire de gourdes en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc représentant des personnages dans un paysage. Bord endommagé en haut et en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #87

    Een paar kandelaars van gegoten glas met telkens vier lichtpunten en versierd met pendeloquepegels.

    Une paire de bougeoirs en verre coulé, chacun à quatre points lumineux et décorés de cônes de pendeloque.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301
    Val Saint-Lambert

    Twee zoutvaatjes en een miniatuurvaasje van geslepen kristal, in de massa kobaltblauw gekleurd en met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. We voegen er een kobaltblauwe vis van Muranoglas en een kobaltblauw glazen kelkje aan toe.

    Deux salières et un vase miniature en cristal taillé, coloré bleu cobalt dans la masse et à frise dorée. Marqué en bas. Nous ajoutons un poisson bleu cobalt en verre de Murano et un calice en verre bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. H: 6-18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Een schaal van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal doublée verte et taillée. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #97
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #333

    Een zamakken zeeleeuw tegen glazen ijsschots als schemerlampje. Glas beschadigd.

    Une otarie en régule contre une banquise de verre en guise de lampe. Verre endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #318
    Richard Ginori, Italy

    Een porseleinen terinne met meerkleurig decor van vruchten en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Soupière en porcelaine à décor multicolore de fruits et de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #288

    “Koppel met bloemenmand en lammetje”. Een biscuit groep onder baldakijn met strik en glazen kraaltjes. Als lampenvoetje.

    "Couple avec panier de fleurs et agneau". Un groupe en biscuit sous dais avec noeud et perles de verre. Comme pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #43
    L & M.

    “Madonna met Kind”. Beeld van kleurloos biscuit. Onderaan gemerkt en genummerd.

    "Vierge à l'Enfant". Statue de biscuit incolore. Marquée et numérotée en bas.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307
    Val Saint-Lambert

    Vijf diverse asbakken van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Cinq cendriers divers en cristal taillé, en partie teinté de rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 16 à 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #311
    Val Saint-Lambert

    Drie asbakken van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd Onderaan gemerkt. Eén beschadiging aan de binnenkant.

    Trois cendriers en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse Marqué en bas. Un dégât à un intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #447
    Paolo Marioni

    Een paar vintage schemerlampen van porselein met bijpassende kappen. Gemerkt. Hoogte: vaas.

    Une paire de lampes de table en porcelaine vintage avec des abat-jour assortis. Marquées. Hauteur : vase.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #458

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.

    Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #261
    Val Saint-Lambert

    Een kleine ronde drageoir met deksel van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U..

    Un petit drageoir rond à couvercle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et PU sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 1 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #271
    Val Saint-Lambert

    Vier diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Twee met rond voetstuk. Onderaan gemerkt en met label.

    Quatre petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Deux avec socle rond. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 22 à 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #317
    Val Saint-Lambert

    Grote ronde asbak van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Grand cendrier rond en cristal taillé, en partie sépia dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #281
    Val Saint-Lambert

    Een fruitschaal met rond voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. En met label.

    Coupe à fruits à base ronde en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marquée et numérotée sous la base. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm, Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met schouder van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U. En met label.

    Vase à épaule en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, numéroté et PU et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #77
    Val Saint-Lambert

    Een ronde slakom van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un saladier rond en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418

    Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van monochroom wit Chinees porselein.

    Un tulipier en porcelaine de Chine blanche monochrome, construit en trois parties.
    No longer available
    Dim. h: 39,5 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #63

    Een 800‰ zilveren schenkkannetje op bokkenpoten, versierd met ramskoppen en guirlandes.

    Une verseuse en argent 800‰ sur pattes de bouc, à décor de têtes de bélier et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #53
    Höchst

    “Putti en schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    « Putti et moutons ». Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13

    Een paar glazen kaarsenpotjes met gouden decor van bomen en herten.

    Une paire de photophores en verre à décor doré d'arbres et de cerfs.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm Ø: 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388

    Een Chinees porseleinen schaaltje op voet met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.

    Un plat sur pied en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 23 x 28 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #361

    Een bol Chinees porseleinen theepotje met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Une théière sphérique en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 11cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #371

    Een zeshoekig Chinees porseleinen theepotje met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #351

    “Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.

    “Petit oiseau” . Une statue en bronze viennois polychrome sur socle en pierre bleue. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421

    Een buffel van gesculpteerd jadeïet.

    Un buffle de jadéite sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #617

    Een paar porseleinen beeldjes uit de Chinese dierenriem.

    Une paire de figurines en porcelaine du zodiaque chinois.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 20 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #571

    Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.

    Un carreau de porcelaine asiatique bleu et blanc décoré de cerfs.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 788
  • 789
  • 790
  • 791
  • 792
  • 793
  • 794
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More