Lots
Showing 46001–46050 of 108442 results
-
#341Een hoornvaasje van kristal, in de massa deels rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Un vase en corne de cristal, partiellement coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. L. 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableDim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#7Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein, waarbij er twee een paar vormen.
Lot de quatre figurines en porcelaine multicolore dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#401Een reeks van zes antieke borden van Chinees porselein met handgeschilderde meerkleurige bloemendecors. Enkele randschilfers. Begin XIXe eeuw.
Un ensemble de six assiettes anciennes en porcelaine de Chine avec des motifs floraux multicolores peints de couleurs vives. Quelques éclats de bord. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#391Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#403Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.
Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Een paar vaasjes van verguld Brussels porselein met handgeschilderde meerkleurige decors. Eén met schilfer aan de hoek van de basis.
Paire de vases en porcelaine de Bruxelles dorés à décors multicolores peints à la main. L'un avec éclat au coin de la base.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#41Vier antieke gesculpteerd eikenhouten consoles/ ornamenten met leeuwenkopjes, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre consoles/ornements antiques en chêne sculpté à têtes de lion, dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 16 & 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een complete set met bronzen ijkmerken.
Un jeu complet de marques de vérification en bronze.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#33Een steigerend paardje van brons op losse marmeren sokkel.
Un cheval en bronze planant sur un piédestal en marbre.No longer availableDim. 10 x 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#388“Verbinding”. Een modern bronzen beeldje op marmeren sokkel. Draagt monogram.
Connection. Une statuette moderne en bronze sur un socle en marbre. Porte un monogramme.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#337Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal taillé, composé d'un cendrier vert, d'un petit vase bleu et d'un vase sur pied en rouge. Les deux premiers marqués Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 7, 11 & 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Een art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#331Een driedelig theestel van verzilverd metaal op dienblad (eén handvat deels gelost) Onderaan gemerkt.
Un service à thé trois pièces en métal argenté sur un plateau (une anse en partie détachée) Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 60 / 120 -
#71Een lot van vijf zeeschelpen.
Un lot de cinq coquillages.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#437“Bodhisattva op Fo-hond”. Een verguld en gepolychromeerd houten beeldje met reliekschrijntje in de rug. Meerdere beschadigingen. Mogelijk XVIIe eeuw. Met exportstempel van was op de rug.
Bodhisattva sur chien Fo. Figurine en bois doré et polychrome avec reliquaire au dos. Multiples dégâts. Probablement XVIIe siècle. Avec cachet d'exportation de cire au dos.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#128Period: 1854 - 1933Een bruingepatineerde bronzen buste van Christus met de doornenkroon. Gesigneerd.
Un buste du Christ en bronze à patine brune avec la couronne d'épines. Signé.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#31Een reeks van vier musketiers van meerkleurig biscuit.
Un ensemble de quatre mousquetaires en biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#21‘Albert I en een Pruisische soldaat.’ Porseleinen beeldjes. Soldaat gemerkt.
Albert Ier et un soldat prussien. Figurines en porcelaine. Soldat marqué.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#377Een gesculpteerd houten handvat met twee personages.
Un manche en bois sculpté avec deux personnages.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#393Een paar wijzen van gesculpteerd speksteen.
Une paire de sages en stéatite sculptée.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#438Twee beeldjes van gesculpteerd Aziatisch ivoor.
Deux figurines asiatiques en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 21,5 & 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#117“Moeder met kind”. Een bronzen groep op sokkel van groen marmer. Gesigneerd achteraan ‘G. Paris’.
Mère à l'enfant. Groupe en bronze sur socle en marbre vert. Signé au dos 'G. Paris'.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#428Een antiek houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
Une statue d'ancêtre antique en bois. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#73“Bisschop”. Een fijn gesneden en gepolychromeerd houten beeldje. Tijdperk barok. Staf en vingers manco. Later op granieten voetstuk bevestigd.
“Evêque”. Une statuette en bois polychrome finement sculpté. Epoque baroque. Bâton et doigts manquants. Plus tard monté sur socle en granit.No longer availableDim. h: 29 cm (z.s.)Estimate: € 250 / 350 -
#441Een antiek bronzen beeld van Jambhala, de Tibetaanse god van de rijkdom.
Une statue en bronze antique de Jambhala, le dieu tibétain de la richesse.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#48Een Heilig Hartbeeld en een beeld van de Madonna met kind. XIXe/ XXe eeuw.
