Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 49101–49150 of 108442 results

  • #231

    “Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #227
    De Muenynck & De Visscher

    Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.

    Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #226
    Maria Rombouts

    “Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #216

    “Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.

    “Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #213
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #212

    Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.

    Une balance en fonte jusqu'à 2 kg.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #211
    Mary Verloop VLB

    “Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    ”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.
    No longer available
    Dim. 48 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #210

    Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.

    Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #208

    Een oeil-de-boeufklok , versierd met inlegwerk van diverse houtsoorten, parelmoer en messing rond een albasten wijzerplaat.

    Pendule murale oeil-de-boeuf décorée d’incrustations de différents bois, de nacre et de laiton entourant le cadran en albâtre.
    No longer available
    Dim. 62 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #205
    Classic radio (Thomas Company)

    Een replica van een Sportion Bluebird radio uit 1935. Collectors edition model 961949 uit 1998. Bovenste rij decorative lijnen hersteld.

    Une réplique d'une radio Sportion Bluebird de 1935. Modèle édition collector 961949 de 1998. Rangée supérieure de lignes décoratives restaurées.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #202

    Een penseeldoosje (22 x 10 x 3 cm) en een ovaal dienblad (42,4 x 28,5 cm) van zwartgelakt hout. Japans werk.

    Une boîte à pinceaux (22 x 10 x 3 cm) et un plateau ovale (42,4 x 28,5 cm) en bois laqué noir. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. b: 22 & 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #201

    Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.

    Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm; Ø: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #200

    Drie grote en drie kleine coupes van kleurloos geslepen kristal met een stermotief.

    Trois grandes et trois petites coupes de cristal taillé clair avec un motif en étoile.
    No longer available
    Dim. Ø 21,5 & 15 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #199

    Een vaasje en een theepotje van koper.

    Un petit vase et une théière en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #198

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #197

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #195

    “Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.

    “Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 97 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #190

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #187
    Etienne Le Compte

    “Viskraam te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #186

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #183
    Lea Steppe

    “Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #178

    Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.

    Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #173

    Lot boeken over het leven van John F. Kennedy als president. Verschillende portretten in Hardcover. We voegen een cassette met “the wit of Kennedy” toe.

    Lot de livres sur lavie de John F. Kennedy dans son rôle de président. Divers portraits en hardcover. Nous ajoutons une cassette “the wit of Kennedy”.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #170

    Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.

    Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #165

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #163

    Een bruine lederen aktetas.

    Une mallette en cuir marron.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 45
  • #162

    Twee kleurloos kristallen asbakken.

    Deux cendriers en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 6,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #159

    “La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

    La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #155
    Ch. Demets

    “Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    “Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #153
    Maria Rombouts

    “Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 52 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #150
    Ch. Demets

    “Omwalde Hoeve, binnenkoer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.

    “Ferme emmurée, la cour “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.
    No longer available
    Dim. 33 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #144

    “Berglandschap”. Olieverf op doek.

    Paysage de montagne. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 68 x 106 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #140
    Philips

    Een kunststof radio. Model Nicolette, 1961.

    Une radio en plastique. Modèle Nicolette, 1961.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #139
    Koyo

    Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.

    Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.
    No longer available
    Dim. b: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #138

    Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.

    Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #136

    “Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.

    “Compositions modernes”. Acrylique sur papier. Sans signatures.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #132

    Een olielamp van opaline met glazen kapjes.

    Une lampe à huile opaline avec des abat-jours en verre.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #130

    Een portretstudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    Une étude de portrait, crayon sur papier. Signé et daté '82.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #118
    RadioBell

    Een oude radio in houten kast. Type Bell 50. Bouwjaar 1932.

    Ancienne radio en bois. Type Bell 50. Année 1932.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm, Ø 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #116
    Daufresne de la Chevalerie

    “Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.

    “Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #115

    Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.

    Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #114

    Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.

    Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .
    No longer available
    Dim. 90 x 109 & 93 x 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.

    Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.
    No longer available
    Dim. L. 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #96

    Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.

    Une paire de coupes en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #91
    R. Sperber

    “Hooiwagen aan de schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920(?). Kleine scheur links boven.

    “Chariot à foin devant la grange”. Huile su toile. Signée et datée 1920 (?). Petit dégât vers le haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 59 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 980
  • 981
  • 982
  • 983
  • 984
  • 985
  • 986
  • …
  • 2,167
  • 2,168
  • 2,169
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More