Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 45401–45450 of 108442 results

  • #500

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #470

    Een luchter van glas en koper met kristallen pendeloques in Régencestijl.

    Lustre en verre et cuivre avec pendeloques en cristal de style Régence.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #490

    Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #460

    Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.

    Lustre en bronze doré à huit bras de lumière.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #450

    Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #440

    Een bronzen luchter met zestien lichtpunten in twee niveaus.

    Un lustre en bronze avec seize points lumineux sur deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #530

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #510

    Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.

    Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #480

    Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.

    Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #435

    Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187

    “Alle de wercken van Jacob Cats”. Dr. J. Van Vloten met gravures van J. W. Kaiser. Ed. De erven J.J. Tijl. Zwolle, 1862. In twee delen.

    “Toutes les œuvres de Jacob Cats”. Dr J. Van Vloten avec gravures de J. W. Kaiser. Ed. Les héritiers J.J. Tijl. Zwolle, 1862. En deux parties.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #561
    Kaiser, Germany

    Een balustervaas met meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre avec porcelaine multicolore et dorée. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #563

    Een paar zeshoekige aardewerken dekselvazen met handgeschilderd polychroom decor van bloemen en vogels.

    Une paire de vases hexagonaux en faïence à couvercle à décor polychrome peint à la main de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    Een paar biscuit beeldjes als bloemenvaasjes met een jongen en meisje. Gemerkt.

    Une paire de figurines en biscuit comme vases à fleurs avec un garçon et une fille. Marqué.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #567

    Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.

    Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #188

    Een lampenvoet met verguld bronzen engeltje met vlinder.

    Un pied de lampe avec ange en bronze doré avec papillon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #571
    Jubeltöne

    Een houten zither.

    Une cithare en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.

    Un vase en faïence émaillée blanche à côtes torsadées. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm (vaas)
    Estimate: € 60 / 100
  • #577

    Een lot van zeven antieke Wayang Kulitpoppen. (Rama Widagdo x2, Gunungan Parwa Kyai Intan, Dewi Shimta, Kuda Hitam, Hanumam & Prabakusuma)

    Un lot de sept poupées anciennes Wayang Kulit. (Rama Widagdo x2, Gunungan Parwa Kyai Intan, Dewi Shimta, Kuda Hitam, Hanumam & Prabakusuma)
    No longer available
    Dim. h: 46 - 86 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #578

    Een lotje, bestaande uit drie kleine antieke stenen kruikjes, een kruikje van geglazuurd steengoed, een stenen olielampje en een fijn gesculpteerd beeldje van twee Fo-hondjes. We voegen er enkele hangertjes met mineralen aan toe.

    Un lot, composé de trois petits pots antiques en pierre, un pot de grès émaillé, une lampe à huile en pierre et une statue finement sculptée de deux chiens de Fo. Nous ajoutons quelques pendentifs avec des minéraux.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 - 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147
    Van de Voorde

    Een paar bronzen kandelaars met draakjes. Gesigneerd ‘Georges Van de Voorde (1878 - 1970)

    Une paire de bougeoirs en bronze avec des dragons. Signé 'Georges Van de Voorde (1878 - 1970)
    No longer available
    Dim. h: 38,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #581

    Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt ‘LVS’.

    Une garniture trois pièces en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'oiseaux. Marquée 'LVS' en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 42 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #595
    Goebel, Germany

    “Meisje met beer” & “Jongetje met mandoline” Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.

    Fille à l'ours & Garçon à la mandoline Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #600
    Goebel, Germany

    “Schoolmeisje” & “Meisje in wagentje”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.

    Écolière & Girl in trolley. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #590
    Goebel, Germany

    Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks “Weihnacht”. Onderaan gemerkt. No. 13887-76; 4204314 & 4611217.

    Trois figurines en porcelaine multicolore de la série Weihnacht. Marquées en bas. N° 13887-76 ; 4204314 & 4611217.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #605
    Goebel, Germany

    “Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.

    Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #615
    Goebel, Germany

    “Das Geheimnis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 196/0. Onderaan gemerkt.

    Das Geheimnis. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 196/0. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #625
    Goebel, Germany

    “Meisje met hondje” & “Meisje op stoel”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.

    Fille avec chien & Fille sur chaise. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #672
    Goebel, Germany

    “Frühling” & “Herbst”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Onderaan gemerkt.

    Frühling & Herbst. Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #594

    Een trio van musicerende engeltjes. Wit porselein. Gemerkt.

    Trio d'anges musiciens. Porcelaine blanche. Signé.
    No longer available
    Dim. h. 13,5 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #430

    Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.

    Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #191

    Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.

    Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #425

    Een lot van acht verschillende antieke apothekerspotten. Glas, kristal en porselein.

    Un lot de huit pots de pharmacie anciens différents. Verre, cristal et porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #420

    Een lot van veertien beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele geïnspireerd op de reeks van M.I. Hummel.

    Un lot de quatorze figurines en biscuit multicolores, dont certaines sont inspirées de la série M.I. Hummel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #193
    Val Saint Lambert

    Een lot 13 champagneglazen, in goede staat.

    Un lot de 13 coupes à champagne, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 90
  • #690

    Een glazen limonadekan met vier bijbehorende glazen, versierd met een meerkleurig bloemendecor.

    Un pichet à limonade en verre avec quatre verres assortis, décoré d'un décor floral multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #679

    Drie doosjes van tin en messing in de vorm van eendjes.

    Trois boîtes en fer blanc et laiton en forme de canards.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #635
    Porcelaine Atelier du Tabalou

    Een zeevruchtenservies van meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit acht schelpvormige borden, vier oesterborden, een kreeftenschotel en een sauskom. Onderaan gemerkt.

    Un service de fruits de mer en porcelaine de Limoges multicolore, composé de huit assiettes en forme de coquille, quatre assiettes à huîtres, un plat à homard et un bol à sauce. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.

    Un lit double laqué noir avec ferronnerie.
    No longer available
    Dim. 200 x 145 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #6

    Een majolica milieu-de-table, versierd met een putto met bloemenkrans. gerestaureerd.

    Un milieu-de-table en majolique, orné d'un putto avec guirlande. Restauré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #143

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #385
    Val Saint Lambert

    Een lot van 5 gekleurde hoge wijnglazen

    Un lot de 5 grands verres à vin colorés.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197
    Val Saint Lambert

    14 witte wijnglazen en 6 waterglazen, enkele met merkteken.

    14 verres à vin blanc et 6 verres à eau, certains avec la marque.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 - 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #665

    Een lot porseleinen en biscuit beeldjes en groepjes.

    Lot de figurines et groupes en porcelaine et biscuit.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375
    Val Saint Lambert

    7 gekleurde wijnglaasjes.

    7 verres à vin colorés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #355

    Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de six figurines différentes en biscuits multicolores.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #365

    Een lot van acht beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele in de geest van M.I. Hummel.

    Un lot de huit figurines en biscuit multicolores, certaines dans l'esprit de M.I. Hummel.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #685

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een asbak (VSL), een hoornvormig vaasje, een mandje en drie schalen.

    Un lot de cristal incolore taillé, composé d'un cendrier (VSL), d'un vase en forme de corne, d'un panier et de trois bols.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 14 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 906
  • 907
  • 908
  • 909
  • 910
  • 911
  • 912
  • …
  • 2,167
  • 2,168
  • 2,169
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More