Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 47501–47550 of 108442 results

  • #460

    Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Drie gebeeldhouwd eikenhouten stoelen, waarbij twee een paar vormen. De twee met gevleugelde leeuwen in de rug, de enkele met een wolvenkop. Alledrie bekleed met rood fluweel.

    Trois chaises en chêne sculpté, dont deux forment une paire. Les deux avec des lions ailés dans le dos, la seule avec une tête de loup. Tous les trois tapissés de velours rouge.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #650

    Een paar stoelen in Lodewijk XVI-stijl met fijn gesculpteerde versieringen, waarbij één met een schilderspalet in de rug en de andere met een vrouwenportret.

    Une paire de chaises de style Louis XVI aux décors finement sculptés, l'une avec une palette d'artiste au dos et l'autre avec un portrait de femme.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #656

    Een paar antieke fauteuils, bekleed met naaldwerk.

    Une paire de fauteuils anciens, tapissés de broderies.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een rond gebeeldhouwd eikenhouten tafeltje.

    Une petite table ronde en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. Ø: 86 cm h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #660

    Een paar art deco nachtkastjes met telkens één deur en één lade en een glazen blaadje.

    Une paire de tables de chevet Art Déco avec une porte et un tiroir chacune et un plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 60 x 47 x 38 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #416

    Een antiek kastje met kamerpot. Tijdperk Napoleon III.

    Un meuble ancien avec pot de chambre. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #666

    Een zwartgelakte Chinese sokkel met in het blad een bloemendecor van pietra dura. Beschadigingetjes aan het decor.

    Un piédestal chinois laqué noir avec un décor floral de pierre dure dans le haut. Dommages mineurs au décor.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #106

    Een gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje met twee deuren en een lade.

    Un meuble d'angle en chêne sculpté avec deux portes et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 100 x 98 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #201
    Auguste Moreau

    “Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.

    Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #191
    Auguste Moreau

    “Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.

    Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #406

    Een oorstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.

    Une chaise à oreillers de style régence, recouverte de travaux d'aiguille.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een houten wolspoel. Onderaan gedateerd 1846.

    Une bobine de laine en bois. Datée en bas 1846.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #511

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #266

    Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.

    Une armoire avec une série de livres d'Hendrik Conscience.
    No longer available
    Dim. 100 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #336

    Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.

    Une chaise en bois, pliable en escabeau.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #276

    Een Régence gobelin armstoel. Decor met paradijsvogel en allegorisch tafereel.

    Fauteuil Régence recouvert de gobelin. Décor d'oiseau de paradis et scène allégorique.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #376
    Manu Belge, Gembloux

    Een chromen dokterskrukje op driepoot

    Un tabouret de médecin chromé sur un trépied
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #26

    Twee Louis XVI armstoelen met rode en groene bekleding met naaldwerk.

    Deux fauteuils Louis XVI avec tapisserie à l'aiguille rouge et verte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #86

    Een driedelig salongarnituur, bestaande uit een driezitsbank en twee fauteuils. Het geheel rijkelijk uitgewerkt met gebeeldhouwde bloemen.

    Un ensemble de salon trois pièces, composé d'un canapé trois places et de deux fauteuils. L'ensemble est richement décoré de fleurs sculptées.
    No longer available
    Dim. 115 x 180 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #286

    Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met roze fluweel.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise, tapissés de velours rose.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    “Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.

    Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.
    No longer available
    Dim. 75 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 700
  • #316

    Een notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.

    Une table à jeux en noyer avec un plateau rabattable, recouvert de feutre.
    No longer available
    Dim. b: 82 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #76

    Twee verstelbare armstoelen met gecapitonneerd groen fluwelen bekleding. Met voetbankje.

    Deux fauteuils réglables avec revêtement en velours vert capitonné. Avec repose-pieds.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #339

    Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.

    Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #366

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten krukje.

    Un tabouret africain en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm; Ø: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #498

    Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.

    Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #488

    “Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.

    Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #483

    Een afrikaans houten voorouderbeeld.

    Une statue d'ancêtre africain en bois.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #471

    “Jager”. Aan Afrikaans houten beeld.

    Chasseur. Sur statue africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #386

    Een rotan ‘fauteuil Emanuelle” of pauwenstoel. Medio XXe eeuw. Goede staat, één los biesje.

    Fauteuil Emanuelle ou chaise paon en rotin. Milieu du 20ème siècle. Bon état, une petite partie du bord détachée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #306

    Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils.

    Une paire de fauteuils convertibles sculptés.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #620
    Turfmaster

    Een complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.

    Un set de golf complet avec treize bâtons dans un étui de transport et avec chariot. Comme neuf.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #296

    Een eikenhouten consoletafel met een lade en twee uitklapbare bladen.

    Une console en chêne avec un tiroir et deux plateaux rabattables.
    No longer available
    Dim. 72 x 80 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #356
    Kartell

    Een kunststof krukje, model ‘Prince Aha’ naar ontwerp van Philippe Starck. Gemerkt.

    Un tabouret en plastique, modèle 'Prince Aha' dessiné par Philippe Starck. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #360

    Een carnavalskostuum: Franse soldaat.

    Un costume de carnaval : soldat français.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #66

    Een omvormbare hoge kinderstoel en een kleine wheelback poppenstoel.

    Une chaise haute convertible et une petite chaise de poupée de style wheelback.
    No longer available
    Dim. h: 100 & 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #16

    Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.

    Un miroir psyché en noyer avec deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #396

    Een gebeeldhouwd Chinees hardhouten sokkel.

    Un piédestal chinois en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #36
    Juvenia, Bruxelles

    Een antieke paspop op gietijzeren voet.

    Un mannequin antique sur un socle en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #56

    Een salontafel met geaccoleerd blad en met entretoise in cannage.

    Une table basse avec plateau accolade et entretoise en cannage.
    No longer available
    Dim. 80 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een kleine eikenhouten koffer.

    Un petit coffre en chêne.
    No longer available
    Dim. 43 x 94 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #6

    Een messingen dienblad op vouwpoot.

    Un plateau en laiton sur pied pliant.
    No longer available
    Dim. 64 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #602

    Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.

    Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 140
  • #342

    Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.

    Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #619

    Een lot van vijf kleurloos kristallen diertjes op gesatineerde voet, waarbij twee gemerkt van Cristal d’Arques.

    Lot de cinq animaux en cristal incolore sur socle satiné, deux marqués Cristal d'Arques.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #662

    Een lot van acht verschillende antieke apothekerspotten. Glas, kristal en porselein.

    Un lot de huit pots de pharmacie anciens différents. Verre, cristal et porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #684
    Crystal de Sèvres

    Een vaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Un vase en cristal incolore. Marqué en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #654
    Val St. Lambert

    Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak (kleine randschilfers), een grote vaas (schilfer aan de basis) en een vaas van Studio Crystal (minieme schilfers aan de basis). Allen gemerkt.

    Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier (petits éclats de bord), d'un grand vase (éclat à la base) et d'un vase Studio Crystal (petits éclats à la base). Le tout marqué.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 - 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #334
    Val St. Lambert

    Drie stuks gekleurd en geslepen kristal, bestaande uit een geribd vaasje (randschilfer), een drageoir (schilfer aan de voet) en een zeshoekige asbak.

    Trois pièces de cristal coloré et taillé, composées d'un vase nervuré (bord à éclat), d'un drageoir (éclat au pied) et d'un cendrier hexagonal.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 948
  • 949
  • 950
  • 951
  • 952
  • 953
  • 954
  • …
  • 2,167
  • 2,168
  • 2,169
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More