Lots
Showing 45651–45700 of 108442 results
#76“Winkeltjes”. Drie ingekaderde naaldwerkjes. Kopenhagen.
Magasins. Trois ouvrages encadrés. Copenhague.No longer availableDim. 45 x 36 cm (x3)Estimate: € 35 / 45 -
Un relief mural en cuivre martelé représentant une femme. Signé 'Eugène M.'No longer availableDim. 96 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#165Twee designvazen van resp. blauw en mauve glas.
Deux vases design en verre respectivement bleu et mauve.No longer availableDim. h: 50 & 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#74Vijf diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
Cinq ours en peluche divers de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#73Vijf diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
#66Vijf diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
#61Zeven diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
Sept ours en peluche divers de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 70 / 90 -
#58Tien diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
Dix ours en peluche divers de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#55Tien diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
Dix ours en peluche divers de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#54Tien diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
#53Vijf diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
Trois ours en peluche différents de différentes tailles, avec des pattes allongées.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#140“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#135“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#134“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#133Period: °1889-?“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#139Op zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableDim. 75 x 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#130“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 10 / 15 -
#109“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#5“De diamantklover”. Een oude gravure.
The Diamond Cleaver . Une gravure ancienne.No longer availableDim. 21 x 17,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#44“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#46“Hoeve in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#47“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24/06/81. Klein gaatje links bovenaan.
#48“Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#26Period: 1903 - 1990“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
#39Een diepe schotel van Portugees aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
Un plat profond en poterie portugaise avec un motif floral. Marqué en bas. Légers dégâts sur les bords.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
Composition avec des roses. Une lithographie d'après une oeuvre de Raoul Dufy.No longer availableDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#171“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#166“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
#161“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 80 -
#189“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
#146“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#137“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso. Glas gebroken.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
#128“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ter Vennen. Fusain sur papier. Signé et daté '79.No longer availableDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#123“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
“Vues de ville”. Une eau-forte et un dessin au fusain, signés et datés Roymans 1936.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#104“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
#199“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
#81“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableDim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#77“Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Vue de Bruges. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#68“Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
#99“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#43“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#21“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#15“Stilleven met bloemen en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et à la cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 50