Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 41851–41900 of 107931 results

  • #222

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495
    Noveroy, France

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #215

    Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.

    Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #203

    Een gefineerd mahoniehouten koffermeubel in de vorm van een commode met een lade onderaan.

    Une commode en placage d'acajou en forme de commode avec un tiroir en bas.
    No longer available
    Dim. 108 x 112 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een antieke tafel in renaissancestijl, rijkeleijk uitgewerkt met balusterpoten, vruchten en leeuwenkoppen. Ringen manco.

    Table ancienne de style Renaissance, richement décorée de pieds balustres, de fruits et de têtes de lions. Anneaux manquants.
    No longer available
    Dim. 73 x 131 x 79 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #505

    Een verstelbare verchroomde armstoel met beige lederen bekleding.

    Fauteuil réglable chromé, recouvert de cuir beige.
    No longer available
    Dim. H:110cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #216

    Een reeks van acht gesculpteerde stoelen en twee armstoelen in barokke stijl met gouden en bordeauxrode bekleding.

    Suite de huit chaises sculptées et deux fauteuils de style baroque, recouvert de tissu doré et rouge bordeaux.
    No longer available
    Dim. H:102-110cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #538

    Een gelakt Chinees meubeltje met twee deurtjes en een lade en versierd met een decor van vogels en bloemen.

    Meuble en laque de Chine ouvrant à deux portes et un tiroirs et décoré d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 86 x 99 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #226

    Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.

    Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #515

    Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.

    Coffret en chêne à façade sculptée.
    No longer available
    Dim. 130 x 66 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #525

    Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.

    Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.
    No longer available
    Dim. Ø: 108 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #535
    Hüni & Hübert, Zürich

    Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.

    Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.
    No longer available
    Dim. 122 x 155 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106

    Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.

    Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.
    No longer available
    Dim. 159 x 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #475

    Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.

    Lustre en fer forgé avec neuf lumières décoré de feuillages et de boules en verre incolore.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #196

    Een tweedelig gebeeldhouwd eikenhouten meubel in Mechelse stijl met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Meuble à deux corps en chêne sculpté de style malinois, le bas à deux portes pleines et un tiroir, le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 222 x 115 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #186

    Een tweeledige vitrinekast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel rijkelijk versierd met gebeeldhouwde bloemen, vruchten en leeuwenkoppen.

    Vitrine à deux corps, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs. Le tout richement sculpté avec fleurs, fruits et têtes de lion.
    No longer available
    Dim. 250x150x54cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #195

    Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.

    Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #115
    Nicolas Van den Eeden
    Period: 1856 - 1918

    “Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La prière”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 188 x 121 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #185

    Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.
    No longer available
    Dim. H:40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #175

    “Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.

    “Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.
    No longer available
    Dim. 103 x 81 cm
    Estimate: € 5000 / 8000
  • #502

    Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout met een lauwerkrans in de kuif.

    Grand trumeau en bois doré orné d’une couronne à lauriers.
    No longer available
    Dim. 118 x 101 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #548

    Een houten kinderwagen met canvas vouwkap. Jaren ‘50.

    Landau en bois et toile. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. 90 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #696

    Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.

    Table à thé en bois tourné à tablette en laiton décoré de dragons gravés.
    No longer available
    Dim. H:67cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #125

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #135

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #166

    Een eikenhouten bordenkast in Mechelse stijl, versierd met gebeeldhouwde leeuwen, kinderkopjes en met herbergscènes op de paneeldeurtjes. Onderaan met spiegel.

    Vaisselier en chêne de style malinois décoré de lions sculptés, de têtes d’enfant et de scènes d’auberge dans les portes. Un miroir en bas.
    No longer available
    Dim. 192 x 153 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #156

    Een mahoniehouten eettafel.

    Table à dîner en acajou.
    No longer available
    Dim. 200 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126

    Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.

    Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.
    No longer available
    Dim. 91 x 182 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #545

    Een metalen art deco luchtertje met glazen kapjes. Eén kapje gebroken.

    Un lustre art déco en métal avec des abat-jour en verre. Un abat-jour est cassé.
    No longer available
    Dim. h: :40cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #555

    Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.

    Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #145

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #136

    Een grote ovale notenhouten eettafel.

    Grande table à dîner ovale en noyer.
    No longer available
    Dim. 295 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een notenhouten buffetmeubeltje met drie laden en telkens een lade en een paneeldeurtje op de hoeken.

    Petit buffet en noyer ouvrant à trois tiroirs et chaque fois un tiroir et une porte pleine sur les coins.
    No longer available
    Dim. 100 x 117 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #146

    Een notenhouten buffetmeubel met vier deuren en vier laden.

    Buffet en noyer ouvrant à quatre portes et quatre tiroirs.
    No longer available
    Dim. 100 x 215 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #499

    Een Centraal-Amerikaans reliëfscène van koper, messing en parelmoer.

    Scène en relief en cuivre, laiton et nacre. Travail de l’Amérique Centrale.
    No longer available
    Dim. 132 x 122 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #370

    Vier verschillende 18 K geelgouden trouwringen .

    Quatre alliances différentes en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 11,88 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #176

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.
    No longer available
    Dim. 410 x 305 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #699

    Een astrologische telescoop met verschillende lenzen.

    Un télescope astrologique avec différentes lentilles.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #218

    Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 137 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #105

    Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.

    Une table avec des bords et des pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 72 x 98 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #565

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.
    No longer available
    Dim. H:105cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #596

    Een reeks van vier eikenhouten stoelen en twee armstoelen in Renaissancestijl met getorste poten.

    Ensemble de quatre chaises en chêne et de deux fauteuils de style Renaissance aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. H:100-110cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #236

    Een lage eikenhouten tafel met vier leeuwenkoppen als poten. Blad recenter.

    Une table basse en chêne avec quatre têtes de lion pour pieds. Feuille plus récente.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm Ø: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een eikenhouten kastje in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde hoofdjes en mooi uitgewerkt paneeldeurtje.

    Un cabinet en chêne de style néo-gothique, orné de têtes sculptées et d'une porte à panneaux joliment travaillée.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een antieke gebeeldhouwde kofferbank en twee bijpassende armstoelen, versierd met gevleugelde leeuwen in de armleuningen en een engelenkopje in de rug. Met rood fluwelen rugkussens.

    Un banc-coffre sculpté antique et deux fauteuils assortis, décorés de lions ailés dans les accoudoirs et d'une tête d'ange dans le dossier. Avec coussins de dossier en velours rouge.
    No longer available
    Dim. 123 x 140 x 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #606

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #616

    Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.

    Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #511

    Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.

    Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #465

    Een plexiglazen salontafel met verwijderbaar blad.

    Une table basse en plexiglas avec plateau amovible.
    No longer available
    Dim. 40 x 131 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 835
  • 836
  • 837
  • 838
  • 839
  • 840
  • 841
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More