Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 46601–46650 of 108442 results

  • #152
    Peter J. Tschoffen

    “Personages bij een molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Personnages près d’un moulin”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #141

    Een lot van drie beeldjes, waarbij één van monochroom wit biscuit, één van meerkleurig biscuit en één van kunststof.

    Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 22; 27 & 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #139
    Koyo

    Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.

    Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.
    No longer available
    Dim. b: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #138

    Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.

    Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.
    No longer available
    Dim. (h: 20 - 38 cm)
    Estimate: € 40 / 50
  • #137

    “Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.

    ”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.
    No longer available
    Dim. 47 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #136

    Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.

    Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #135
    Jos Vergauwen

    “Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #134

    Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.

    Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #132
    Ant. La Hache

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #129
    Y. Hiero

    Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #127

    Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.

    Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121
    J. de Bruyn

    “Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 54 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #120
    José Olmos

    “De Luizenvangster. Dorpsscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #116
    Daufresne de la Chevalerie

    “Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.

    “Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #115

    Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.

    Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #111

    Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.

    Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #106
    P. Dassy

    “Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chaloupes au bord des Reien. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #104

    Lot vazen.

    Lot de vases.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #97

    Een paar bordjes van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.

    Une paire d'assiettes en poterie de Rouen multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #96

    Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.

    Une paire de coupes en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #94

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Beschadiging onderaan.

    Un vase en cristal incolore taillé. Non marqué. Dommage au fond.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #88

    Een lot aardewerk, bestaande uit een dekselpotje van Bergen met een parkiet in het decor, een dekseldoosje van Rouen op pootjes, twee dekselpotjes met vogeldecors in de stijl van Limoges en een Chinees porseleinen schaal met blauw-wit decor op bronzen voet.

    Un lot de faïence, composé d'un pot à couvercle de Bergen avec une perruche dans le décor, une boîte à couvercle de Rouen sur pattes, deux pots à couvercle à décor d'oiseaux dans le goût de Limoges et un bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc sur socle en bronze.
    No longer available
    Dim. (l: 5 -24 cm)
    Estimate: € 40 / 45
  • #86

    Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.
    No longer available
    Dim. (h: 31 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #85

    “Bacchante met baskische tamboerijn en twee kinderen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar het werk van Augustin Pajou. Exclusieve uitgave door Antic’s gallery, Parijs.

    Bacchante au tambourin basque et deux enfants . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre d'Augustin Pajou. Edition exclusive par la galerie Antic, Paris.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #83

    Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”

    Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.
    No longer available
    Dim. 53 x 42,5 cm x 3
    Estimate: € 60 / 80
  • #80
    Bailleux (?)

    “Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.
    No longer available
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #79

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #77
    GDV, Bruère

    Een porseleinen vijzel met stamper.

    Un mortier et un pilon en porcelaine.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #70

    “Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Naar de XIXe eeuw.

    Scène d'auberge. Huile sur toile. Signée en bas à droite. D’après le XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #69

    Drie beeldjes van meerkleurig biscuit (één beschadigd) en een gegoten plaasteren herdertje.

    Trois figurines en biscuit multicolores (dont une endommagée) et un berger en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #68

    Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.

    Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #65

    “Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    “Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #64
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #63

    “Winters landschap met dorpje aan een waterloop”. Olieverf op paneel.

    Paysage d'hiver avec un village au bord d'un cours d'eau. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #62
    Donald Watson

    “Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.

    “Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.
    No longer available
    Dim. 21 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #60

    “Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 17 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #59

    “Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    “Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 34 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Een gravure naar Linnig en een reproductie.

    Une gravure d'après Linnig et une reproduction.
    No longer available
    Dim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #56

    “Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.

    “Scène de rue avec char”. Croquis en crayon. Porte une signature: P. Joostens.
    No longer available
    Dim. 10 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #55

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #51

    “The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.

    L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 10, 16 & 21 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #50

    Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.

    Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #43

    Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.

    Un lot de neuf petites bouteilles incolores.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #42

    Een groengepatineerde spiegel van hout en plaaster met een rocaille in de kuif.

    Un miroir en bois et plâtre patiné vert avec une rocaille dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 126 x 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #37

    Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #34

    Een paar Chinese personages in kunststof.

    Quelques caractères chinois en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 48 & 51 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #33

    Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.

    Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 930
  • 931
  • 932
  • 933
  • 934
  • 935
  • 936
  • …
  • 2,167
  • 2,168
  • 2,169
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More