Une statue du Sacré-Cœur et une statue de la Vierge à l'Enfant. XIXème/XXème siècle.No longer availableDim. h: 29 & 39 cmEstimate: € 150 / 250 -
#451Een knielende Thaise tempelwachter van deels goudgepatineerd brons.
Un garde de temple thaïlandais agenouillé en bronze partiellement patiné doré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#68Een lot van drie gesculpteerde houten beelden, bestaande uit een Piëta, een Heilig Hartbeeld (ges. MaVe) en een groep met Jozef en Maria. XXe eeuw.
Lot de trois statues en bois sculpté, composé d'une Pietà, d'une statue du Sacré-Cœur (sig. MaVe) et d'un groupe avec Joseph et Marie. XXème siècle.No longer availableDim. h: 30, 41 & 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#51Een lot van drie gesneden houten beelden, bestaande uit een doedelzakspeler en twee damesfiguren, vermoedelijk als meubelornamenten.
Un lot de trois statues en bois sculpté, composé d'un joueur de cornemuse et de deux figures féminines, vraisemblablement comme ornements de meubles.No longer availableDim. h: 31 & 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#58Twee gepolychromeerde heiligenbeelden, waarbij een houten voorstelling van Sint Antonius en een plaasteren voorstelling van Sint Pieter (?). XIX en XXe eeuw.
Deux statues polychromes de saints, dont une représentation en bois de Saint Antoine et une représentation en plâtre de Saint Pierre (?). XIX et XXe siècle.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63Een albasten portiekpendule met verguld bronsbeslag. Wijzerplaat gemerkt Dumont à Paris. Tijdperk Directoire.
Une pendule portique en albâtre avec garnitures en bronze doré. Marque Dumont à Paris. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#119Een lot van vier verschillende vazen met mauve gekleurde vlakken. Kristal en glas.
Un lot de quatre vases différents avec des surfaces de couleur mauve. Cristal et verre.No longer availableDim. h: 20 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#168Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#305Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.
Un grand lot de bijoux fantaisie en tout genre. Y compris colliers, broches, bagues et autresNo longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#304Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen en kettingen met hangers bezet met parels en kristal.
Un lot de bijoux en argent dont deux bagues et colliers avec pendentifs sertis de perles et cristal.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 50 / 100 -
#303Een te herstellen parelhalssnoer met een 14 K geelgouden slot.
Un collier de perles à réparer avec un fermoir en or jaune 14K.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#302Twee vergulde armbanden en één kleurrijke armband met bijpassende oorbellen van M. Frey Wille.
Deux bracelets plaqués or et un bracelet coloré avec boucles d'oreilles assorties par M. Frey Wille.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#301Drie verschillende pennen van plaqué d’or.
Trois stylos Plaqué d'or différents.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#92Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.
Un lot varié de verres en verre et en cristal. Un verre de Moselle est fêlé.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#89Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.
Un plateau de fruits en bois à décor sculpté. Travail polonais.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#290Een driedelig waterbakje van porselein.
Un plat à eau en porcelaine en trois parties.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 15 / 20 -
#289Een gebeeldhouwd neogotisch altaarhemeltje. Beschadigd.
Un baldaquin d'autel néo-gothique sculpté. Endommagé.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#284Lot van acht grote en kleine poppen. Al dan niet gemerkt.
Lot de huit grandes et petites poupées. Marquées ou non.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#283Een jacquetbak met houten stukken.
Un jeu de jacquet avec des jetons de bois.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 25 / 30 -
#113Een comtoiseklok met gedreven messingen landbouwscène. Compleet met slinger, gewichten en op houten stoeltje.
Pendule comtoise avec scène agricole en laiton entraîné. Complet avec pendule, poids et siège en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#112Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#109Een gedeelte theeservies van roze porselein met polychroom rozendecor. Onderaan gemerkt en “Germany US Zone”.
Partie de service à thé en porcelaine rose à décor de roses polychromes. Marqué en bas et Germany US Zone.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#108Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
Trois petites reproductions décoratives pour corridas.No longer availableDim. 25 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#107Een groot lot miniatuur klokjes. Waaronder staande klokken, koekoeksklokken etc...
Un grand lot d'horloges miniatures. Y compris des horloges grand-père, des horloges à coucou etc...No longer availableEstimate: € 30 / 40
