Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 44401–44450 of 108241 results

  • #469
    Jean-Pierre De Coster
    Period: °1945

    “De navel van de wereld”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Le nombril du monde. Une lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #169
    Tuur De Rijbel
    Period: 1927 - 2016

    “Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #500
    Hugo Besard
    Period: °1955

    “Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.

    Terra Sacra 2000. Technique mixte.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 & 9 x 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #144
    Georges Steel
    Period: 1923 - 2010

    “Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #172

    “De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)

    Le joueur de flûte Huile sur toile. D'après l'oeuvre de Thomas Gainsborough (1727-1788)
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #442

    “Leeuwin”. Een houtskooltekening. In de geest van Pierre-Paul Jouve.

    Lionne. Un dessin au fusain. Dans l'esprit de Pierre-Paul Jouve.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #439

    “Zonder titel”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Sans titre. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #434

    “Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van Emile Nolde.

    Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'Emile Nolde.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #579
    Pjeroo Roobjee

    “De verteller”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 286/390 buiten de plaat.

    Le Narrateur. Une lithographie. Signée et numérotée 286/390 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432

    “Kaketoes”. Houtskool en pastel op papier. In de geest van Jan Mankes.

    Caketoes. Fusain et pastel sur papier. Dans l'esprit de Jan Mankes.
    No longer available
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #429

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.

    Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #424

    “Vlakkencompositie”. Plakaatverf op papier. Draagt monogram.

    Composition aux surfaces . Affiche sur papier. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #422

    “Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.

    Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #419

    “Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.

    Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.
    No longer available
    Dim. 27 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #414

    “Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.

    Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #472
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 35x25cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Jonge vrouw met bloem”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    Jeune femme à la fleur. Pastel sur papier. Signé et daté '81.
    No longer available
    Dim. 44 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #479
    Leonardo Torfs
    Period: 1927- 2020

    “Fluitspeler in de sneeuw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Joueur de flûte dans la neige. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #142
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891 - 1964

    “Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.

    Voiliers à Concarneau. Huile sur panneau. Signé et daté '37.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #409

    “Vrouwelijk naakt”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram ‘HM’.

    Nu féminin. Un dessin à l'encre sur papier. Porte le monogramme 'HM'.
    No longer available
    Dim. 40 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #515

    Een gebeeldhouwde houten offerkist in de vorm van een draak met daarop twee polychrome rijstgodinnen. Bali.

    Un trésor en bois sculpté en forme de dragon surmonté de deux déesses polychromes du riz. Bali.
    No longer available
    Dim. H:42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #370
    Val Saint Lambert

    Een bonbonnière en een asbak van geslepen en rood kristal. Beide gemerkt.

    Une bonbonnière et un cendrier en cristal taillé et rouge. Tous deux poinçonnés.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #380
    Val Saint Lambert

    Twee asbakken van geslepen kristal, waarbij één in groen en één rood. Beide gemerkt onderaan. Kleine schilfers aan de binnenranden.

    Deux cendriers en cristal taillé, un vert et un rouge. Les deux marqués en bas. Petits éclats sur les bords intérieurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #360

    Een kleine, massieve bronzen vastende Boeddha. Hunza, Pakistan.

    Un petit Bouddha à jeun en bronze massif. Hunza, Pakistan.
    No longer available
    Dim. 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #350
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    Een serie van vijf tekeningen in potlood, houtskool etc.

    Une série de cinq dessins au crayon, fusain etc.
    No longer available
    Dim. 13x10cm 15x12cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #570

    Een koperen samovar met gedreven decor.

    Un samovar en cuivre à décor en relief.
    No longer available
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #488

    Een ivoren “doctor’s lady” op houten sokkeltje. Chinees werk. Gemerkt.

    Une dame de docteur en ivoire sur socle en bois. Travail chinois. Marqué.
    No longer available
    Dim. L:18cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #197

    Een paar grote schelpen met parelmoer.

    Une paire de gros coquillages avec nacre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #310

    Een Spaanse triptiek met benen heiligenbeelden in reliëf.

    Un triptyque espagnol avec des statues en os de saints en relief.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #198

    Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.

    Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Dim. H:85cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #320

    Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.

    Vase cloisonné sur laiton à décor floral multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #330

    Twee sets antilopenhoorns.

    Deux paires de cornes d'antilope.
    No longer available
    Dim. 29 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572
    Val Saint Lambert

    Een twaalfkantige vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase dodécaèdre en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #501

    Een gebeeldhouwd houten pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon.

    Une pleurante en bois sculpté sur le modèle de la tombe d'Isabelle de Bourbon.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589

    Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.

    Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #582

    “Venetië.” Ingekleurde foto.

    Venise. Photo colorisée.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 16,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #179

    Een reeks van vier met de hand verluchte en handgeschreven boekfragmenten op perkament. Tweezijdig ingekaderd achter glas. Mogelijk XVe eeuw.

    Une série de quatre fragments de livres enluminés et manuscrits sur parchemin. Encadrés des deux côtés sous verre. Probablement XVe siècle.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 & 14,5 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #497
    Stanisic

    “Personages in een landschap” & “Personages in een winters landschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en met certificaten.

    Personnages dans un paysage & Personnages dans un paysage d'hiver. Huile sur panneau. Signé et avec certificats.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484
    Guy Cambier

    “Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 21 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #182
    Jos Dufour
    Period: 1896 - 1976

    “Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Soirée d'hiver côté forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #134
    Jos Dufour
    Period: 1896 - 1976

    “Winters landschap te Heverlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage d'hiver à Heverlee. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #184

    Een zwartgelakte houten spiegel, versierd met gedreven messingen beslag in de vorm van bloemen. Tijdperk barok, lichte schade aan het beslag en een lijstje van het kader.

    Un miroir en bois laqué noir, décoré de garnitures en laiton martelé en forme de fleurs. Epoque baroque, légers dommages aux garnitures et à un cadre du cadre.
    No longer available
    Dim. 55 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #492

    “Boerenerf”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    "Cour de ferme". Huile sur toile. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #584
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Jules Bovée

    “Interieur van de Sint Martinuskerk te Kontich”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Intérieur de la Sint Martinuskerk à Kontich. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 54 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #592
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.

    ‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299

    Een lot van drie ingekleurde gravures met betrekking tot het oude Rome.

    Un lot de trois gravures en couleurs liées à la Rome antique.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 27cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #189

    “Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.

    Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #494
    Gust Verelst
    Period: 1901 - 1978

    “Moeke”. & “Vrouwelijk naakt”. Een potloodtekening en een houtskooltekening op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘Boom, 6-11-42’ & 16-5-44.

    Moeke. & Femme nue. Un dessin au crayon et un dessin au fusain sur papier. Tous deux signés et datés 'Boom, 6-11-42' & 16-5-44.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 & 36 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 886
  • 887
  • 888
  • 889
  • 890
  • 891
  • 892
  • …
  • 2,163
  • 2,164
  • 2,165
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More